Jaunie Sieviešu Kluba blogu konkursi. Piedalies!

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 21. janvāris 2012 00:00
555

Kādus interesantus blogu konkursus esam tev sagatavojušas nākamajai nedēļai? Kuros patstāvīgajos blogu konkursos vēl neesi paguvusi piedalīties? Izpēti aktuālo konkursu piedāvājumu un dāvanu sarakstu!

 

1. Fotoblogu konkurss: Dabas līdzekļi veselībai un skaistumam

 Kādas dabiskās maskas, spa receptes un citus knifiņus tu piekop savā ikdienā? Uztaisi savu fotopadomu. Lieliski, ja arī pati sevi iemūžināsi kādā no fotogrāfijām ar pašas veidoto masku vai citu skaistuma un veselības knifiņu. Publicē savu fotoblogu rubrikā fotoblogi/skaistums. 

 

Tai, par kuras fotoblogu būs visvairāk balsu, dāvināsim mūsu lasītājas Gucci123 jeb Ilzes Vjateres grāmatu "Dabas līdzekļi veselībai un skaistumam. Praktiskie padomi."

 

Fotoblogu konkurss Sieviešu Klubā ilgst līdz 31. janvārim. 

 

2. Sieviešu Klubs meklē ārzemju reportieri

 

 

Mums nav vienaldzīgs aizbraucēju liktenis, dzīves apstākļi un ikdiena svešā valstī, kas iespējams jau uz vairākiem gadiem nu jau kļuvusi kā tavas mājas. Tas būtu tik forši - Sieviešu Kluba lapās skatīties tavus fotoblogus, tavus emociju un foršo notikumu mirkļus. Kas tevi iedvesmo? Kāds ir tavs aizbraukšanas stāsts? Un galvenais - kā pašreiz jūties izvēlētajā dzīvesvietā un valstī? 

 

Uztici savu stāstu Sieviešu Klubam un kļūsti par mūsu patstāvīgo reportieri, kas iemūžina ikdienas notikumus ārpus Latvijas robežām. 

 

Šis būs patstāvīgais Sieviešu Kluba konkurss un tajā varēs piedalīties visu laiku. Ilgi domājām par foršu dāvaniņu, kuru varētu nogādāt, ņemot vērā, ka visticamāk mūs šķirs diezgan liels attālums. Tad nu zini - visas, kas kļūs par Sieviešu Kluba ārzemju reportierēm (reizi nedēļā iesūtīs vismaz 1 fotoblogu ar aprakstiem un savām emocijām), saņems dāvanā ielūgumu uz kādu no Sieviešu Kluba nodarbībām un semināriem. Tos varēsi apmeklēt sev ērtā laikā, kad viesosies Latvijā. 

 

Pirmās šī konkursa uzvarētājas nominēsim janvāra beigās - 31. janvārī. 

 

 

3. Diētu konkurss turpinās "Pārbaudītā un efektīvā diēta"

 


 

Iespējams daudzas no mums 2012. gadu sāka ar jaunu izaicinājumu - svara samazināšanu. Varbūt tev ir kāda superlaba diēta, ar kuru vari padalīties? Izstāsti pa soļiem, kāda tā izskatās, ko diētas laikā drīkst un nedrīkst ēst, kādi ir papildus ieteikumi no tavas pieredzes un galvenais - cik kilogramus var nomest?

 

Diētu konkurss Sieviešu Klubā ilgs visu janvāri. Uzvarētāju paziņosim 31. janvārī. 

 

Laimīgajai konkursa uzvarētājai dāvināsim ekskluzīvo Zvaigznes ABC grāmatu "Andris Kivičs. Mana privātā dzīve". Vairāk par grāmatu lasi šeit>>

 

Mana privātā dzīve. Tik atklāti kā vēl nekad

 

4. Herkuless graudaugu lielais recepšu konkurss

 

 

Kā piedalīties lielajā “Herkuless” recepšu konkursā?

 

-   Konkurss norisinās portālos maminuklubs.lv (latviešu māmiņām) un maminklub.lv(krievu māmiņām) un www.sieviesuklubs.lv no 09.01.2012 – 01.02.2012

 

-   Konkursa laikā tiek noteiktas 9  veiksmīgākās receptes, katrā “Herkuless” graudaugu pārslu kategorijā pa vienai. Ar “Herkuless” pārslu veidiem iepazīsties šeit>>

 

-   Konkursā nominēsim 9 lielās balvas:  receptes, kura katrā Herkuless graudaugu pārslu grupā tiks atzīta par interesantāko- publikācija uz  “Herkuless” graudaugu pārslu  iepakojuma, Herkuless produktu grozu, un uzvarētājas pašas  izvēlētu  abonementu sievišķīgam žurnālam. Katru nedēļu noteiksim veicināšanas balvas– 3 Herkluess  produktu grozus un finālā  Pārsteiguma balvu – romantiskas vakariņas restorānā 2 personām, kas tiks izlozēta visu dalībnieču vidū.

 

Šis ir konkurss, kurā var laimēt 9 lielos Herkuless graudaugu grozus, kā arī iespēju, ka tieši tava recepte rotās Herkuless iepakojumus. 

 

Vairāk par konkursu lasi šeit>> Konkurss ilgst līdz 1. februārim. 

 

 

5. Sieviešu Klubā turpinās patstāvīgie blogu konkursi. "Mani skaistuma atradumi"

 


 

Nesen izmēģināji kādu tīri labu sejas masku? Skaistuma procedūru salonā? Jaunu skropstu tušu vai mājas SPA ķermeņa pīlingu? Dalies savos skaistuma un labas pašsajūtas atradumos. 

 

Sievišķīgākā bloga autorei dāvināsim The Body Shop Candied Ginger roku krēmu. Nākamo Sieviešu Kluba šī konkursa uzvarētāju noteiksim 24. janvārī. 

 

 

 

6. Kļūsti par Sieviešu Kluba debitanti

 

Uzraksti savu pirmo blogu Sieviešu Klubā, iepazīstini ar sevi un iespējams tieši tev dāvināsim ielūgumu uz kādu no Sieviešu Kluba semināriem un nodarbībām. Semināru varēsi izvēlēties. 

 

 

Nākamo uzvarētāju nominēsim 24. janvārī. 

 

7. Mērķu konkurss: "Ko es vēlos un kāpēc man tas ir svarīgi?"

 

Vai esi jau paguvusi uzrakstīt 2012. gada mērķu un personīgo izaicinājumu sarakstu? Ko tu tieši šobrīd vēlies no savas dzīves? Un kādēļ tas ir tik ļoti svarīgi? Piedalies Sievieši Kluba mērķu konkursā un iespējams tieši tev dāvināsim bezmaksas individuālo konsultāciju pie izaugsmes trenerēm Intas Santas, Lailas Zariņas un Aijas Berjozas.

 

Vairāk par konkursu lasi šeit>>

 

Mērķu konkurss Sieviešu Klubā ilgst līdz 1. februārim (ieskaitot). 


Kā notiks konkursu vērtēšana? Kā noteiksim uzvarētājas?

 

Redakcija izvērtēs iesūtītos blogus un konkrēto blogu konkursu, veiks iekšējo balsojumu, lai maksimāli objektīvi noteiktu, kurai no jums visām dāvinām ielūgumu. Piedalieties! 

 

LAI PIEVIENOTU SAVU BLOGU, spied šeit>>

 

 

Kintija Bulava, www.sieviesuklubs.lv

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kā tev patīk jaunie blogu konkursi? Kuros tu gribētu piedalīties?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
sandrulish 22. janvāris 2012 20:23

gucci123- varbūt vari šeit pareklamēties un pastāstīt par savu grāmatu???

please! ;)

sandrulish 22. janvāris 2012 20:22

Oooo, gucci sava grāmata, tādu gan vēlētos iegūt savā īpašumā!
Labprāt piedalītos, bet tās balsis atkal vākt ...
Jāuzvar labākajam blogam! ;)

kintijasieviesuklubslv 21. janvāris 2012 00:17

spied uz pogas LAI PIEVIENOTU SAVU BLOGU, spied šeit>>, vai arī raksti - kintija.bulava@sieviesuklubs.lv

Pureniite 18. janvāris 2012 12:04

Paldies par ieteikumu, es ļoti labprāt to izmantotu, tik kā tas fiziski ir izdarāms? :$

sandijasieviesuklubs 17. janvāris 2012 21:30

super, ka Tev ir blogs! Iesaku šeit iepublicēt sava bloga postus, ar linku uz savu blog, lai tās, kurām tas ieinteresēs, iegriežas tieši pie Tevis. Te publicēt savu blogu ir iespēja "savam" blogam piesaistīt jaunas lasītājas. Izmanto to

Pureniite 17. janvāris 2012 19:51

Eh žēl ka nav divas galvas un četras rokas, labprāt šeit veidotu rakstiņus, ja vien jau nebūtu sava bloga, kas prasa diezgan daudz laika :(