Kādēļ kļūt par sava klubiņa saimnieci?

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 21. februāris 2012 10:00
487

Uzņemoties vadīt pašai savu klubiņu portālā Sieviešu Klubs, kas nozīmē, ka esi gatava blogot par noteiktu tēmu vismaz reizi nedēļā, tu regulāri vari tikt pie sievišķīgām pārsteiguma dāvanām, bet reizi mēnesī - pie īstiem 20 latiem sievišķīgiem pirkumiem. 

Kādi klubiņi šobrīd darbojas Sieviešu Klubā?

 Ja vēlies, tiem vari pievienoties... 

Dārza lietu klubiņš (arī Ziedu klubiņš) un tā saimniece Nosiguldas.

Klubiņš "Vesels un aktīvs", tā saimniece - Banderas.

Recepšu klubiņš ar vairākām vadītājām - Minniti, Veesmu, Taschinku...

Garīgo atklājumu klubiņš un tā saimniece Sandija.

Mājīgo interjera klubiņš un tā saimniece Vicky.

Sieviete - sievietei rubrikas vadītāja - Ceriite. 

Tievējam veselīgi un klubiņa saimniece Anda.

Juristu klubs un tā saimniece Juriste.  

Izklaidējošais klubiņš un Vavinna. 

Literārais klubiņš un Diegabiksis. 

Aktīvi darbojas visos klubiņos - Pece. 

Kā kļūt par klubiņu saimnieci?  

Jāizvēlas sava specialitāte (Sieviešu Kluba vakanto klubiņu saraksti skaties zemāk!), jāuzraksta iepazīšanās blogs, kurā tu pamato, kādēļ tieši tu vēlies kļūt par šī klubiņa saimnieci un tavs darbs var sākties!

Kādi būs tavi pienākumi?

Vismaz vienu līdz divas reizes nedēļā savā klubiņā jāiesūta kāds aktuāls, jauns un interesants blogs un savs klubiņš jāpopularizē draudzeņu un paziņu vidū. Popularizēšanas veidi var būt visdažādākie - linku sūtīšana, ieteikšana draugiem.lv, līmlapiņu līmēšana pie datoriem... Kādā no mēneša blogiem jāuzraksta tāda kā atskaite, kā sokas ar sava klubiņa popularizēšanu un tā vadīšanu. Ja, protams, ir ko par to pastāstīt ;)

Reizi mēnesī kāda no klubiņu saimniecēm saņem Sieviešu Kluba dāvinātos 20 latus sievišķīgiem pirkumiem. Kā arī laiku pa laikam Sieviešu Kluba redakcija pēc saviem ieskatiem par čaklu, radošu vai citādi īpašu darbību apbalvo mūsu izraudzīto klubiņa saimnieci. 

ŠOBRĪD AKTUĀLĀS KLUBU SAIMNIEČU VAKANCES:

Diētu un uztura klubs (pievienojies Andai, kura mēģina dalīties savos stāstos par to, kā tievēt veselīgi un bez lieka stresa un satraukuma).

Brīvdienu klubiņš (tajā pulcējas dāmas, kuras iesaistās to blogu un rakstiņu rakstīšanā, kurus publicēsim brīvdienās. Organizē brīvdienu tirdziņus, brīvdienu izklaides un atrakcijas Sieviešu Kluba iekšienē. Nē, nav jāstrādā brīvdienās! Darbiņus var sarakstīt jau pa nedēļu, bet mēs tos Sieviešu Kluba sistēmā aktivizējam uz brīvdienām).

Veselības klubiņš (tajā pulcējas dāmas, kas regulāri seko līdzi jaunākajām vēsmām pētījumos un tendencēs par veselību, viņas zina, kādas ir šī brīža aktuālās saslimšanas un galvenais, zina apkopot praktiskus padomus, kas noderēs arī mums, pārējām).

Pozitīvisma/izklaidējošais klubiņš (pievienojieties Vavinnai, kas līdz šim vadīja izklaidējošo klubiņu. Ikdienas steigā un rūpēs reizēm pietrūkst kripatiņas smaida, prieka un optimisma. Kļūsti par Sieviešu Kluba smaidu izplatītāju! Ar saviem pozitīvajiem stāstiem iepriecini mūs - pārējās).

Vīriešu klubiņš (eh, kā laiku pa laikam gribas uzzināt vīriešu viedokļus par dažādām tēmām. Varbūt tu esi gatava intervēt savus paziņas - vīriešus - un jautāt viņiem dažādus jautājumus par attiecībām, sievietēm, viņu domām par dzīvi?). 

 Protams, vari ar saviem blogiem pievienoties arī pie jau esošajiem/atvērtajiem klubiņiem. Arī šādi tu vari tikt pie galvenās dāvanas - 20 latiem sievišķīgiem pirkumiem. 

Sāc blogot Sieviešu Klubā un iegūsti jaunu hobiju! Piedalies! Lai pievienotu savu pirmo blogu šeit vai arī sūti uz epastu kintija.bulava@sieviesuklubs.lv

 

Kintija Bulava, www.sieviesuklubs.lv

Sieviešu Kluba diskusijai:

Esi kādreiz blogojusi? Kāda ir tava līdzšinējā pieredze?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
22. februāris 2012 00:23

apsveru domu paņemt vēl klāt Viriešu klubu: materiālu jau daudz, kā arī atsaucīgus puišus pazīstu. jāpadomā, vai "izvilkšu" divu klubu vādību :)

nosiguldas 21. februāris 2012 12:03

:)

kintijasieviesuklubslv 21. februāris 2012 11:37

hmm, šeit jau nav apkopoti klubiņi pēc aktivitāšu skaita, bet vienkārši, kā apkopojums. Dārza lietu klubiņš sarakstā ir pirmais :) neesi piemirsta :)

nosiguldas 21. februāris 2012 11:06

nedaudz neprecīzi patreiz visus rekordus pārsit literārais klubiņš. Dārza lietu klubiņš arī piemirsts ;)