Kā es mācos mocīti vadīt.

Emmy
Emmy 5. jūlijs 2015 09:52
2300

Divas nedēļas esmu smuka mocīša īpašniece. Ja ir mocītis, tad arī jāmācās braukt ( mans viens no lielākajiem dzīves sapņiem ).

Pirmā mācību stunda bija 5min, laukumā. Mēģināja man apskaidrot kas ir kas,kur bremze,kur sajūgs, kā ko spiest, kad spiest, likās - ķīniešu ābece, īpaši tāpēc, ka nebraucu ar auto. Lielākais uzdevums, "noķert" moci, kad apstājos, izrādās nemaz nav tik viegli noturēt 200+kg, kad tie gāžas... likās, NEMŪŽAM...
Otrā mācību reize arī bija laukumā, arī kādas min 5. Šoreiz jau gāja labāk,ar lielu priekšā teikšanu, bet vismaz apbraucu apli, problēma aktuāla, nevaru noturēt moci, tam apstājoties. Vēl ar vien aizmirstu par sajūgu...
Trešā mācību stunda, laukums. Patstāvīgi visu uzsāku, apstājos un moci esmu iemācījusies noķert, tad tas liekas easy.
Un tad vakar... izgāju ielās, jo laukumā nevar pārslēgt ātrumus, pirms tam braucu ar pirmo ātrumu, palaižot sajūgu un beigās jau pat ātrumu palielinot...
Braucu privātmāju rajonā, jo satiksme mierīgāka, ielas taisnas, ir līkumi vai pagriezieni, ideāli. Satiksme... viena stāvoša mašīna un viena, pretīm braucoša...
Draugs brauca ar mašīnu no mugurpuses. Apbraucu goda apli pa rajonu, ātrumus pārslēgt ir easy, lielākā problēma ir līkumi un pagriezieni, gribas kā ar riteni, stūri griezt, bet mocim jau tā negriežas....gulties man vēl nedaudz bail... tad nu braucu, kā draugs teica, it kā man piekabe būtu, bet pirmajai reizei esot bijis ideāli, lepojas ar mani. Vienīgā problēma bija pie pašām beigām, apstājos, pie krustojuma un...mazkaliņā vairs netiku augšā, mocis noslāpa un, kad to dara negaidīti, tad krīt, un te nu bija mana lielā stunda... moci noķēru un uzvilku atpakaļ, jo zināju, ka draugs nav un vienmēr nebūs, pašai jātiek galā. Izdevās. :) Lepna :)
Es gan neredzēju, jo biju pārņemta ar braukšanu, bet draugs teica, ka atskatījās un skatījās VISI, i onkulis kas pļāva zāli, i tante pacēla dibenu no savas puķu dobes, pat velosipēdist apstājās, lai apskatītos kas tur brauc. Laikam mūsu pilsētā meitene uz moča nav bieža parādība.

Varu pateikt vienu, tā ir atkarība, ar katru dienu gribas ar vien vairāk. Domāju, lielāks ātrums mani biedēts, tieši pretēji, pie lielāka ātruma jutos daudz drošāka un stabilāka, protams, vēl daudz kas ir jāmācās un ar laiku, tas ko tagad skaitu kā pantiņu, būs pašsaprotami. 101x draugam pārjautāju, pārstāstu visu, jo negribu krist, negribu moci sasist vai sevi. Esmu apzinīga meitene.

Lai cik tas nebūtu dīvaini, kopš es pati braucu es ar vien nedrošāk jūtos, esot kā "mugursoma" ( tā es saucu cilvēkus, kas sēž kā līdzbraucējs ). Nezinu kādēļ, bet nejūtos vairs droša un pārliecinoša, kaut draugs nav slikts braucējs, agresīvs braucējs vai neapdomīgs. Bet es vienkārši vairs nejūtos labi, ērti.

Izrādās, ja Tev ir mocis, Tev ir draugi... Pilnīgi sveši cilvēki piebrauc klāt, parunājās, aicina kopīgi izbraukt līkumu, forši. 

20150705094551-45219.jpg

Mamma gan vēl ar vien nav sajūsmā, protams, saprotu viņu. Vakar nespēja skatīties kā es aizbraucu, tikai noteica, lai es pārdodu moci... Nepārdošu! Gana ilgi esmu darījusi to kas patīk citiem, zaudējot sevi, gana ilgi esmu uztraukusies ko domās vai kā jūtīsies citi manas darbības rezultātā. Laikam dumpinieces vecums parādījes  vai, varbūt, pusmūžu krīze?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Emmy 6. jūlijs 2015 16:01 Kerstyna

Draugs teica, jabūt tizlam lai nesanāktu :D cenšos nebūt tizla :D

Kerstyna 6. jūlijs 2015 15:28

" Gana ilgi esmu darījusi to kas patīk citiem, zaudējot sevi, gana ilgi esmu uztraukusies ko domās vai kā jūtīsies citi manas darbības rezultātā. Laikam dumpinieces vecums parādījes vai, varbūt, pusmūžu krīze?" (Y) Un forši, ka tev sanāk :) Brauksi kā lielā :D

Emmy 5. jūlijs 2015 20:46 VIT@

Pat vairāk nekā man :D

Ciao 5. jūlijs 2015 20:43

Brabusam piestāv mocis (Y)

Linduchy 5. jūlijs 2015 14:07

Malace! Pareizi dari, ka pati cīnies, jo vīrietis tiešām ne vienmēr būs blakus, kad vajadzēs pastumt, pacelt utt. moci :)

mazaa raganina 5. jūlijs 2015 10:21

Jā,motociklisti ir draudzīgi(ar daziem izņēmumiem), braucot kā likums paceļ roku sveicienam...