Kaķa nams.

Kerstyna
Kerstyna 30. oktobris 2017 14:45
2292

Man ir trīs kaķi, bet ne par tiem būs stāsts. 

Stāsts ir par viņu senci Susuru, kurš jau trīs gadus mākoņpeles peļo.

Pirms vairāk kā 10 gadiem, es pārcēlos uz lauku māju, dzīvojām tur divatā ar manu vecāko dēlu, kas vēl bija maziņš. Man vēl nebija ne kaķa, ne suņa. 

Nu tā lēnām apdzīvojot māju un rosoties pa āru, reizēm sajutu, ka mani vēro. Mazliet baisi, vai ne?  bet es neesmu no bailīgajām, tāpēc lūkoju saprast kurš un no kurienes uz mani skatās. Un atradu. Apmēram gadu vecu melnu kaķi, kurš sēdēja uz kļavas zara, kā tāds Če''siras kaķis un vēroja mani.

Tik tālu nu viss skaidrs, painteresējos pie iepriekšējiem mītniekiem, kuri tai mājā nedzīvoja pirms manis jau kādu pusgadu - jā, viņiem ir bijis pusauga runcis, Vārdā Susurs, kurš ne pa kam nav gribējis dzīvot jaunajās mājās, visu laiku atgriezies vecajās mājās. Nu ziemu viņš bija izdzīvojis savā vaļā.

Un īstenība ir tāda, ka ne jau es pieņēmu kaķi savās mājās, bet kaķis pieņēma mani pie sevis, savās mājās. 

Tā nu palēnām iepazināmies, mūsu attiecības bija tempermentīgas :D Viņš arī mēdza uz kādu laiku pazust un kad domāju, ka mans Susuriņš jau aizbridis skuju taku, tā šis pārrodas mājās. 

Viņam piemita izcili krimināli talanti, saistīti ar pārtikas sagādi. Viņš virtuozi taisīja vaļā visas durvis, arī ledusskapi un virtuves skapīšus, nocēla katliņiem vākus utt. 

Reiz bija pavisam smieklīgi -  Susurs bija palicis pa nakti mājās, virtuvē. Man uz plīts bija palicis katliņš ar neapēstiem pelmeņiem. No rīta  katliņa vāciņš akurāti nolikts blakus un no pelmeņiem akurāti izēsta gaļa, palikušas tikai pelmeņu miziņas.

Kad piedzima mans jaunākais , Susurs bija aomēram 11 gadus vecs un šis dzīves vētrās rūdītais, skarbais kaķu vecis bija izcila aukle manam mazajam dēlam. Mazais varēja darīt da jebko, pat vēderu kutināt, ko neuzdrošinājos pat es darīt, runcis neiebilda.

20171030144335-48880.jpg

Tas ir pēdējais Susura foto, pēc kāda laiciņa viņš aizgāja mākoņpeles peļot. 

Tā bija viena varena kaķiska personība. 

Konkurss: Mans mājas mīlulis...

20170319094751-96374.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ssfinkss 30. oktobris 2017 20:25

Kaķis, ienākot mājās, ienes pārmaiņas. Tā parasti ir. :)

rasas 30. oktobris 2017 14:50

Izcili! (Y):)