Kā es ar Sieviešu klubu iepazinos?

Autors: Ardlem, 2015. gada 28. augusts, 11:32:47
Kā es ar Sieviešu klubu iepazinos?

Tā bija kāda pavēla pavasara diena, kad es klīdu neta plašumos, meklējot pati nezinu ko. Nu gluži kā pasakā - aiziet tur, nezin, kur, atnes to, nezin, ko.... Līdz uzklīdu SK lapai un sāku to lasīt. No sākuma rakstus, tad blogus, tad konkrētu sieviešu blogus un.... kādā brīdī sapratu - eu!, meitene!, par ko gan tu čīksti?! Paskaties, ne jau tev vienai klājas tā kā klājas! Meiteņu blogus lasot, es izdzīvoju visdažādāko emociju gammu - prieku, smieklus, neizpratni, līdzjušanu... 

 Tā pāris dienas es iepazinos ar šo lapu, un tad atkal uz kādu laiku aizmirsu. 

Jūlijā devos uz kādu meditāciju nometni sievietēm, un, atgriežoties no tās, SK es ielūkojos no jauna un ievēroju ģimenes tradīciju konkursa pieteikumu. Tā! Šis nu ir tas konkurss, kurā man ir jāpiedalās! Kaut vai tāpēc, lai apliecinātu pati sev, ka ar manu ģimeni, manu dzīvi viss ja ne ir kārtībā, tad vismaz būs labi! Uzrakstīju rakstu un gluži negaidīti vinnēju arī balviņu. Liels paldies SK :) 

Nu jā, a vinnētā balva tak ir ieķērusi man āķi lūpā un arī turpmāk es domāju piedalīties SK rīkotajos konkursos, jo - labu grāmatu mājās nekad nevar būt par daudz :)) 

Varbūt ar laiku izdosies sapazīties ar SK meitenēm arī klātienē, lai gan - dažas no jums es zinu, kā izrādās. Un man ir liels prieks par to :) 

Sievietēs ir spēks! 

 

Konkurss: Sieviešu Klubs un Es