Kad dzīve piespēlē stop signālu

pece
pece 2. februāris 2016 21:39
1166

Šis gads man sākās ar mini atvaļinājumu, kad varēju izbaudīt vēl brīdi neko nedarīšanu un atkopšanos pēc Ziemassvētku maratona un Jaungada svinībām. Un sajūta, ka varu iepauzēt man ļoti patika. Lēnām rosījos pa māju, pucēju plauktus un kārtoju skapjus. Un laiskojos ar grāmatu rokās.

Brīdī, kad vajadzēja atgriezties darbā, mani pamanījās noķert vīruselis, atstājot mani gandrīz bez balss. Tējas tase un saudzējošs režīms spēja mani atgriezt darba dzīvei. Tomēr ar šo mūsmājās pavērās slimošanas vilnis, kura aste no jauna ķēra mani, kad visi pa riņķi bij izslimojušies. Tā nu šis mēnesis pavadīts tējas, medus un vīrusu zīmē.

Tā runā, ka ar slimošanu organisms vēlas mums kaut ko pateikt un varbūt tiešām man bija nepieciešams mazliet distancēties no dzīves skrējiena, bet varbūt tās ir sakrājušās emocijas, kuras mutuļiem lauzās uz āru, cenšoties pateikt, ka ne viss ir tā kā es vēlos, un ne viss ir tā kā man gribētos. Šobrīd dzīvē iestājies tāds šaubu un pārdomu periods.

Grāmatas – sen gribēju izlasīt, bet nebija sanācis Sofijas van der Stapas grāmatu “Meitene ar deviņām parūkām”, kas ir stāsts par izjūtām, izejot cauri vēža diagnozei un ārstēšanai.

20160202213425-11096.jpg

Emociju gamma ļoti plaša, aizmeta mani laikā atpakaļ. Bet laikam vajadzēja. Pēc kārtīgiem emociju asaru plūdiem, vēl dažas lietas manā galvā ir salikušās pa vietām. Grāmatu ieteiktu izlasīt visiem, kas saskaras ar diagnozi vēzis tiešā vai pastarpinātā veidā. Šī diagnoze nav nāves spriedums!

Lai arī neesmu krimiķu cienītāja, pa ceļam patrāpījās Margaritas Grietēnas grāmata “Kas otram bedri rok jeb Zilās kurpītes noslēpums”.

20160202213454-34620.jpg

Piesaistīja ar intriģējošu aprakstu. Izrāvu vienā piegājienā – humoristisks krimiķis ar ieskatu padomju laika aizkulisēs.

Emmas Mārlovas "Baudas virtuve" ir vieglais romāns brīviem vakariem, nopirku Rozes grāmatnīcas izpārdošanā.

20160202213555-47555.jpg

Varbūt vēlams tomēr savu vīrieti turēt tuvumā – ja nu sagribas ko vairāk nekā tikai garīgo barību. Erotisks piesitiens, daudz seksa. Seksa pat vairāk kā erotikas. Žilbinoša karjera. Tai pat laikā cauri visam vijas ļoti aktuāla mūsdienu atziņa – mēs tik ļoti sevi reizēm ieliekam uzspiestos rāmjos, ka savas sirds vēlmes un vājos pīkstienus pat nepamanām.

Gribējās vairāk izbaudīt ziemu un sniegu, tomēr sanāca tik cik sanāca un es nesūdzos. Pamēģināju pat sasaldēt ziepju burbuļus, žēl, ka bildes neizdevās, bija smuki!

Konkurss - Kas jauns janvārī?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 3. februāris 2016 11:27

O, jā, grāmatu zvaigznājs rullē, īpaši tad, ja grāmatnīcā grāmatas met bez maz pakaļ.

LosOjosVerdes 3. februāris 2016 11:09


Tā jau irr-viens visu mēnesi lasa, otrs ēd:D

hiperkeri 3. februāris 2016 10:22

Turies un dzen tos vīruseļus prom!

Ciao 3. februāris 2016 10:02

es teiktu arī grāmatu zvaigznājs devis pienesumu :)