Kāpēc patēriņa kredīts nezaudē popularitāti

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 28. augusts 2019 11:29
245

Pēc Latvijas Bankas datiem, patēriņa kredīts ir trešajā vietā pieprasītāko aizdevumu reitingā fiziskajām personām. Apsteidzot kredītlīnijas un kredītkartes, patēriņa kredīts stabili saglabā augstu pieprasījumu vairākus gadus pēc kārtas. Lasi šajā rakstā par to, kas sekmē šādu popularitāti, un kā izvēlēties savām vajadzībām piemērotāko aizdevumu!

Īsumā par patēriņa kredītu

Patēriņa kredīts ir ilgtermiņa aizdevums ar samērā plašām kredītlimita robežām. Katra aizdevēja piedāvājums ir unikāls, bet kopumā patēriņa kredīta summa ir no 500 līdz 10000 eiro, un atmaksas termiņš – no 3 līdz 60 vai 72 mēnešiem. Ilgtermiņa aizdevumam vienmēr tiek piemērota procentu likme, un tas nav pieejams ar 100% atlaidi komisijas maksai. Salīdzinājumā ar īstermiņa kredītu, kopējā atmaksas summa ir lielāka, taču aizņēmējam ir iespēja atmaksāt kredītu pakāpeniski. 

Ilgtermiņa aizdevums var būt parocīgs risinājums situācijās, kad nauda ir vajadzīga steidzami, bet ātrais aizdevums līdz algai ir vai nu nepieejams, vai nu neizdevīgs. Ar patēriņa kredīta palīdzību nepieciešamos pirkumus un pakalpojumus var pilnībā apmaksāt ar aizdevuma līdzekļiem, vai arī pievienot aizdevuma summu pašu uzkrājumiem.

Patēriņa kredīta TOP priekšrocības

Mūsdienās tirgū ir ne mazums patēriņa kredītu variantu, ieskaitot kredītlīnijas, kredītkartes un īstermiņa aizdevumus. Lūk, daži iemesli, kāpēc daudzās situācijās vērts izvēlēties tieši ilgtermiņa aizdevumu: 

  • pieteikšanās patēriņa kredītam ir tikpat ērta un operatīva kā ātro kredītu gadījumā. Komunikācija ar nebanku aizdevējiem notiek tikai tiešsaistē, tāpēc visi nepieciešamie dokumenti (bankas konta izraksti, izziņas no Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras u.c.) tiek pārsūtīti elektroniskajā formātā;
  • nebanku aizdevēji neprasa norādīt kredīta izmantošanas mērķi,tāpēc kredītu var noformēt diskrēti. Vienīgais faktors, ko izvērtē kreditori, ir aizņēmēja maksātspēja un kredītvēsture;
  • patēriņa kredīti ir pieejami arī ļoti nopietniem tēriņiem, jo maksimāla aizdevuma summa pie daudziem aizdevējiem ir 10 000 eiro un pat vairāk. Ja vien kreditora klientam ir pietiekama maksātspēja, ko var apliecināt ar oficiāliem dokumentiem, aizņemties var arī lielas summas;
  • atšķirībā no kredītlīnijām un kredītkartēm, patēriņa kredīta līdzekļi uzreiz tiek pārskaitīti uz aizņēmēja bankas kontu. Tas ir ērti, ja nauda ir vajadzīga uzreiz lielam pirkumam, un, ja aizņēmējs nevēlas maksāt komisiju par kredītlīnijas konta un kredītkartes uzturēšanu;
  • aizņēmējs var pats noteikt vēlamo kredīta atmaksas termiņu.Ja pēc pieteikuma izvērtēšanas kreditors konstatē, ka klienta noteiktais termiņš nav adekvāts viņa ienākumu līmenim, tas var piedāvāt garāku termiņu. Aizņēmējs jebkurā gadījumā saglabā iespēju atmaksāt aizdevumu pirms termiņa, nemaksājot par to soda naudu. 

Latvijā patēriņa kredītus piedāvā gan bankas, gan gandrīz visi nebanku kredītdevēji (Fixcredit u.c.), tāpēc kopējais piedāvājums ir viens no piesātinātākajiem tirgū. Lai orientētos aizņemšanās detaļās, ir jāvelta daudz laika piedāvājumu izpētei, taču ir viena iespēja ietaupīt laiku – izmantot kredītu salīdzināšanas platformu NetCredit.

NetCredit piedāvā: 10+ patēriņa kredīti vienuviet

NetCredit platformā ir apkopota svarīgākā informācija par nebanku aizdevēju piedāvājumu patēriņa kredītu nozarē. Platformas apmeklētāji var salīdzināt kredītus pēc dažādiem parametriem, piemēram:

  • kredītlimita apjoms;
  • atmaksas termiņa robežas;
  • procentu likmes robežas;
  • ierobežojumi (klienta vecums, kredītvēstures statuss u.c).

Patēriņa kredīts ir viens no universālākajiem aizdevumu veidiem, ko var izmantot gan pēkšņiem lieliem tēriņiem, gan vērienīgo dzīves plānu piepildīšanai. Ja Tava maksātspēja ir pietiekama, un finanšu situācija – stabila, ienāc NetCredit platformā un izvēlies kreditoru savām vajadzībām!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies