Kā iekustināt savu sievišķo enerģiju? Pieredzes stāsts

secretshakti
secretshakti 7. novembris 2016 00:00
7396

Kura gan sieviete nevēlas savā dzīvē būt laimīga, veiksmīga, mīlēta, skaista un radoša?

Žurnāli un mediji mums dod tik daudz padomu - kā ģērbties, ko ēst un ko neēst, kā mīlēt un no kā atteikties, taču nekas no malas mūs tā arī pa īstam laimīgas nepadara. Taču,vai esat ievērojušas, ka mums blakus ir arī ļoti spēcīgas sievietes, kurām, šķiet,nekas netrūkst un pasaule paveras, lai īstenotu viņu sapņus? Tās ir Šakti sievietes...

Man ir bijuši periodi,kad gribas tikai gulēt.. liekas, nekam nav spēka, viss ir apnicis, dzīve reāli biedē. Uznāk arī tāds kā resnums, liekais svars, nesmukums, panīkums, vārdsakot, tas stāvoklis, kad nevar vairs uz sevi paskatīties spogulī un nepatīk arī tas, ko dari.

Par laimi, esmu pamanījusi šos stāvokļus un kaut ko lietas labā darījusi - proti, es nodarbojos ar garīgajām praksēm. Ne ar kaut ko vienu konkrētu, bet drīzāk tādu kā integrētu pieeju - joga, lūgšanas, meditācijas, deja, skriešana, lasīšana, vizualizācija, reiki utt. Visas šīs lietas man ir devušas vienu apjausmu - enerģija nav kaut kur TUR ĀRĀ, pie mistiska Dieva; to var nemeklēt arī grāmatās, sieviešu žurnālos un portālos vai kādās specifiskās jogas skolās.

 

Sievietes enerģija ir iekšā, sevī pašā, savā dzīvības spēkā.

Protams, pastāv tehnikas, kā to atdzīvināt un atbrīvot no sārņiem un blokiem. Enerģētiskajā ķermenī enerģija virzās caur noteiktiem meridiāniem-  centrāli caur mugurkaulu, bet faktiski pa visu ķermeni. Tie, kas nodarbojas ar Ķīnas medicīnu, var noteikt konkrētus punktus, bet principā ierindas sievietei tie pat nav jāzin. Tie, kas nodarbojas ar jogu, zinās stāstīt par čakrām. Vai par čī enerģiju Ci Gun praksēs. Vai par Kundalini atmošanos.

Ir jāapzinās tikai viens vienīgais - katrai sievietei var piemist milzīga radoša, spēcīga enerģija, kas viņu var pacelt ļoti ļoti augstu. Tā var būtiski izmainīt dzīvi, jo mainās personība, enerģijas līmenis, pat prāts.

 

Kā es nonācu līdz sievišķās enerģijas modināšanai?

Praktizējot jogu, bet vairāk gan apzinoties, ka ar to, kas man bija, nepietiek, lai es pildītu savu dzīves uzdevumu. Man bieži pietrūka spēka un bija bail kaut ko uzsākt. Neticēju arī pietiekami sev. Palēnām, gadu pa gadam, es virzījos uz vienu lielu notikumu - uz to, ka apzinājos - viss ir manī. Laimes atslēdziņa ir kaut kur iekšā. Kad šī sievišķā sakrālā enerģija sāk celt savu galvu, notiek ļoti interesanti notikumi. Pievelkas cilvēki un iespējas. Atrisinās kaut kādi liktenīgi samezglojumi. Realizējas ļoti laimīgas partnerattiecības.

Tīri fiziski tās var būt sajūtas, kad gribas dejot - pēkšņi ne no šā ne no tā:) Var būt ļoti jūtīgs muguras rajons, vibrācija galvā. Viegli ieiet transa stāvoklī un redzēt vīzijas.

Nesaku, ka tas notiek vienā dienā. Taču, ja process ir sācies, tas iet un ar katru dienu arvien spēcīgāk.

Pilnīgi iespējams, ka enerģijas mošanās ir saistīta arī ar zināmu vecuma posmu un dzīves ciklu. Manuprāt, ļoti būtiska loma ir arī partnerattiecībām - tantriskais sekss noteikti palīdz to apzināties daudz labāk.

Tā saka, ka Kundalini enerģijas mošanās būs šī Ūdensvīra Laikmenta iezīme, lai gan tas notiek un ir noticis jebkurā laikā. Varbūt tagad par to vairāk runā.

 

Ko dod sievišķās jeb Šakti enerģijas atmošanās?

1. Sāc izjust pasauli daudz spilgtāk. Vienkārši esi laimīgāka un enerģiskāka

2.Prāts un ķermenis darbojas kā viens vesels. Nav atdalītības sajūtas. Reāli sākas sajūtas, ka mīli sevi, savu ķermeni

3. Var brīvi kustēties. Kustības ir plūstošas. Droši dejo un izjūti ritmu. Kustības norit visā ķermenī, bez blokiem (piemēram, ka nevari pakustināt gurnus vai kautrējies no sevis kustībā).

4. Samazinās atkarības. Rodas veselīgāki ēšanas paradumi, labāks miegs, gribas kustēties, mazāk gulēt.

5. Mīlestības un vienotības sajūta ar visu pasauli. Neredzi cilvēkos ienaidniekus, pieņem viņus, kādi viņi ir. Izteikta līdzjūtības sajūta

6. Nelimitēts radošums! Netrūkst ideju nekur un nekam. Viegli rodas dažādi risinājumi. Elastība domāšanā - "ja nevaru tā, varu šitā".

7. Kontakti ar augstāko pasauli - katram var noritēt individuāli. Caur vīzijām, meditācijām, sapņos.

8. Sieviešu kontakti - plašas saites ar sievišķo enerģiju pasaulē. Neizjūti sievietes kā konkurentes. Mēs visas esam vienas enerģijas nēsātājas savā klēpī.

Šo sarakstu vēl varētu turpināt...

 

Kā praktizēt ikdienā Šakti enerģijas atmodināšanu?

Vislabāk to darīt,vismaz sākotnēji, kādas garīgās skolas ietvaros, nevis no interneta vai grāmatām. Skolotājs ir vajadzīgs. Būtu labi iziet arī kādu attīrīšanās kūri - ajūrvēdas masāžu, reiki seansu kursu, lēnu un enerģētisku vingrošanu, Ci Gun vai ko citu, kas strādā ar smalko ķermeni.

Regulāri meditē - meditācijai nav jābūt garai un mokošai. Pietiks ar dažām minūtēm dienā, kas palīdzēs apzināties sevi, savu iekšējo pasauli, domu plūsmu. Apsēdies ērti, piever acis, paelpo. Palūdz savam Augstākam ES, lai tas Tevi vada šajā ceļojumā.

Atvēli laiku pašmasāžai- katru rītu lēnām izmasē sevi, vieglām kustībām (var arī caur visu apģērbu). Pajūti ar rokām, kur ķermenī jūtas lielāks smagums, kur rokas neiet pāri tik viegli - enerģētiskos blokus, kas neļauj smalkajai enerģijai cirkulēt un radīt harmoniju, ir visai viegli konstatēt.Palūdz iestrēgušai vietai, lai tā atbrīvojas. Elpo šajā vietā, iedomājies tīrīšanu. Esi uzmanīga pret sevi un darbojies ar mīlestību. Interesanti, ka šādā veidā, tikai ar enerģētisko pašmasāžu, vari atbrīvoties arī no liekā svara. Neticētu, ja nebūtu redzējusi,kā mans vīrs dažu nedēļu laikā tika vaļā no 7 kg, sēdus stāvoklī!

Pamēģini meditāciju, kur apziņu koncentrē dzemdē - jā, jā, tieši tur ir mūsu sievišķās enerģijas šūpulis, caur kuru esam savienotas dzīvības tīklā pasaulē, uz Zemes, Kosmosā. Visa radīšana tā notiek un mēs esam radītājas, ar milzīgu spēku!

Praktizējot dzemdes meditāciju, var uzpeldēt arī ne visai patīkamas sajūtas, jo vari atcerēties gan savas traumatiskās dzemdības, gan citas sāpes, ne tikai savējās, bet citu sieviešu - caur šo kanālu mēs visas esam vienotas šajā pasaulē.

Man nupat bija pieredze, kad sajutu savas draudzenes (ļoti tuvas draudzenes) pašu spilgtāko dzemdību brīdi - pielecu naktī gultā stāvus!  Kad salīdzinājam dzemdību laikus, tā arī bija - es biju sajutusi viņas radības. Jā, tik vienotas mēs spējam būt, ja sajūtam sevi ne tikai prātā, bet arī caur radošo būtību - dzemdi.

Dzemdē un sievišķajos dzimumorgānos slēpjas ļoti liela enerģija -ne velti dēļ tā jūk prātā mūsu pretējais dzimums. Tas nav tikai seksuāls apmierinājums. Vīrietis ļoti stipri mīlēs to sievieti, kas nevis prasmīgi mīlējas pēc kādas tur tehnikas, bet kas būs atbrīvojusi un dāsni dos viņam savu Šakti enerģiju, tādejādi atgriežot vīrieti viņa pirmavotos, uzlādējot ar milzīgu spēku, dodot jēgu eksistencei.

Šakti atnāk nemanot, bet kad viņa sāk plūst un darboties, dzīvē sāk notikt reāli brīnumi!

Dzīvosim šo dzīvi apzinoties savu spēku!

 

Raksts no arhīva

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ofelija 7. novembris 2016 15:33

Loti interesants raksts!

elyniite 17. aprīlis 2012 04:22

esmu ceļā uz šeit aprakstīto...tagad ar vēl lielāku motivāciju, jauks raksts :)

kristla 31. marts 2012 12:56

Paldies par motivējošo rakstu!
Lasot sajutu vēlmi sava dzīve viest izmaiņas :)

Ivetta 30. marts 2012 23:40

Tās lūpiņas...grrrrr.... superīgas :)

Raksts ļoti (Y) Gribas ko tādu izjust, bet saprotu, ka jāsāk ir pie kāda pasniedzēja, skolotāja. Patiesībā šad tad man iezogas doma, ka es gribētu apmeklēt vietu, kur var brīvi izpausties dejas kustībās, lai man iemāca izjust sevi kustībā... Būtu kas tāds manā dzīvesvietas pusē kaut vai Kuldīgā vai Liepājā. Kaut ko minos, ka kas tāds Rīgā bijis. Kad cilvēki ar īpašām vajadzībām varēja ko tādu apmeklēt, bet vai kas tāds vēl notiek gan nezinu. Bet jā, gribētos sevi iepazīt, stiprināt caur dejas kustībām, izjūtot savu ķermeni gan fiziski, gan garīgi.

Pureniite 30. marts 2012 18:50

(F)