Kā es ar Sieviešu klubu iepazinos?

Ardlem
Ardlem 28. augusts 2015 11:32
898

Tā bija kāda pavēla pavasara diena, kad es klīdu neta plašumos, meklējot pati nezinu ko. Nu gluži kā pasakā - aiziet tur, nezin, kur, atnes to, nezin, ko.... Līdz uzklīdu SK lapai un sāku to lasīt. No sākuma rakstus, tad blogus, tad konkrētu sieviešu blogus un.... kādā brīdī sapratu - eu!, meitene!, par ko gan tu čīksti?! Paskaties, ne jau tev vienai klājas tā kā klājas! Meiteņu blogus lasot, es izdzīvoju visdažādāko emociju gammu - prieku, smieklus, neizpratni, līdzjušanu... 

 Tā pāris dienas es iepazinos ar šo lapu, un tad atkal uz kādu laiku aizmirsu. 

Jūlijā devos uz kādu meditāciju nometni sievietēm, un, atgriežoties no tās, SK es ielūkojos no jauna un ievēroju ģimenes tradīciju konkursa pieteikumu. Tā! Šis nu ir tas konkurss, kurā man ir jāpiedalās! Kaut vai tāpēc, lai apliecinātu pati sev, ka ar manu ģimeni, manu dzīvi viss ja ne ir kārtībā, tad vismaz būs labi! Uzrakstīju rakstu un gluži negaidīti vinnēju arī balviņu. Liels paldies SK :) 

Nu jā, a vinnētā balva tak ir ieķērusi man āķi lūpā un arī turpmāk es domāju piedalīties SK rīkotajos konkursos, jo - labu grāmatu mājās nekad nevar būt par daudz :)) 

Varbūt ar laiku izdosies sapazīties ar SK meitenēm arī klātienē, lai gan - dažas no jums es zinu, kā izrādās. Un man ir liels prieks par to :) 

Sievietēs ir spēks! 

 

Konkurss: Sieviešu Klubs un Es

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Marta Marta 28. augusts 2015 14:59

Jauki uzrakstīts :) man patiesībā gāja līdzīgi, zināju par tādu SK, pa retam te šo to palasīju, bet vairāk tad kad uzgāju kādu sev interesējošu tēmu meklējot caur googli. Taču tad vienā brīdī sāku līdzi sekot vairāk, šobrīd ieskatos šeit vairākas reies dienā :D Reāli sanāk aktīvi lasu pēdējos 3mēn. Un arī es pagājušajā mēnesī laimēju konkursa balviņu, un man tas radīja milzīgu prieku :) par to ka ir SK, šeit var rakstīt, izteikt viedokli, lasīt noderīgu info, iegūt draudzenes (man gan vēl neviena nav, bet es tā domāju :D) undāvaniņas (inlove) Paldies SK ka jūs esat (L)

Nikte 28. augusts 2015 12:22

(Y)

Linduchy 28. augusts 2015 11:45

:) (Y)(F)