Jaunas pārmaiņas, jaunas iespējas

nosiguldas
nosiguldas 16. jūlijs 2013 12:16
2236

Visam pienāk brīdis, kad tas noveco un prasās pēc atjaunošanas. Sieviešu klubs ir vieta, kurā esmu no pirmās tā dienas. Man patīk atvilkt elpu no ikdienas darbiem, te, pie jau sen zināmām meitenēm. Palasīt jaunumus un uzrakstīt savas pārdomas. 

Šis rīts sieviešu klubā bija īpašs ar to, ka krāsas ar kurām mūs sagaidīja liek smaidīt un uzlabo garastāvokli. Izskatās, ka mūsu klubiņam atgriezusies otrā jaunība un mani tas priecē.

Par saturu un izvietojumu runājot, tas ir variants, kas man patīk, jo viss ir kārtīgā sievietes skapī, pa plauktiņiem. Ja gribu, ko jauku vakariņām, palasīšu receptes, bet ja prāts nesās uz dziļām pārdomām ieiešu sadaļā psiholoģija.  Bet lai saprastu, kas vispār jauns notiek, noteikti atvēršu sadaļu viss, tur noteikti es ātri atradīšu vietu, kur kā katru rītu meitenes čalo par šīs dienas aktualitātēm.

Ir pareizi, kad rakstot savas pārdomas, ir iespēja izvēlēties to vietu, kur izvietot rakstu, jo katrai mums ir savas intereses, vienai patīk lasīt vieglus rakstus un jauki pačalot, cita labprāt padiskutē par nopietnām tēmām. Tagad katrai ir iespēja atrast to vietni, kas viņai ir interesanta un nelasīt visus rakstus, kas varbūt viņai nav vajadzīgi, vai vienkārši kaitina.

Viss jaunais nes līdz pārmaiņas un šīs pārmaiņas mūsu sieviešu klubu ir padarījušas krāsaināku, skaistāku un bagātāku. 

Ar sirsnīgiem sveicieniem un jaunus sasniegumus vēlot .

No siguldas

 

Konkurss: Sieviešu Kluba jaunajā portālā man visvairāk patīk...

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies