JAUNS KONKURSS! Atskats uz 2020. gadu

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 28. decembris 2020 09:15
437

Foto: www.pixabay.com

2020 - daudzi šo skaitļu kombināciju pielīdzina lamuvārdiem, šausmīgākajam, kas vien var ienākt prātā. Kas to būtu zinājis, ka šis gads kļūs par vispasaules murgu.

Pārmaiņas, pārdzīvojumi, ierobežojumi, jauna dzīves relitāte... Covid-19 ieviesa pārmaiņas katra cilvēka dzīvē - kādam lielākā mērā, kadam mazāk, taču tas skāra katru no mums.

Neskatoties uz pandēmiju, ekonomisko krīzi un neskaitāmajiem ierobežojumiem, noteikti šajā gadā esi piedzīvojusi arī kaut ko gaišu, pozitīvu un atmiņā paliekošu. 

2020. gada izskaņa ir īstais laiks, kad salikt punktiņus uz visiem "i". Kāds bijis tavs 2020. gads? Piedalies konkursā un publicē pārdomas-atskatu uz savu 2020. gadu!

Konkursa blogus gaidīsim līdz 2021. gada 15. janvārim!

Interesantākā bloga autorei dāvināsim interesantu un aizraujošu lasāmvielu.

 20201214124719-63339.jpg

Sanktpēterburgas raganas 

EDVARDSA-DŽONSA IMODŽENA
 
Sanktpēterburgā ierodas māsas – Melnkalnes princeses – Milica un Stana, mežonīgi skaistas, melnām acīm, apveltītas mistiskām spējām un pārņemtas ar melno maģiju. Taču viņām jāpierāda sevi, lai kļūtu par carienes Aleksandras uzticības personām un sabiedrotajām. Kādu dienu Milica iepazīstina cara ģimeni ar Rasputinu, klaidoni no Sibīrijas stepēm, Krievijas dvēseli un tautas balsi... Gaisā virmo revolūcijas noskaņas, pa Sanktpēterburgas ielām klīst badacietēji, neapmierināti ļaudis, bet cara galms rīko izšķērdīgas balles, kurās blāvi zilos cigarešu dūmos sveicinās un vodkas mēriņos spurdz prinči, grāfi, baroni, diplomāti, valdības vīri, čalo galma dāmas dimantu un pērļu vizmā. Kā nerimstoši sabiedrības pavadoņi ir tenkas un slāpes pēc varas un statusa.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies