Kā vienkārši organizēt mantas?

20. augusts 2012 00:00
687

Mūsdienās pārdošanā ir visdažādākie organizātori. Taču visus nopirkt nav iespējams un tas tāpat nebūtu risinājums. Galvenais – atrast piemērotāku organizātoru un kas teica, ka tam ir jātērē liela nauda? Ieskaties šajos padomos, kuri palīdzēs organizēt mantas, saglabājot istabas telpu. 

Šķiro mantas

Šķirošana palīdz atbrīvoties no nevajadzīgām mantām, kas tikai aizņem telpu. Vecas mantas var ziedot vai pārstrādāt, bet visam, kas atrodas telpā, jāpilda kāda funkcija, jo sāvādāk tas ir putekļu krājējs. Atbrīvojoties no vecām mantām, dodam telpu jaunajām, nepieciešamajām mantām.

 

Dali telpu

Nosaki katrai mantai tās vietu. Ja tā ir mantu grupa (grāmatas, žurnāli, disk, utt.), nosaki tām noteiktu zonu. Tas palīdzēs izvairīties no telpu daļu pārkrāmēšanas ar mantām, kā arī atvieglos nepieciešamo lietu meklēšanas procesu. Izmanto grozus, kastes, atvilknes, skapjus vai plauktus mantu glabāšanai. Taču pārbaudi, lai tie netiktu piebāzti ar nevajadzīgiem un liekiem priekšmetiem.

 

Neļauj mantām uzkrāties

Mantu uzkrāšana tikai vairos nekārtību un piesvaidītību, ar kuru netiks galā nekāds organizātoru daudzums. Pārbaudi zāļu un pārtikas termiņus un met visu nevajadzīgo ārā.

 

Izmanto brīvu vietu zem mēbelēm

Tas ir zelta likums maziem mājokļiem. Izmanto brīvu vietu zem skapiem, plauktiem, beņķiem, galdiem, utt. mazo, bet nepieciešamo mantu glabāšanai: no dvieļiem līdz bērnu rotaļlietām. Saliec tos dekoratīvos grozos vai kastēs, lai izskats būtu glīts un kārtīgs.

 

Avots: http://www.interiorholic.com/homekeeping/organizing/tips-to-effortless-organizing/

Tulkoja un adaptēja Viktorija Aizkalna speciāli SieviešuKlubs.lv

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kā savā mājā tu organizē mantu glabāšanu?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
tenisone 26. oktobris 2012 18:15

izmest jau viegli,bēt varbūt var pārveidot