Jūnijs - atvadu mēnesis.

Aggie
Aggie 6. jūlijs 2016 17:02
1940

 Kad nozied lanburnum, bagātīgi sāk ziedēt fuksijas un citi krūmi. Petūnijas, lobēlijas un alisītes podos plešas platumā un kuplumā. Laiks ir tik silts un jauks, ka pat pilates mums notiek svaigā gaisā. Ar visiem skatītājiem. Jo arī viesnīcas viesi vakariņas nolēma baudīt svaigā gaisā.

Devāmies, nu jau trešo reizi, uz Lough Key Forest Park. Šīs reizes mērķis bija izbraukt ar riteņiem pa mežu.

20160706165144-34609.jpg

Pēc riteņiem paēdām un devāmies uz Zip It. Es jau brīdināju savus bērnus, ka varbūt nesanāks, jo solīja pērkona negaisu. Bet bērni paliek bērni, gribam un viss. Tikko apmācību izgāja, tā sākās negaiss. Beigās mums visiem atgrieza naudu, jo mežā iekšā nevienu vairs nelaida.

Un tad, divas nedēļas, pirms skolas beigām, mazais pazaudēja sporta tērpa džemperi. Un to obligāti vajag uz skolas ekskursiju, jo tā ir daļa no formas. Pateicu, ka jaunu nepirkšu, jo tāpat viņš vairāk tajā skolā nemācīsies. Būs jauna skola, būs jaunu skolas formu jāpērk.

Bet, kad padomāju par pašu skolu. Kādā skolā sāka mācīties un kādu pabeidza. Sāka mācīties necilā, nelielā ēkā, kur dažas klases bija iekārtotas treileros. Un beidza mācīties skaistā, jaunā divstāvvīgā celtnē. 12 gadu laikā, kamēr mani bērni mācījās tur, man bija iespēja redzēt, kā attīstījās un izauga pati skola.

Pienāca Līgo svētki. Nu tādi nosacīti svētki. Pie mums tā ir Burnfire Night, ko laikam ieviesa čigāni, lai vismaz reizi gadā varētu sadedzināt gadalaikā sakrājušos krāmus :D

Un tad pienāca jūnija galvenais notikums. Izlaiduma dievkalpojums. Mazais pamatskolu bija pabeidzis. Kā tradīciju, viņi iestādīja vītolu skolas dārzā. 

Bet ir vēl kāda tradīcija. Bērni pēc dievkalpojuma, kamēr tiek baudīta kūka, parakstās viens otram uz krekla.

20160706165513-33208.jpg

Pabeidzot pamatskolu, mazā kontā ir sudraba medaļa, par klases izcīnīto otro vietu hārlingā un trofeja, par klases uzvaru futbolā. Rietumīrijas mērogā.

20160706165555-73854.jpg

Bet, ja kaut kas beidzas, tad kaut kas arī sākas. Mazajam tā būs jauna skola, jauni draugi, jauni skolotāji, jaunas zināšanas utt. Man šis ir pēdējais gads, kad man ir skolnieks jūnijā, jo vidusskolniekiem vasaras brīvlaiks ir trīs mēneši. Un kur beidzas jūnijs, tur sākas jūlijs. Bet pats galvenais, ka vasara turpinās, tā taču nav beigusies, vai ne?

Un mūsu mīļā vasara agri vai vēlu beigsies, un tad iestāsies vēsāks laiks. Un arī tam esmu jau daļēji sagatavojusies. Noadīju bezpirkstu cimdiņus no 100% alpaka dzijas. Sarkanus.

20160706165720-79944.jpg

Jūnija mūzikas hīts.

Fonā skanēja manas druadzenes playlists. Es viņai prasu, kas tā par dziesmu. Viņa ātri uzmeta aci, pateica un viss. Pēc kāda laika, kad man bija laiks paņemt savu telefonu, prasu viņai, kā tur bija tā dziesma. “Work It!” tik neatceroties, kas izpildīja. Uzrakstīju Spotify meklētājā WORK IT. Visas dziesmas, kas izlecā ārā, nebija tā, ko domāju. Saku, nav tās dziesmas. Ļubka skatās savā iphonā, un nevar atrast savā playlistā. Tad viņa saka, ka viņai ir uzlikts uz FLOW, kas nozīmē, kas spēlē dziesmu no viņas playlista un pēc tam randomly kaut ko līdzīgu uzliek aplikācija. Tagad jāgaida, kad atkal spēlēs šī dziesma. Un sagaidījām :D un tā bija “Worth It!” :D Oi ilgi smējos un teicu:”Ya, we are working it but in zumba!” :D

 

 

Konkurss – Jūnija atskaites

20160321112408-23892.jpg

Jumavas grāmatas – Tava laika patiesā vērtība!

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Aggie 7. jūlijs 2016 11:35 VIT@

ir tik patīkami būt daļai no tās izaugsmes

Ciao 7. jūlijs 2016 09:34

Tu minēji kā redzi, kā skola izauga 12 gados, mani vakar pārņēma līdzīgas sajūtas, ka redzu cik tālu mūsdienās ir attīstījusies valsts kurā dzīvoju... vispār tās ir dīvainas sajūtas un iedomājies, tas jau neapstāsies, bet ies uz priekšu :)