Kad izvēlies aizdevumu, izvēlies Compeuro.lv

Autors: Sieviešuklubs.lv, 2018. gada 28. februāris, 10:03:44
Kad izvēlies aizdevumu, izvēlies Compeuro.lv

Latvijā ātro kredītu nozare šodien patiesi ir ļoti plaši pārstāvēta, vairāk kā 50 dažādu nebanku aizdevēji piedāvā šo pakalpojumu saviem patērētājiem, reti kurs to nebūs pamanījis. Reklāmas radio, televīzijā un teju uz katra ielu stūru mūs iepazīstina ar arvien jauniem un jauniem aizdevējiem. Skaidrs, ka šo ātro kredītu sniedzēju piedāvājumi pirmajā mirklī šķiet visai līdzīgi, taču tie ir arī tikpat atšķirīgi, ja tos papēta tuvāk. Ja pamēģināsiet tiešsaistes meklētājprogrammā ierakstīt tādus atslēgas vārdus kā “online kredīts 1000 eiro apmērā”, “kur aizņemties ātri” vai “labākais ātrais kredīts”, skaidrs būs tikai viens – piedāvājumu būs vairāk nekā laika, ko varat veltīt katra tā izpētei. Saprotams būs arī tas, ka dažu kredītdevēju piedāvājumi sākotnēji izskatīsies izdevīgi par citiem, jo viņi spēs lietot pārliecinošākus saukļus. Par laimi patērētājiem, līdz ar ātro kredītu tirgus izplešanos, savu ceļu ir uzsācis arī kredītu salīdzināšanas pakalpojums, ko nu jau piedāvā vairākas vietnes tiešsaistē. Taču viena no uzticamākajām un senākajām šī pakalpojuma pārstāvēm ir mājaslapa Compeuro.lv, kas darbojas kā patērētāju palīgs ātro kredītu un aizdevumu plašajā pasaulē nu jau desmit gadus no vietas. 

Ja sev vien zināmu un svarīgu iemeslu dēļ esat izšķīrušies par labu ātro kredītu pakalpojumam, tad jums ir nepieciešams maksimāli īsā laikā izvērtēt maksimāli daudz piedāvājumus, lai spētu pieņemt sev atbilstošāko un finansiāli absolūti izdevīgāko piedāvājumu, kas, iespējams, pat ļautu jums ietaupīt uz bezprocentu aizdevuma rēķina. 

Kredītu salīdzināšanas portāli te noteikti noderēs, kā labākais palīgs. Un Compeuro patiesi var lepoties ar aktuālāko informāciju un labāko apkopojumu visu aizdevēju piedāvājumu vidū. Mājaslapas interfeiss ir ļoti vienkāršs, kas to padara par visiem lietotājiem draudzīgu, jo nav pārsātināts ar liekām sadaļām un nevajadzīgu informāciju, kas neattiecas uz galveno mērķi – ļaut mājaslapas apmeklētājiem ātri izpētīt sev atbilstošāko kredītu. Mājaslapas sadaļas jums noderēs šādiem mērķiem:

-       Sākumlapa, lai uzzinātu visus Latvijā populārākos kredītdevējus attiecīgajā mēnesī.

-       Kopumā septiņas sadaļas, kas detalizēti veltītas dažādiem kredītu veidiem: ātrajiem kredītiem, auto kredītiem, kredītlīnijām, naudas aizdevumiem, patēriņa kredītiem, hipotēkām un līzingam. Šeit vienuviet salīdziniet un izvēlieties sev atbilstošāko aizdevumu un Compeuro jūs automātiski novirzīs uz aizdevēja mājaslapu.

-       Atsauksmes – Sūdzības sadaļa noderēs, lai tuvāk iepazītos ar Latvijā darbojošiem aizdevējiem un to, ko par tiem domā viņu klienti.

-       Noderīgi padomi kalpos kā palīgs finanšu aktualitāšu pasaulē.

-       Blogs jums būs kā patīkama lasāmviela, ja patīk vienkāršā valodā uzzināt par sarežģītām un ne tik nopietnām finanšu lietām.

-       Jautājumu un atbilžu sadaļā atradīsiet atbildes uz jautājumiem, kuri jums, iespējams, radušies mājaslapas apmeklēšanas laikā.

Vai tas būtu kredīts lietota auto iegādei, hipotēka nekustama īpašuma iegādei vai vairāku jau esošu parādsaistību apvienošana vienā, Compeuro būs jūsu labākais sabiedrotais, lai efektīvi tiktu pie nepieciešamās informācijas rekordīsā laika posmā. Noteikti nepalaidiet arī salīdzināšanas portāla bloga un noderīgo padomu sadaļas, ja vēlaties padziļināti uzzināt par tādām tēmām kā:

-       Kā var izkļūt no parādiem uz visiem laikiem?

-       Kā sasniegt savus personīgos finanšu mērķus?

-       Kā izmantot pozitīvo psiholoģiju savas finanšu realitātes uzlabošanai?

-       Kur atrast labākos peļņas avotus?

-       Kā piepelnīties ar ārštata mārketingu?

-       Kā sastādīt mājsaimniecības budžetu?

-       Kā pareizi uzkrāt bezrūpīgām vecumdienām?

-       Kā tikt pie algas un amata paaugstinājuma esošajā darba vietā?

-       Kā ietaupīt pārtikas veikalā?

Kā arī ērti variet sekot līdzi Compeuro aktivitātēs visos populārākajos sociālo tīklu profilos, uz kuriem īsceļus atradīsiet mājaslapas apakšdaļā.