Kā Tev patīk jaunā mājas lapa?

8. marts 2010 00:00
1478

Sieviešu Klubs, kopš pirmās tikšanās reizes ar meitenēm un speciālistiem, neiziet man no prāta. Pārdomāju, ko dod šāda piederība kādai konkrētai grupai,  ko dod tikšanās ar speciālistiem laikā, kad internets pludo no informācijas.

 

Beigu beigās es sapratu, tas svarīgais ir ne tikai informācija, ko iegūstama, bet tieši tikšanās faktors. Tu redzi, ka neesi viens- līdzas tev dzīvo brīnišķīgas sievietes, kurām ir tādas pašas problēmas kā Tev un arī viņas ar tām cīnās un meklē atbildes. Tas viennozīmīgi mazina to nolemtības sajūtu, ko jūtam, kad viss nekārtojas pa plauktiņiem kā gribētos. Šajās tikšanās reizēs Tu savu problēmu ieraugi it kā no malas un atbildes atnāk pašas no sevis.

Ar nepacietību gaidīju, kad 8. martā, ieklikšķinot www.sieviesuklubs.lv, atvēries skaista pavasarīga mājas lapa, kur būs tikai sievišķīgas un noderīgas lietas. Un sagaidīju! Nebija vilšanās, nemaz! Sieviešu Kluba dalībnieces jau bija aizpildījušas jaunās mājaslapas lodziņus un no katra raksta pretī vērās noderīga informācija un sirsnība ar kādu šīs jaunās sievietes bija uztvērušas šo rakstīšanas- radīšanas procesu.

 

Man patīk SK devīze- ja tev ir kontakti, Tu neesi pazudis! Un es ceru, ka SK būs vieta, kur dzims idejas un tiks atklāti jauni talanti.

 

Mīļās sievietes, ļausim SK būt- piedalīsimies radīšanas procesā un dzīvosim savu dzīvi skaisti!

 

P.S. Ir 8. marts un es jūtos laimīga. Mans vīrietis pasniedza visskaistāko dāvanu Sieviešu dienā- nomazgāja traukus, ko nevarēju saņemties izdarīt vakar vakarā. Un pat ola, kas izkrita man no rokā un nokrita uz virtuves grīdas, šo laimes sajūtu nemazinās. Šodien es ESMU laimīga!

 

Elīna Ceriņa

 

Kā mājas lapa patīk Tev? Ko Tu vēl tajā vēlētos redzēt?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies