Kā es mācos mocīti vadīt. Pēdējā daļa.

Emmy
Emmy 2. jūnijs 2016 23:49
1374

Šī būs pēdējā ( beidzot ), daļa par to kā es mācījos braukt ar mocīti ( protams, vēl daudz jāmācās, bet šoreiz vairāk oficiālā puse, vadītāja apliecība ).

Tā tad, Maijs, 13. Piektdiena nebija mana veiksmes diena ( rīts ), jo eksāmenā izkritu un ne figūru daļā, bet gan pilsētu satiksmē. Iemesli bija daudzi un dažādi, bet kopumā, labi, piekrītu, varēju braukt nedaudz drošāk. Eksāmens netika nokārtots, bet, figūru  daļa tika ieskaitīta, tā kā tā vairs nebija jāatkārto.

Pēc eksāmena pieteicos nākamajam, 2. Jūnijs. Pirms eksāmena divas dienas izbraucu ar instruktoru, pamācījos braukt drošāk, agresīvāk, jo tieši šis man trūka. Noteikumi, trajektorijas ļoti labi, braukšanas stils, ne tik…

Biju diezgan klusa par gaidāmo eksāmenu, nekliedzu visiem, eksāmens, eksāmens, šoreiz “vārījos sevī”. Eksāmens sākās 16.00, diena darbā pagāja uztraucoties, domājot, cerot…

Pozitīvs punkts, pašā eksāmena laikā stresa nebija, rokas, kājas netrīcēja. Braucu un pie sevis teicu “ Tu to vari, koncentrējies, izturi…” Un es varēju!!  Pēc  eksāmena, iekāpjot inspektora auto, bija tik patīkami dzirdēt “ Tā tad, eksāmena kopvērtējumā esi nokārtojusi”, es aiz tāda prieka un sajūsmas pat izdvesu “Paldies, Dievam.”  J Protams, bija nelielas kļūdiņas, tā pati, nedrošā braukšana, bet šis inspektors, atšķirībā no pirmā, saprata ka braucu tā, jo gaidu komandas, lai laicīgi varu veikt attiecīgo manevru.

Pats eksāmens, no pirmās reizes, bija ļoti viegls, ļoti īss, 30 minūtes, pašā pilsētas centrā biju uz īsu mirkli, vairāk braucu taisnus posmus. Ļoti cilvēcīgs inspektors.

Protams, man vēl daudz ir jāmācās, tieši moto kontrolēšana un drošāka braukšana, bet tas ir dažu nedēļu jautājums, jo ja būs tā pat kā ar mašīnu, tad jau mēneša beigās braukšu tā it kā esmu augusi ar moci. Un braukt pa savu maršrutu nevis man nezināmu, ir daudz vieglāk.

Pēc eksāmena saņēmu savu jauno apliecību, lepna izgāju ārā no ēkas, uzkāpu uz moča ( autoskolas ) un aizbraucu, VIENA, pirmo reizi viena!! Sajutos tik labi, kad paskatoties spogulī, neredzēju uzmācīgo autoskolas mašīnu.

20160602234618-66646.jpg

( mans kompanjons ar kuru cīnījāmies abi, piedod, ka nogāzu pāris reizes  :) )

Gadu iesāku bez autovadītāja apliecības, nu man ir divi burti, es ļoti lepojos ar sevi, gāja visādi, bet es to paveicu. Un ja kādam tas liekas viegli, pamēģiniet un tad spriediet. Īsts nervu pārbaudījums.

Neliela piebilde, lai mani stimulētu, draugs iegādājās man moto ekipējumu ( kombinezonu ). Nu man ir pilns ekipējums un varu droši doties ielās.

Lai visiem izdodas piepildīt savu sapni, lai neviens šķērslis jūs neaptur, nepadodieties pat tad, kad spēka vairs nav, jo tā sajūta, sapni sasniedzot, ir neaprakstāma.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ashley 19. janvāris 2019 11:00

Super! Malace :)
Es arī tiklīdz nokārtošu B kategoriju https://burnickis.lv/b-kategorija/, plānoju pamēģināt pamācīties uz mocīša.

Emmy 4. jūnijs 2016 22:24 Kerstyna

Notievēt? :D
Nezinu, pagaidām nav, patreiz vēlos vienkārši atpūsties un atslābt, jo tas tiešām prasīja no manis daudz.

Kerstyna 3. jūnijs 2016 11:57

Nu Lauva! Kas ir Tavs nākošais mērķis ? :) Es patiesā apbrīnā noliecu galvu, patiess (F)

Linduchy 3. jūnijs 2016 11:05

Es ar tevi taaaaa lepojos, mana mīļā motopele! :* (hug)(F)(party)

mazaa raganina 3. jūnijs 2016 09:00

Mūsu lieliskā motopele!!!!!!(party)

pece 3. jūnijs 2016 08:42

Super! Apsveicu!

LosOjosVerdes 3. jūnijs 2016 00:14

Forši! Lieliska sajūta, kad esi panācis, ko vēlėjies(party)