Kā pašai ieskatīties savā nākotnē? Nopietn

sandijasieviesuklubs
sandijasieviesuklubs 2. maijs 2013 12:38
2575

Man jau šķiet, ka jebkuram cilvēkam reizi pa reizei uznāk lielā vēlme ieskatīties savā nākotnē. Dzīves krustceles jau faktiski ir gandrīz katru dienu - mums vienmēr jāizdara kāda izvēle PAR vai PRET. Tāpēc jau šad tad arī nākas meklēt kādu palīdzību, kas it kā padara šo izvēlnes momentu vieglāku, kaut vai caur kādu atslēgas šķirbiņu ieskatoties nākotnē - nu kā būtu, ja būtu...?

Es neesmu par zīlniecēm, tomēr eksistē ļoti daudz dažādu veidu, kā arī pašai iemācīties ieskatīties savā nākotnē, kļūt pašai par savu zīlnieci! Jā, varbūt daudzas no mums baidās sev uzticēties - sak, nu ko tad es vispār pati varu zināt? Man jau vajag kādu palīgu - kāršu tanti, astrologu vai kādu pareģi. Bet izrādās, ka var gan - pie tam, diezgan elementāri.

Šo lielisko mākslu mācījos pie ļoti interesantas meistares, kas reizi pa reizei ciemojas Māmiņu Klubā un Sieviešu Klubā, vadot pašhipnozes un eņģeļu seminārus - pie Kristīne Nagornajas.

Kristīne dzīvo Lielbritānijā, bet uz Latviju ik pa laikam dodas vadīt seminārus un individuālos seansus, kas māca katram pašam sastapties aci pret aci ar savu dvēseli un  sargeņģeļiem.

Gribi tici, gribi netici, bet mēs kaut kā redakcijā esam kļuvušas ļoti ieintriģētas - nu tā tas var būt, ka tīri fiziski sajūti un redzi šīs smalkās matērijas Kristīnes klātbūtnē?

Bet nu atpakaļ pie savas nākotnes zīlēšanas - šo tehniku apguvu seminārā par pašhipnozi (starp citu, tieši 6.maijā tāds notiek MK). Tā ir dziļas relaksācijas metode, kur meistare tikai palīdz ieiet sevī, meditatīvā prāta stāvoklī, kad atslēdzas loģiskā prāta daļa (uz brīdi) un varam sākt skatīties ļoti interesantas filmas paši par sevi.

Kā var noderēt pašhipnozes māksla un nākotnes progresija ikdienā?Nu, piemēram, Tev jāizvēlas starp diviem vai pat trim darba piedāvājumiem, vīriešiem, ceļojumiem, mācību iestādēm - visi varianti šķiet interesanti, bet arī māc bažas - ja izvēloties kādu no šiem ceļiem, man izmainās liktens? Uz kuru pusi? Atzīstat, ka ir tādas situācijas bijušas, kad mokaties izvēles priekšā un tā arī nesaprotat, "kam sēdēt kamanās"?

Ar pašhipnozes palīdzību var ieraudzīt visus šos variantus - savas nākotnes progresiju, izspēlējušos dzīvē (pagaidām - virtuālā, savā iztēlē, bet ne loģiskajā prātā, kas parasti ir ar bažām mākts). 

Pirms laišanās pašhipnozes stāvoklī, kas starp citu, ir ļoti viegli izdarāms, ja zina, kā, nosaki, kādus trīs variantus tu vēlētos apskatīt. Tad atstāj vēl ceturto variantu - vislabāko tev, bet par ko neko vēl pagaidām nenojaut. Tad pašhipnozes vadītājs vai arī,ja būsi labi trenējusies, pati ieraudzīsi katru no šiem variantiem, realizētiem savā nākotnē. Iztēle darbojas ļoti interesanti brīdī kad atslēdzies loģiskais prāts - tās var būt spilgtas vīzijas, pat smaržas, sajūtas - it kā tu tiešām esi iekāpusi savā nākotnē un skaties filmu, "pēc pieciem gadiem es...". Interesanti ir arī tas, ka vērojot sevi šajā nākotnes progresijā vari pat pavaicāt redzamajam paštēlam "kā Tu jūties  - tur esot? kas Tev palīdzēja tur nokļūt? Kristīne Nagornaja mums stāstīja, ka šādā veidā arī pati uzzinājusi par savu nākotni ļoti interesantas detaļas, kas arī palīdzējis nokļūt tur, kur viņa ir tagad. Piemēram, nākotnes progresijā var uzzināt īpašus cilvēku vārdus, vietu nosaukumus, kam pievērst uzmanību tagadnes situācijās, jo tieši tie ir atslēgas vārdi uz laimīgāku nākotni, vai tieši pretēji - ja kādā no redzamajiem variantiem tev galīgi nepatīk tas, ko redzi - zināsi, no kā sevi pasargāt tagadnē, lai nerealizētos šis bēdīgākais no scenārijiem.

Es šādu pašhipnozes seansu ar nākotnes progresiju veicu pie Kristīnes Nagornajas seminārā un mani vēl ilgi pavadīja dziļas pārdomas. Pats interesantākais, ka neviens cits tev priekšā neko nesaka - pašas dvēsele zina vislabāk, kas viņai vajadzīgs un kāds no daudzajiem iespējamajiem ceļiem būs vislabākais un tieši to arī spēsi ieraudzīt.

Iesaku tām meitenēm, kas šobrīd stāv izvēles priekšā; kas vēlas nodibināt ciešāku kontaktu ar savu dvēseli, instinktīvo dabu, intuīciju. Būs ļoti interesanti!

6.maijā, pirmdien, Māmiņu Klubā būs tikšanās ar Kristīni Nagornaju. Jau otrdien viņa atkal dodas prom uz Īriju, tāpēc, ja kādai intriģē šī tēma, izmantojiet izdevību! 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
VIT@ 3. maijs 2013 10:23

pievienojos tavam komentāram :)

Ilze_Liekmane 3. maijs 2013 09:32

Ticība ir visai apsveicama lieta, bet pašhipnoze un hipnoze lai paliek klīniskajām vajadzībām, kad cilvēkam reāli ir nepieciešamas izmaiņas psihē un tas tiek darīts ar profesionāla cilvēka kontroli, nevis pašdarbībā. Šajā gadījumā ir situācija, kad aknas izgriež nevis ķirurgs, bet interesents par ķirurģiju, samērā bīstami :) To es tā, kā cilvēks, kas pavadījis 5 gadus ped/psih fakultātē :D

pece 3. maijs 2013 07:14

Varbūt apkrāptajam bija svarīgi eiemācīties neuzticēties visiem un neicēt visam ko sola?

vecsprofils 2. maijs 2013 23:06

Nu, ja kādam pareizais ceļš skaitās tikt apkrāptam, tad man tiešām nav vairs ko piebilst.... Saprātīgs, gudrs cilvēks ar to arī atšķiras, ka viņam nav nepieciešams roku bāzt ugunī, lai pārliecinātos, ka tas rada apdegumus.
"Nekas nav viennozīmīgi." - Un fakti? Fakti ir viennozīmīgi. Tas, kas ir pieradīts, ir viennozīmīgs.

pece 2. maijs 2013 22:37

Gan jau ir kam tas der un kam neder. Ja viss būtu TIK vienkārši, tad šķiet daudzas lietas pasaulē notiktu savādāk!

Nekas nav viennozīmīgi.

Tomēr man šis te līdzinās tam stāstam par to sievieti, kas izveidoja it kā autrumu templi LV (aktīvi reklamējās Ievā un daudzviet citur, iekaroju daudzu uzticību) un beigās apkrāpa ļautiņus, lai tiktu pie mantas. BET arī šī pieredze kādam deva labu mācību turpmākai dzīvei.

Katram no mums ir dota iespēja izvēlēties :) un pareizais ceļš neeksistē!

vecsprofils 2. maijs 2013 17:14

p.s. atvainojos par kļūdām, klaviatūras taustini pavisam neklausa.

vecsprofils 2. maijs 2013 17:13

Pretrunas Jūsu komentārā, nav argumentācijas un zinātniskā pamatojuma.
(c) ""Ir lietas, kurām ir tiesības būt neatkarīgi no tā, vai es to saprotu vai nē""
Tam nav nekāda sakara ar Jūsu/mūsu saprašanu, bet ar to, vai tas reāli pastāv (ir pierādīts) vai nepastāv (nav pierādīts). Ja Jūs nesaprotat (negriebiet saprast), ka zivs nelido, vai tas Jums aizliedz ticēt, ka zivs tomēr lido?
Tas ir tas pats ;)
Tā ir ticības lieta - vai nu būt reālistam, vai nu ticēt tam, kur reāli pat nav diskusijas par esamību vai neesamību.

(c)"Bet, kad runa ir par mūsu DABĪGO spēju ieraudzīt SAVU personīgo nākotni."
Kāds absurds! Dabīgā spēja zināmā mērā "ieraudzīt" savu nākotni izpaužas caur loģisko un racionālo domāšanu, savas izvēles izdarīšanā, iepriekš paredzot sekas, NEVIS ieejot hipnozē, astrālā vai vēl sazin kādos murgos.

Labi. krusta gājienu neveidošu tālāk, fakts paliek fakts, ka vienmēr bija, ir un būs cilvēki, kuriem ticība absurdām lietām būs spēcīgāka par spēšanu ieraudzīt realitāti :)

VIT@ 2. maijs 2013 16:57

un es joprojām neesmu saņēmusi atbildes, ne uz vienu savu jautājumu... :S

VIT@ 2. maijs 2013 16:57

Tu man esi tagad sajaukusi prātu! Vai ar SAVU personīgo nākotni , Tu apzīmē , MŪSU KATRA VĒLMES? No sērijas koučings, notici sev un viss notiks? Vai reālu nākotni saredzēt, kā pareģim kas pareģo pasaules notikumus? 8-|

intasanta 2. maijs 2013 16:52

Reāli interesanta diskusija jums te izvērsusies! :) Jau kādu laiku esmu sev pieņēmusi likumu "Ir lietas, kurām ir tiesības būt neatkarīgi no tā, vai es to saprotu vai nē". Un pašhipnoze, viedie sapņi, meditācijas, holotropā elpošana, sistēmiskā terapija, taro kāršu izlikšana, transformācijas spēle, tautas dziesmu- spēka dziesmu dziedāšana ir radījušas manā dzīvē grandiozās pārmaiņas. Un ticiet, man- tas notiekošais jau sen ir ārpus mana saprāta robežām. Bet...es tam ļauju būt par savas dzīves daļu. Un c`mon! Mana dzīve no tā ir tikai kļuvusi bagātāka. Jā...ja ir runa par "mākslīgo intelektu" un rotaļām tā sakarā, tad varētu iebraukt auzās. Bet, kad runa ir par mūsu DABĪGO spēju ieraudzīt SAVU personīgo nākotni. Tur nu gan vienīgais risks ir neredzēt, nesaklausīt, nesajust un nenoticēt.
Lai veicas!

VIT@ 2. maijs 2013 16:47

Man arī ir tāds niķis, lai gan nauda ir vienmēr domāju, kur to izlietoju. Patīk to iztērēt tā, ka tas sagādā baudu :) (Y)

smukaa 2. maijs 2013 16:25

(Y) viena lieta noved pie citas;)

Ilze_Liekmane 2. maijs 2013 15:14

Starp citu, runājot par šīm diskusijām :) Es mainīju viedokli :D Sākumā biju pārliecināta, ka iešu uz semināru par naudu tīri intereses pēc, vairāk papētīt kļūdas bērna audzināšanā caur sevi :D Vēlāk secināju, ka reāli par Ls15,- man sanāk abonents 5 reizēm uz sporta zāli un paliek pāri nauda grāmatas iegādei par naudas formulām :D Un es mainīju plānus, pievienojoties viedoklim, ka ir par dārgu un maz pamatoti :)

vecsprofils 2. maijs 2013 14:44

Es piekrītu, ka ir lietas, kuras notiek neatkarīgi no mūsu gribas, neatkarīgi no mūsu izdarītās izvēles loģiskām sekām. Visu paredzēt nevar, bet lielāko daļu normāls, saprātīgs cilvēks spej paredzēt un balstoties uz vēlamo rezultatu, izdarīt attiecīgo izvēli ;)

Tikai izvēles izdarīšanai nav itin nekāda sakara ar pašhipnozi un cenšanos ielūkoties nākotnē (kura visam klāt nav objektīva, nav pierādīts, ka ta tas arī būs).

VIT@ 2. maijs 2013 14:40

jā, jā ticu tam visam, bet ir kaut kas tāds tā teikt neizbēgams, kas sagaida mūs jebkurā no izvēlētajiem ceļiem, tā teikt neizbēgamais :)

vecsprofils 2. maijs 2013 14:33

Es pieņemtu par lietderīgu mācīties paškontroli, pašiedvesmošanos kā mierināšanos (kā tikt galā stresa situācijās, kā neapjukt nepazīstamā vidē), kā neietekmēties no citu ieteikumiem, bet izdarīt izvēli balstoties uz to, ko tu pats gribi.
Bet, atvainojiet, kad tiek viss sajaukts vienā ķīselī, iepinot tur pašhipnozi, kas ir pavisam kaut kas cits (http://en.wikipedia.org/wiki/Self-hypnosis), turklāt rakstos (gan Jūsu, gan Kristīnes) tiek pamats likts uz NĀKOTNES ieraudzīšanu....
nu atvainojiet, kāds sakars ir Jūsu minētajam (dabiskās sajūtas un dabiska ikviena domāšana, iešana pretī mērķiem) ar pašhipnozi un nākotni?!

sandijasieviesuklubs 2. maijs 2013 14:32

Liktens var dot simtiem virzienu

smukaa 2. maijs 2013 14:27

Daļēji tev piekrītu,bet tomēr..citreiz Liktenis dod divus virzienus,un tad katrs izvēlas pa kuru ceļu iet;) Kā saka,arī no bezizejas ir izeja;) 8-|

sandijasieviesuklubs 2. maijs 2013 14:19

es esmu PRET to,ka kāds man priekšā pasaka -Tev būs tāda un tāda nākotne, notiks tas un tas. Vot tam es īsti neticu, jo zinu, ka ar radošu dzīvi var ļoti daudz ko mainīt, kaut vai izmainot attieksmi, jau notikumi mainās. Tieši tāpēc man šī metode iepatikās, ka tā māca, kā ieklausīties SEVĪ pašai.
To tiešām var darīt arī ļoti vienkārši - ieklausoties savā saprāta balsī, bet zināt, balsis mūsos iekšā ir daudz - ir loģiskais, racionālais, negatīvi kritiskais prāts, kas arī vajadzīgs, ir intuīcija, ir griba, kaislība pret kaut ko. Tāpēc jau tāda pameditēšana sevī un vēl Augstāku spēku piesaukšana palīgā var dot interesantus rezultātus. Katram savs!
Meitenes, es neaģitēju:)

VIT@ 2. maijs 2013 14:16

es tomēr ticu, ka ir kādas tādas lietas ierakstītas, var to saukt par likteni, kuras mēs gribot negribot nevaram izmainīt, bet tas lai paliek :D Mana fantastiski dziļā filosofija :D

smukaa 2. maijs 2013 14:14

Ir arī otrs variants,katrs pats savas laimes kalējs;)

sandijasieviesuklubs 2. maijs 2013 14:13

jā, tāds variants pastāv, ja pati nepiedalies savas nākotnes veidošanā. Var tā dzīvot un ne slikti.

VIT@ 2. maijs 2013 14:13

kāda ir atšķirība starp pašhipnozi un hipnozi? :)

sandijasieviesuklubs 2. maijs 2013 14:12

nu kāda? kur ir robeža?
Pašhipnoze nav hipnoze tā vārda tradicionālajā izpratnē. Neredzu, kāpēc tas būtu bīstami. Tad jau meditēt ir bīstami arī

smukaa 2. maijs 2013 14:10

Es teikšu vienkāršākiem vārdiem,viss notiek tā kā tam jānotiek!;)

1 2

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā