Jaunākā kurpju mode no Londonas

sandijasieviesuklubs
sandijasieviesuklubs 17. decembris 2011 11:52
4435
Tikko ar draudzenēm pabiju Londonā. Izklaidējāmies un, protams, izstaigājām arī bodes. Par to, kas ir modē, nu tā - patiešām modē (ko nēsā), var spriest pēc tā , kas atrodas veikalu ķēdē TOP SHOP, kas UK nenoliedzami ir populārs. Mēs staigājām, fotogrāfējām un arī nenormāli smējāmies:)
Meitenes, aizmirstiet par pelēko Latvijas ziemu! Londonā visas mirdz vienos gliteros! To, ka šādas glitter-kurpes patiešām Londonas meitenes arī valkā (ziemā), pārliecinājāmies dodoties naktī uz klubiem. Visām kājās bija kaut kas šāds>>
Ziemas jeb svētku sezonas modē ir ārkārtīgi augsti papēži - meitenes gāzelējās kā staigājot uz ķekatām! Gliteraini, spoži un ļoti augsti.
Jo krāsaināk, jo labāk. Uzmirdzi svētkos kā Ziemassvētku eglīte! Jāpiebilst, ka viss kurpju sortiments bija šādās krāsās, un ne tikai TOP SHOP.
Arī zābakos nesmādēsim spožus papēžus.
Šeit varat redzēt, kurp evolucionējusi ir kurpju papēžu forma - gliterains, nedaudz šķībs un visnotaļ platformīgs papēdis.
Modē arī adatas! Tās ir visur, gan uz kurpēm, gan apģērbā. Redzējām "adatu" modi arī jaunākajās ZARA kolekcijās, kas, šķiet, līdz mums LV nemaz vēl nav nonākušas.
Spici, ne?
Dāmas, atcerieties - šoziem modē ir patiesi ļoti ļoti ļoti augsti papēži! Bija jau nedaudz žēl redzēt, kā londonietes gāzelējoties dodas ar šādām kurpītēm uz klubiņu padejot, citām sanāca īsta pingvīna gaita, toties - tas "ir modē"
Vivjenas Vestvudas jaunākā kolekcija - krāsainās augstpapēžu gumijenes. Man pašai tādas ir - ļoti ērti.
Konservatīvākām piedāvājumā klasiskās laiviņas - toties, krāsainas.
Šīs bija vienīgās, kas man no trakā "modīgo" kurpju klāsta kaut cik patika, bet ja tā padomā, nu kur es ar tādām došos? Tagad skatoties, drusku nožēloju, ka nenopirku:) Par vēlu...
70-tie un retro - vispār ļoti "rullē" - gan kleitās, gan apavos, tas tagad ir tāds kā top stils. Protams, ļoti spilgti.
Papēžu augstumam, šķiet, nav robežu.
Un krāsas , krāsas, krāsas
Interesants dizains - tāds patraks, bet pie atbilstoša karnevāla tērpa, kāpēc ne?
Gliterainas odziņas uz stikla platformenēm
Pievērsiet uzmanību kristāla papēdītim!
Puszābaki - spilgti, īsi, augsti, platformīgi
Spicāki papēži
Pat ļoti spici! Arī ar šādiem papēžiem bija redzamas meitenes uz ielas, nopietni..viņām gāja ļoti grūti.
Jaunais, modīgais papēdis - skaties, drīz jau tas būs atnācis arī līdz LV
Un kā jums šis? Adatas!!! Brrrrr Fotosesija: Sandija, TOP SHOP plaukti, UK, Londona
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
lailakrauja 9. janvāris 2012 00:08

Tās zilās tiešām skaistas! ;)

astronija 17. decembris 2011 21:28

no šīm Londonas kurpēm man vislabāk patika - 15.,12.,ļoti patīk krāsa 9.,7.līdzīgas man jau ir, tikai papēdis ir citāds,un tonis cits, 5.-drosmīgi ,bet priecīgi, 2. - jaukas, papēdi var vienkrāsainu,un ok,

astronija 17. decembris 2011 21:22

krāsas - jau sen gribējās kādu citu krāsu kurpēs bez melnās un pelēkās - forši taču,ka var izvēlēties,saskaņot un izpausties. Un Jaunaisgads,ziema -tieši uzprasās uz košām eglīšu konfekšu krāsām apavos,apģērbā,apkārtnē un uz spīguļiem - izvēlēsimies un priecāsimies!

astronija 17. decembris 2011 21:14

Neieejot galējībās, foršas kurpes!Platforma man patīk, reiz šīs tendences jau bijušas.1995.-98.gadā bija man platformas augstpapēžu kurpes,kuras bija tik ērtas kā mājas čības,neskatoties uz superaugstajiem papēžiem. Manas mīļākās kurpes. Skaistas kurpes.Ja nepārspīlēs, bus skaiti:)

smukaa 17. decembris 2011 20:08

ilzebiezbarde - nāksies tev piekrist;)

Ilze_Liekmane 17. decembris 2011 19:42

Nez, aizejot uz klubu Londonā, es piem. jūtos daudz labāk kā Latvijā :D Man patīk atbrīvotais fīlings, meitenes patiešām izteiksmīgas neskatoties uz apmēriem un jautrība sit augstu vilni :D Džeki arī nav nūģi, kas atraisās pēc 3-šās konjaka glāzes :D
Londonā ziemā vai vasarā var sastapt dažādu sezonu apģērbu, tas ir fakts :) Tāpēc arī Londona ir ieguvusi stilīgās pilsētas apzīmējumu, jo var sastapt ne tikai multikulturālu cilvēku masas, bet arī vizuāli iespaidoties :D Es tur vienmēr esmu jutusies kā "zivs ūdenī", sevišķi sievietes tur tiek lutinātas, neskatoties uz pidžamu, balles tērpu vai vidukļa apmēriem :)

smukaa 17. decembris 2011 18:28

Savā laikā man bija tādas kā 13.attēlā..tikai bēšīgas..un staigāju kā liela dāma:D

madmozele 17. decembris 2011 16:55

Ooo,13jā attēlā redzamās es sev gribētu!

Noelle 17. decembris 2011 15:05

Hmmm.... neteiktu, ka šīs izskatās dīvaini veikalu plauktos, lai gan , pieļauju, ka redzot uz ielas šādus apavus pie nepiemērota apgērba, varētu būt gana uzjautrinoši. Bet kopumā dīvainas man šķita tās, 70-to stilā, jo tas vienkārši nav vēl pie mums aktualizējies, bet viss pārējais...principā, es atrastu, kur uzvilkt un izskatīties uz urrā :)

sandijasieviesuklubs 17. decembris 2011 13:01

sandrulish

Mēs bijām liecinieces,ka gandrīz tiešām arī lauza tās dāmas tos kaklus. Piemēram, esam klubā, ieeju dāmu tualetē, ar tur uz ceļiem nokritusi viena, knapi var paiet, velk nost savas augstpapēdenes - kājas šausmīgi noberztas, bet nekas! Viņa sapurinas, saņemas un diebj tālāk:D
Vēl ir interesanta tendence, ka šīs augstpapēdenes uz ļoti smalkiem un spiciem papēžiem nēsāja arī miesās kuplās meitenes, kam vispār bija vāks. Viņas gāzelējās kā lāči

sandrusha 17. decembris 2011 12:29

njā...interesantas tendences :) bet nu nr. 12 man favorīts, uz vietas būtu nopirkusi ;)

sandrulish 17. decembris 2011 12:27

uhhhh, traki!
tie augstie papēzi nav priekš manis,
es kaklu ar tādiem nolauztu!:D

smukaa 17. decembris 2011 12:10

kalliope - :D

kalliope 17. decembris 2011 12:05

ārprāts kaut kāds - sado mazo :D