Jūlijs Thezeezee gaumē

thezeezee
thezeezee 28. jūlijs 2015 12:19
1517

Šķiet pirmais tauriņš, ko šogad manīju bija dzeltens, taču mana vasara nez kāpēc izvērtusies pavisam raiba, īpaši jūlijs.

Ar ko lai sāk? Varbūt ar visu pēc kārtas.

Jūlija sākumā biju brīva kā putns – ne darba, ne atbildības, ne stresa, ne raižu. Tikko atlidojusi no ārzemēm, baudīju dzīvi Latvijā – satikos ar saviem mīļajiem, draugiem un ģimeni, un atpūtos.

Lai arī vasara šogad nelutina ar karstiem laikapstākļiem, tas netraucēja man padzīvot namiņā pie jūras, ķert sauli un iedegumu, doties garās pastaigās pa neskartu un neapdzīvotu jūras malu, ēst milzum daudz zemeņu un meklēt pirmās mellenes mežmalā. Man un mīļotajam šī jau kļuvusi par tradīciju –vismaz nedēļu vasarā pavadīt kādā piejūras ciematā, izīrējot kādu māju vai mazu namiņu un tādējādi atbalstot Latvijas iedzīvotājus, nevis braukt uz ārzemju kūrortiem un atstāt milzīgas summas tur. Vasarās tepat ir forši un nekur braukt prom negribas.

Pāris nedēļas ilga atpūta Latvijas ārēs un pilsētās noslēdzās ar atgriešanos darbā pēc pusgada pārtraukuma. Pirmajā dienā darbā manas acis spurinājās pret tik ilgi pavadītu laiku pie datora, tās pavisam aizmirsušas mūsdienīgās strādāšanas blakusefektus. Samērā ātri iegāju darba ritmā, taču nedēļas nogales visām aktivitātēm joprojām šķiet par īsu. Nesūdzētos par 4 darba dienu un 3 brīvdienu nedēļu! Ierosinām? :)

Vasara un mūzika iet soli solī, īpaši, kad tik daudz jaunu un jau zināmu mūzikas festivālu iekrīt tieši jūlijā. Pāris mūzikas festivālos arī man sanāca paciemoties, dzirdēt jaunu un ne tik jaunu mūziķu apvienību, kā arī izklaidēties dažādos citos pasākumos. Nebūtu vēl tik vēss, būtu pavisam jauki.

Kapusvētki un pilsētas svētki arīdzan aktuāla lieta, šķiet Latvijā katru nedēļu kādā miestā svin šos svētkus, tad nu arī manā jūlija plānā iezīmējas vismaz divi šādi pasākumi. Svarīgi ir atcerēties par mums dārgajiem, kas vairs nav starp mums, taču cilvēki jānovērtē , kamēr viņi vēl ir starp mums. Tā nu manam jūlija krāsainajam kokteilim pievienojas arī diezgan skumjš notikums – bēres, kas noslēgs šo mēnesi. Protams, ir skumji, taču dzīve ir dzīve! Saudzējiet un rūpējaties par saviem mīļajiem, un pasakiet viņiem paldies, ka viņi ir, jo tu nekad nezini, kad būs pēdējā diena.

Kāzas. Manuprāt, viens no foršākiem ballīšu veidiem ir kāzas, jo tad tiešām sanāk kopā i draugi, i radi un uztaisa pamatīgu troksni. Šogad sanāca būt vienās kāzās, kur organizatori tiešām par visu bija pacentušies – sākot ar burvīgi izrotātu baznīcu, beidzot ar pasākuma vadīšanu, spēlēm, dejām un visu pārējo. Tik interesantā pasākumā sen nebija būts! Jācer, ka manas kāzas būs tikpat interesantas un cerams, ka jau drīz!

Lai smukas atlikušās jūlija dienas! Baudam! :)

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 28. jūlijs 2015 12:49

Tas gan, bieži vien mēs nenovērtējam cilvēkus mums blakus, uztveram tos kā pašu par sevi saprotamu, aizmirstam pateikties, aizmirstam pateikt, ka mīlam, aizmirstam apskaut un iedot buču uz vaiga. Bet vienā brīdī tas viss var mainīties :S