Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 23. februāris 2015 00:00
31052

Jau sen esi sapņojusi par iespēju kaut ko uzrakstīt, padalīties emocijās un savās sajūtās ar citām, bet nespēj saņemties? Vai arī nevari izprast tās dāmas, kas pie mums teju ik dienu iesūta kādu blogu? Esam apkopojušas biežākos iemeslus, kādēļ ir forši atklāt jaunu hobiju - blogošanu! Ieskaties! Kas zina, varbūt jau drīzumā tu kļūsi par mūsu klubiņa dalībnieci?

Kādēļ ir forši blogot?

  • Blogošana ir ļoti interesants un radošs process. Tas vairo pozitīvās emocijas un sniedz gandarījumu, kad zini - ar savu padomu vari palīdzēt vēl kādai.
  • Blogojot vari sakārtot savas domas, saprast, ko patiesībā domā un atbrīvoties no negatīvajām emocijām, ja nu tādas ir sakrājušās.
  • Ja grūti ikdienā pildīt apņemšanos - vismaz stundu dienā veltīt laiku tikai sev - tad blogošana Sieviešu Klubā ir viens no veidiem, kā šo apņemšanos īstenot. Rakstot blogu, tu apzināti aizpildi laiku tieši tā, kā to vēlies. Sakārtojot savas emocijas un domu mutuļus. 
  • Un vēl, blogošana Sieviešu Klubā var nest arī reālu labumu, jo Sieviešu Kluba redakcija regulāri dāvina dāvanas, rīkojot dažādus konkursus. 

Vai latvietis ir gatavs blogot?

Divi izplatītākie blogu veidi, neskaitot korporatīvos blogus:

1) Tēmu blogi, piemēram, recepšu blogi, rokdarbu blogi, daiļdārzniecības blogi, modes blogi, kas tiek veidoti ar mērķi apkopot zināšanas, apkopot uzzināto, varbūt kādam citam noderēs. Un, protams, tas vispirms ir hobijs. 

2) Personiskie blogi jeb dienasgrāmatas, kurās cilvēks raksta par sev aktuālajiem jautājumiem, par savām pārdomām par kādu tēmu. Un tās ir VIŅA pārdomas, viņš nekonkurē, kā iepriekšējā blogā, uz sava veida izziņas literatūras statusu. Viņš raksta dienasgrāmatu, pavisam subjektīvu skatījumu uz kādu lietu. Vienu dienu varbūt gribas uzrakstīt pārdomas par redzēto ceļu satiksmi vai Latvijas ceļu stāvokli, bet citā dienā par grupveida seksu. Te nav robežu.

Tātad, ja piemēram, recepšu bloga autore saraksta galīgās muļķības, lasītājs viņai var piekasīties, norādot, ka tur un tur bijusi kļūda. Normāli. Autors varbūt pats nepamanīja, izlaboja, viss labi. 

Bet dienasgrāmatas tipa blogos autoram NEKAS NAV JĀLABO, jo TĀS IR VIŅA DOMAS. Tev var būt citas. Ja gribi iesaistīties dialogā, vari arī tā rakstīt: "Eu, man nebija ne jausmas, ka kāds šitā to lietu skata, jo es to uztveru tā - ...........". 

Mazi padomi blogotājām: 

1. Izvēlies bloga veidu. Vai tu rakstīsi par konkrētu tēmu, vai arī rakstīsi dienasgrāmatu.  Pirmo veidu jāizvēlas tām, kurām ir kāda nopietna sirdslieta. Piemēram, man patīk rakstīt par modi, ēdieniem un seksu. Kāds ir tavs hobijs? Bet, ja nekas konkrēts uzreiz prātā nenāk, vai arī liekas, nu ko tad es tur par to sav aizraušanos varētu rakstīt - izvēlies otru tēmu - dienasgrāmatas tipu. Kas tev šodien ir aktuāls? Kādus cilvēkus satiki?

2. Iesaku rēķināties, ka var būt visādi komentāri, jo to lielo masu no ziņu portāliem jau neizmainīsi, bet kā rēķināties? Ignorēt. Tiešām, tas nav nekas personisks! Tādi cilvēki vienkārši ir, un miers ar viņiem. Skatieties uz to no pozitīvās puses, varbūt viņi savu žulti, ierakstot jums komentāros, to neizgāzīs vakarā mājās uz bērniem. Taču cik novērots Sieviesuklubs.lv ir vieta, kur dzēlīgi kometāri ir retums un, ja nu tiek izteikta kritika, tad tas notiek kulturālāveidā. 

3. Tie cilvēki, kas raksta regulāri, vēlāk noveco, jo ir pierādīts, ka smadzeņu aktivizēšana palēnina novecošanas procesus. Rūpējieties, mīļās par sevi, un rakstiet. Ja ne publiski, privāti. Domu skaidrības labad. 

Nu? Vai esi gatava blogot? Vai esi gatava blogus lasīt? 

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ute.Schmid 27. augusts 2020 16:36

Sveiki, vai jums ir nepieciešams steidzams aizdevums?
Es esmu Susan Benson. Esmu aizdevējs un arī finanšu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams aizdevums, lai sāktu uzņēmējdarbību, pabeigtu projektu, iegādātos māju vai automašīnu, vai arī jums ir nepieciešams aizdevums citu personisku iemeslu dēļ? Ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es vēlos, lai jūs sazinātos ar manu firmu. Mēs sniedzam visa veida aizdevumu pakalpojumus gan ar nodrošinājumu, gan bez ķīlas. Ja jūs to lasāt un zināt, ka jums ir nepieciešams finansiāls atbalsts, varat vienkārši rakstīt mums pa e-pastu: (sunshinefinancialgroupinc@gmail.com) vai nosūtīt mums ziņojumu tieši vietnē WhatsApp pa tālruni: (+447903159998) un saņemt atbildi tūlīt.

Mēs esam visaptverošs finanšu pakalpojumu uzņēmums, un mēs esam apņēmušies palīdzēt jums uzlabot jūsu ilgtermiņa un īstermiņa finanšu mērķus, jo jūsu finanšu stabilitāte ir mūsu galvenais mērķis.

Īpašības un ieguvums;
* Ērtības - aizdevumam varat pieteikties jebkurā laikā un vietā.
* Elastīga summa - jūs izlemjat, cik lielu summu vēlaties aizņemties.
* Ātrs tiešais finansējums - saņemiet aizdevumu 24 stundu laikā pēc apstiprināšanas.
* Elastīga procentu likme 3%.
* Augstas apstiprināšanas likmes
* Jums ir iespēja izvēlēties atmaksas datumu katru nedēļu, mēnesi vai gadu uz laiku no 1 līdz 30 gadiem.
* Vienkārša tiešsaistes lietojumprogramma.
* Personalizētas norādes un zināšanas.
* Nav slēptu maksu

Daudzi cilvēki saskaras ar nesavlaicīgām finanšu problēmām, un dažu iemeslu dēļ viņiem ir tik grūti iegūt aizdevumu no savām vietējām bankām vai citiem finanšu institūtiem.

Ja jums tiešām ir nepieciešams risinājums savām finansēm, vienkārši rakstiet manai firmai, un mēs jums palīdzēsim saņemt aizdevumu. Mēs esam palīdzējuši daudzām personām un organizācijām, kuras ir saskārušās ar finansiālām grūtībām visā pasaulē. Kad jūs piesakāties kopā ar mums, jūs piesakāties pie uzticama uzņēmuma, kas rūpējas par jūsu finanšu vajadzībām, mūsu galvenā prioritāte ir jūsu finansiālā stabilitāte, un par visu procesu jūs parūpēsies.

Lai iegūtu papildinformāciju par mūsu aizdevuma piedāvājumu, lūdzu, atsūtiet mums savu aizdevuma pieprasījumu, izmantojot:
E-pasts: sunshinefinancialgroupinc@gmail.com VAI;
WhatsApp: +447903159998

Camilla Karlsen 13. jūnijs 2020 18:34

SVEIKI; VAI VAJADZĪGS AIZDEVUMS
Mēs sniedzam aizdevumus privātpersonām: personīgo aizdevumu patēriņam, mājokļa kredītu, kredīta dzēšanu, parāda dzēšanu, lai iekasētu visus parādus vienā kredītā, studentu aizdevumu, aizdevumu, lai finansētu jūsu automašīnas iegādi.

Vai jums ir nepieciešams finansiāls atbalsts?
Mēs atbalstīsim tādu projektu finansēšanu kā: jūsu māju, biroju, saimniecību celtniecība, mēs finansējam jūsu ceļojumu projektus, jūsu uzņēmumu vai projektu, kuram jums nepieciešams ārējs finansējums.

Vai jums ir nepieciešams ieguldījumu fonds?
Mēs varam ieguldīt jūsu lielajos projektos. Tas ir paredzēts uzņēmumiem, kas meklē ieguldītājus, lai finansētu savus pētniecības projektus, nekustamā īpašuma projektus, pārņemšanu un citas biznesa vajadzības.

IZVĒLIES LABĀKĀS AIZDEVUMA iespējas
Piesakieties, izmantojot šo e-pasta adresi: novaglobalfinances@gmail.com

KO PIEDĀVĀJAM
Mēs piedāvājam visu veidu aizdevumus, gan nodrošinātos, gan nenodrošinātos aizdevumus, parādu konsolidāciju un daudzus citus par ļoti saprātīgām likmēm.

NOVA GLOBAL FINANCIAL SERVICES ir meitasuzņēmums vienai no spēcīgākajām finanšu grupām Eiropā un pasaulē ar lielu kapitālu. NOVA GLOBAL FINANŠU PAKALPOJUMI īsteno stratēģiju klātbūtnei tur, kur ir vērojama izaugsme, pieslēdzot klientus tās radītajām iespējām, palīdzot uzņēmumiem augt, attīstīties ekonomikai un indivīdiem realizēt savas ambīcijas.

Nosūtiet aizdevuma pieprasījumu tūlīt !!!
Vārds: Camilla Karlsen (Aizdevumu centra amatpersona)
Kontaktinformācija: novaglobalfinances@gmail.com

Claudia.Klein 27. februāris 2020 18:27

Sveicināti un sveicināti Spotcap globālo aizdevumu pakalpojumos. Mans vārds ir Klaudija Kleina, es esmu aizdevējs un arī aizdevumu konsultants.

Vai jums ir nepieciešams finanšu atbalsts? vai jums ir nepieciešams aizdevums dažādiem mērķiem? ja jūsu atbilde ir apstiprinoša, es ieteiktu jums sazināties ar manu firmu, izmantojot | spotcapglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | un jūsu kontā ir aizdevums 24 stundu laikā, jo mēs piedāvājam izcilus aizdevuma pakalpojumus visā pasaulē.

Mēs piedāvājam visa veida aizdevumu pakalpojumus (individuālais aizdevums, biznesa aizdevums un daudzi citi), mēs piedāvājam gan ilgtermiņa, gan īstermiņa aizdevumus, kā arī jūs varat aizņemties līdz 15 miljoniem eiro. Mans uzņēmums palīdzēs sasniegt dažādus mērķus ar plašu aizdevuma produktu klāstu.

Mēs zinām, ka likumīga aizdevuma saņemšana vienmēr ir bijusi milzīga problēma Personām, kurām ir finansiālas problēmas un kurām ir nepieciešams risinājums, daudziem cilvēkiem ir tik grūti iegūt kapitāla aizdevumu no savām vietējām bankām vai citām finanšu institūcijām augsto interešu dēļ. likme, nepietiekams nodrošinājums, parāda un ienākumu attiecība, zems kredītreitings vai kādi citi iemesli

Vairs nav gaidīšanas laika vai stresaino bankas apmeklējumu. Mūsu pakalpojums ir pieejams visu diennakti - jūs varat saņemt aizdevumu un veikt darījumus jebkurā vietā un vietā, kur jums tas nepieciešams

Mēs sniedzam 24 stundu pasaules klases aizdevuma pakalpojumus. Jautājumiem / jautājumiem? - Nosūtīt e-pastu uz | spotcapglobalservices@gmail.com | vai nosūtiet mums ziņojumu vietnē WhatsApp: +4915758108767 | & Saņemiet atbildi vienā mirklī.

Jūsu ģimenei, draugiem un kolēģiem nav jāzina, ka jums ir maz naudas, vienkārši rakstiet mums un jūs saņemsit aizdevumu.

Jūsu finansiālā brīvība ir jūsu rokās!