Kā veicies literārajam klubiņam februārī?

diegabiksis
diegabiksis 28. februāris 2012 07:55
508

 

Apritējis mēnesis, kopš esmu literārā klubiņa saimniece.  Laiks atskatīties, kā mums veicies februārī...

Pirmkārt, gribas pateikt LIELO paldies meitenēm, kas dalās ar mums savās domās, emocijās, sajūtās, ik nedēļu līdztekus citiem blogiem, ļaujot baudīt dzejas rindas. Februāris – mīlestības mēnesis, literārajam klubiņam bijis ražīgs – publicēti 18 dzejoļi. Nav slikti, vai ne? Es teiktu lieliski!  Ar prieku izlasīju katru dzejoli, ko mums uzticējušas čaklās februāra rakstītājas – gita5, angela1987, taschinka.

 

Gita5, Tu esi literārā klubiņa čaklākais eksemplārs. Ik nedēļu Tu ienes SK jaunas vēsmas ar saviem dzejoļiem – gan ilgu pilniem, gan kaislīgiem, gan skarbiem. Tu esi kā zieds, kas katru dienu uzzied citā krāsā, tādi ir arī Tavi dzejoļi – vienmēr Tavi, bet tik atšķirīgi, interesanti, krāsu pilni. Tu SK jau februārī  esi spējusi ienest pavasari. Vienmēr kaut kas jauns un citāds. PALDIES! Cerams arī martā priecēsi mūs tikpat bieži.

Angela1987, Tavi dzejoļi ir ļoti īpaši, personiski jo radīti ar mīlestības liesmu sirdī, tos lasot, šķiet, ka pa vēderu tūlīt sāks lidot tauriņi. Lasot Tavus dzejoļus rodas sajūta, ka arī man kādreiz ir gribējies ko tādu pateikt, taču pietrūcis vārdu.  Tava mīlestības dzeja bija lielisks papildinājums SK februārī dominējošajai mīlestības noskaņai. PALDIES! Gaidīsim Tavas dzejas rindas arī martā!

Taschinka, Tu esi ne vien lieliska gatavotāja, bet arī rakstītāja. Tavs dēliņam veltītais dzejolis patiešām spējis aizkustināt SK lasītājas. PALDIES, ka padalījies ar to. Arī nākošmēnes priecāsimies lasīt kādu no Taviem tekstiem. Neturi sveci zem pūra, ļauj tās liesmā sildīties arī citiem.

Tāpat PALDIES visām, kas lasa un arī dalās pārdomās par to, kas ir uzrakstīts.

Šajā mēnesī literārajā klubiņā tika diskutēts arī par SK meiteņu mājas bibliotēkām, bija interesanti uzzināt, kāda  literatūra mājo jūsu grāmatu plauktos, arī virtuālajos. Par literatūru diskutēsim arī martā, tāpat aicinu visas SK lietotājas pastāstīt citiem par interesantām grāmatām, ko noteikti būtu vērts izlasīt arī citiem, arī es pati februārī esmu izlasījusi gana daudz labu grāmatu, par daļu no tām rakstīšu savos marta blogos.

Meitenes, kam patīk lasīt un rakstīt, aicinu pievienoties literārajam klubiņam!

Lai lasītprieks un rakstītprieks neapsīkst arī martā! Būsim aktīvas, veidosim mūsu literāro klubiņu kopā!

 

Diegabiksis

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
nikolia 28. februāris 2012 13:44

Es šausmīgi gribu izlasīt Kaulu Pilsētu, eju garām vēl lepni un nepērku šo grāmatu, bet laikam jau vienreiz nolaizīšos un nopirkšu...!!

kintijasieviesuklubslv 28. februāris 2012 09:58

paldies, ka veici savu apkopojumu! Sieviešu Kluba redakcija lepojas ar savu literāro klubiņu un tās vadītāju - tevi, Diegabiksi :) Malacis! Tā turpināt!