Kā ēst saskaņā ar savu asinsgrupu?

lana23
lana23 23. februāris 2012 10:13
654

Nesen izlasīju interesantu rakstu žurnālā "Ieva'', raksts bija par uzturu pēc asinsgrupas. Šo rakstu lasīju ar interesanti, jo likās interesanti uzzināt, kādus tad produktus man labāk neēst.

Jūs zinājāt, ka katrai asinsgrupai piemīt noteikta vielmaiņas īpatnība, ir produkti ko vielmaiņa labi pārstrādā, bet ir produkti, kurus grūtāk un ēdot nepiemērotu pārtiku, biežāk veidojas liekais svars.

Iepazīstināšu Jūs mazliet ar katras asinsgrupas produktu grupu, kurus labāk neēst un kurus labāk Jums lietot, lai Jūs un Jūsu veselība justos labi.

0(1) Jāizvairās no: zoss gaļas, speķa, cūkgaļas, kūpināta laša, ikriem, marinētas siļķes, kartupeļiem, baklažāniem, kukurūzas, jogurta, kefīra, krējuma, paniņām, govs piena, apelsīņiem, zemenēm, mandarīniem uc.

Savukārt ieteicami: jēra, liellopa gaļa, jūras kāposti, lociņi, paprika, ķirbis, spināti, ananasu sula u.c.

A(2) Jāizvairās no: austerēm, vēžiem, siļķes, paprikas, mango, melones, manna, krējuma, biezpiena, saldējuma, sviesta, ķīnas kāposta, tomātiem u.c.

Savukārt ieteicams: tītars, vista, visu veidu lasis, ķiploki, spināti, kazenes, ķirši, dzērvenes, citrons, mellenes, griķi, kafija, zaļā tēja u.c. 

B(3) Jāizvairās no: cūkgaļas, vistas, zoss, vēža, kūpināta laša, avokādo, tomātiem, olīvām, griķiem, kausētaiem sieriem, saldējuma, tomātu sulas u.c.

Savukārt ieteicams: jēra, truša gaļa, pikša, heks, bietes, sardīnes, rīsi, jogurts, burkāni, dzērvenes, vīnogas, kefīrs, dzērveņu sula u.c.

AB (4) Jāizvairās no: lielopu gaļs, zoss, pīles un teļa gaļas, avokādo, hurmas, banāniem, griķiem, zilā siera, saldējuma, apelsīnu sulas u.c.

Savukārt ieteicams: jēra, truša, zaķa gaļa, jūrasvelns, tuncis, heks, baklažāni, selerija, citrons, prosa, kefīrs, zemesrieksti, zaļā tēja, burkānu sula u.c.

Tie ir tikai daži produkti, kurus labāk nelietot.

Noslēgumā aicinātu Jūs uz diskusiju par to- Vai Jūs kādreiz esat interesējušās par šo tēmu un vai ko ievērojat no tā, kurus produktus drīkst, bet kurus nē.

p.s. fakti ņemti no žurnāla- Ieva

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
smukaa 23. februāris 2012 17:41

+ ja rodas nenosakāmas izcelsmes pumpiņas no ēdiena,tad jāpārbauda kuņģis vai tajā nav ieperinājusies Heliobaktērija;)

smukaa 23. februāris 2012 17:40

Iespējams,ka tā arī vajadzētu darīt,ja ir veiktas hormonu analīzes,jo pretapaugļošanās tabl.lielākoties satur hormonu (laikam progesteronu),kas nomāc vīrišķā hormona (testosterona) darbību (kā rezultātā ir taukaina āda,izkrīt mati,rodas mūžīgā cīņa ar pumpām + aptaukošanās veidojas pēc vīrišķā tipa-viduklis,rokas)..

smukaa 23. februāris 2012 17:35

Esmu interesējusies,bet vienīgais,kam es varētu piekrist,ir tas,ka 0 grupai ieteicama gaļa (jebkāda),jo šī grupiņa ir senākā no grupām un bija lielākajai daļai "alu cilvēkiem" (emo)

baibba 23. februāris 2012 17:28

kur tu apmekleji tadu dermatalogu? maneja tik uzstaj ka jasak lietot kakadas pretapauglosanas tabletes:(

lana23 23. februāris 2012 14:55

Paldies par informāciju:) Ieteikšu šo draugam, jo viņam ar ir pumpas un nezinām kā jau cīnīties ar tām...aaa es nesaliku visus produktus, jo dikti daudz bija:) es tā ieskatam...

lieniic 23. februāris 2012 14:42

Šādi ēst man ieteica dermatoloģe. Vienu laiku šo ievēroju ļoti stingri, nevēlamos produktus neēdu vispār, un man ļoti uzlabojās sejas ādas stāvoklis, tā ka šī diēta nav ne tikai svaram, bet veselībai kopumā. :) Šobrīd joprojām cenšos šādi ēst, bet ne tik strikti, jo ir viena mājaslapa, kur aprakstīti pilnīgi visi produkti, cik tie piemēroti katrai asinsgrupai. Es pārsvarā ievēroju tikai galveno - neēdu cūkgaļu, piena produktus un kviešu miltu produktus, kas šajā rakstā nav pieminēti 0 grupai, bet ir ļoti svarīgi.
Tāpēc no manas puses iesaku šādi ēst tām, kas cīnās ar pumpiņām uz sejas, jo pati biju gājusi pie dermatologiem un man liekas izmēģinājusi visu aptiekās pieejamo sejas kopšanas produkciju. :D Kamēr neatradu dermatogu, kas pateica, ka jādomā, ko ēd.

lana23 23. februāris 2012 14:03

Nu, jā tas vis ir interesanti, tāpēc jau es pacēlu šo tēmu...Nav jau jāatsakās, bet cik saprotu, mazāk jālieto...tas vis ir tikai minējums...

bizite 23. februāris 2012 13:48

Vis no kā jāatsakās man garšo un arī tas kas ieteicams arī garšo. Varbūt nepareizi asinsgrupa noteikta :^) :D

muskare 23. februāris 2012 13:34

Es savu dienu nevaru iedomāties bez jogurta, kefīra vai paniņām, bet izrādās, ka tieši šie produkti nav vēlamie...

lana23 23. februāris 2012 11:51

Pieņemsim, pie manas asinsgrupas produkti, kuri minēti kā nelabvēlīgie priekš manis, man arī liela daļa no tiem negaršo, sanāk tiešām, ka organisms pats atgrūž to, ko nevajaga ēst....

23. februāris 2012 11:34

interesanti, ka produkti, kas nav ieteicami, arī vai negaršo, vai izraisa alerģiju. organisms pats regulē :)