Jauns un svaigs:)

hiperkeri
hiperkeri 16. jūlijs 2013 09:35
3702

Apsveicu,mīļais klubiņ ar jauno kleitu:)

Visumā-vēl arvien iemieso sievišķību un ir elegants:) Prieks par to:) Tāpēc arī pati saņemšos un ielikšu beidzot svaigu bildīti savā profilā.Daudzas varbūt būs jau pamanījušas manas `nospamotās` bildes,taču tagad arī savu profilu ietērpšu tikpat glauni kā jaunajam SK izskatam.Jāturas tak līdzi,vai ne??

Pie reizes arī padalīšos par jaunākajiem notikumiem savā dzīvē.Sen,sen nebiju to darījusi,un pēdējā laikā arī biju pazudusi no redzesloga-un nevar jau arī mani nosodīt-skaists laiks ārā.Jāiet svaigā gaisā,kamēr tāda laime vēl tiek-saule,jūra,vējš..pārējo jau sapratāt:)

jā.Gribēju padalīties ar to,ka esmu patiešām nolēmusi piestrādāt pie sava dzīvesveida-pēdējo gadu biju tikai slinkojusi un palikusi tāda-nekāda sevis žēlotāja bez enerģijas.Tagad es esmu sevi izglītojusi mīlestībā un ēdienu un fitnesu(liels paldies Karīnai Akmens! Ne jau tieši,bet caur rakstiem par viņu,viņas dzīvesveidu,un tamlīdzīgi)-beidzot zinu,ko nozīmē mistiskie ogļhidrāti un olbaltumvielas.Ko labāk uzņemt pirms un pēc treniņa..

Graudaugus labāk uz brokastīm un pa dienu,bet vakarā-labāk biezpieniņu ar kādu piedevu.Un vairs negatavoju,pievienojot visur sāli,cukuru..Izrādās,vistiņa ir ļoti garšīga arī cepot krāsnī tikai ar ķiplociņu,pipariņu:) Sāls nu ir iekļāvusies tajos 2 gramos diennaktī,kas reāli ir nepieciešami organismam,nevis-šķipsniņa tur,šitur un vēl šķipsniņa pa virsu:D Saldajā supergaršīgi ir kaut kas saldējumam līdzīgs-saldēti 2 banāni ar 200gbiezpiena un šķipsniņu kanēļa! Ļoti,ļoti garšīgi.

Nu tas par ēdienu.Pāriesim pie fiziskām aktivitātēm.

Te es esmu pateicīga vienai youtūbistei Cassey Ho,kas ir izveidojusi savu kanālu Blogilates.Kā tur var izņurcīt sevi!!! Viņa taču ir ļaunais ģēnijs! Taisa neiespējamiem vingrojumiem kādus 500 atkārtojumus,bet par `ceļam` viņa ar skatītāju (kuram tas viss IR jāpilda līdzi!) sarunājas un stāsta dažādas lietas no dzīves.Es saprotu,ka tā viņa tikai piepilda laiku,un ir taču vieglāk,ja prātu novirza no tām muskuļu sāpēm:D Jo tie treniņi tiešām ir intensīvi,maigi sakot.. Vēl esmu uzņēmusies pievērsties tieši vēdera presītēm.Kombinētajām.Nolēmu-kādreiz varbūt strādāšu `Baywatchā`:D:D Tad nu būs man ķieģelīšu presīte:Dre,kur mans izaicinājums20130716092732-64635.jpg

viss skaidri parādīts.Ja kāda vēlas pievienoties man-laipni lūdzu! Ja nezin,kā taisīt,atver youtubi,ieraksti- How To... tālāk- crunch,leg raise,sit-up vai plank,un tad minūtes laikā visu skaidri parāda un paskaidro,kā pareizāk.Ja grūti ar angļu valodu,tad arī pašas kustības klipā visu izteiks.Svarīgi ir atslābināt kaklu:) Es esmu jau pie 3.nedēļas grafika-man gan tas iet ilgāk,jo pa vidu ņēmu vairāk pauzes,toties tagad es SPĒJU uztaisīt 100 vēderpresītes:) Nebūtu to gaidījusi:) Visa sāls tajā,ka audzina skaitu vienmērīgi,tāpēc ir vieglāk:)

Šo attēlu es dabūju no Pinterest.com

Tur ir vēl daudz šādu iedvesmojošu plānu citām muskuļu grupām-ir iemesls parakt un apskatīties-pamainīt,kad viens tāds plāns ir iziets:) un neaizņem daudz laika šādu ikdienā pildīt-savas 19.dienas devu es varu izpildīt,uzliekot savu dziesmu listi uz datora-2 dziesmu laikā:) Un,ja ir laba mūzika,tad ritms palīdz kustēties un neatslābt!

Tad nu palīdzēsim viena otrai kļūt veselīgākām:)

 

Konkurss: Sieviešu Kluba jaunajā portālā man visvairāk patīk..

 

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 16. jūlijs 2013 11:28

es nosolījos sev-viss.Katru dienu būs mazs video no blogilatēm:) Viena meitene no youtubes to dara un-woww.tie attēli pirms un pēc-tas ir kaut kas! varbūt izmaiņas nav dramatiskas,tomēr,jā,ar fiziskāku dzīvesveidu vienlmaiņa ir aktīvāka-āda tīrāka,smaids platāks un apņēmība tikai aug:);)

Noelle 16. jūlijs 2013 10:08

Paldies par vingrinājumu plāniņu - šis man patīk, būs jāpievēršas un jāizmēģina :) Slinkum, slinkum - laid mani vaļā!!! :D

Rebeka 16. jūlijs 2013 10:02

wow... tev nopietns izaicinājums, bet es kā sliņķis atradu vieglāku veidu kā dabūt presīti :D :D :D Saslimi ar klepu, pēc nedēļas no klepošanas presītei kubiki... Labi bet neiesaku to kādam atkārtot, labāk sporta zāle :D :D :D