Kā mazā mājoklī atrast vietu televizoram? Lūk, daži ieteikumi!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 28. marts 2014 00:00
2523
Ja tavā mājoklī ir pārāk maz vietas, lai atrastu piemērotu vietu, kur novietot televizoru, ieskaties, varbūt noderēs kāda no Sieviešu Kluba idejām!
Viens no risinājumiem, lai atrastu vietu ne tikai televizoram, bet arī citām mantām, ir iegādāties skapīti ar plauktiem un atvilktnēm.
Šāds neliels plauktiņš būs gan daudzfunkcionāls, gan glīti papildinās tava mājokļa interjeru!
Ja dzīvojamās telpas platība ir pārāk maza, lai tajā novietotu stacionāru skapi, televizoru vari novietot uz neliela skapīša vai plauktiņa uz ritentiņiem.
Šādu plauktiņu varēsi viegli pārvietot jebkurā vietā telpā.
Tad, ja televizoram nevēlies atvēlēt atsevišķu skapīti vai televizora galdu, vari to pielikt pie sienas, vai arī novietot sienas nišā, ja tāda ir.
Šāda, televizoram speciāli izveidota siena, būs dekoratīva un nepieciešamības gadījumā, to var izmantot arī divu telpu atdalīšanai!
Gadījumā, ja nevēlies, lai televizors kļūtu par dzīvojamās telpas pastāvīgu elementu, to vari novietot vietā, kur to iespējams aizsegt.
Ierīko televizoram plauktu ar aizveramām vai aizbīdāmām durtiņām!
Piemērots risinājums arī gadījumā, ja televizors atrodas guļamistabā!

Ja tavā mājoklī ir pārāk maz vietas, lai atrastu piemērotu vietu, kur novietot televizoru, ieskaties, varbūt noderēs kāda no Sieviešu Kluba idejām! 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 28. marts 2014 15:18

Tv tradicionālā lokācija - galdiņš pie sienas :D un piekrītu arī Linduchy. Mans TV dzīvo virtuvē :D

Linduchy 28. marts 2014 10:13

Ja tavā mājā nav vietas TV, tad nemaz nevajag pūlēties to atrast :D

Emmy 28. marts 2014 08:18

Man jau šie neliekas mazi mājokļi.. un nekāda inovācija tur nebija, kā jau vairumam, uz galdiņa... vēl var pie sienas, ja vadi netraucē.