Jau šovakar Sieviešu Klubā - Likteņstāstu vakars. Vēl vari paspēt pieteikties!

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 22. septembris 2011 00:00
541

Tikai Sieviešu Klubā varēsi iedvesmoties no dzīves gudrām, likteņa pārbaudījumus pārvarējušām sievietēm, kas par spīti visam, šobrīd ir patiesi laimīgas. Laimīgas, jo uzdrošinās pieņemt lēmumus, kas citiem varbūt nav patīkami, bet pašām tik ļoti, ļoti svarīgi. Kur atrast iekšējo līdzsvaru, ja nesen esi pārcietusi šķiršanos, darba zaudējumu vai nopietnu slimību? Iedvesmojies no reālām sievietēm! Tiekamies jau 22. septembrī Sieviešu Klubā!

 

 

Kas gan var būt vēl labāks kā smelties pieredzi no sievietēm, kas daudz ko pašas uz savas ādas jau piedzīvojušas, vai ne? Tie nebūs vakari, kad ļausimies ekspertu meistarklasēm un viņu profesionālajām spējām. Sieviešu Kluba Likteņstāstu vakaros iedvesmosimies viena no otras. Vienmēr būs kāda noteikta vienojošā tēma, trīs līdz četras īpašās vakara vieses, kas dalīsies savā pieredzē un mēs pārējās, kas klausīsimies un iedvesmosimies. Turklāt tu vienmēr varēsi izvēlēties – vai ieņemt tikai kluso vērotājas pozīciju, vai arī aktīvi iesaistīties stāstos, atklājot savas šī brīža emocijas, pārdomas, aktuālos jautājumus. Būsim viena otrai kā atbalsts un vienlaikus iedvesmas avots.

 

Kāda ir pirmā Sieviešu Kluba likteņstāstu vakara tēma un programma?

22. septembra tēma „Kur meklēt harmoniju un iekšējo līdzsvaru?“

 

Sieviešu Kluba īpašās vieses:

 

 

Psiholoģe Diāna Zande. Kā piecu bērnu māmiņai atrast ceļu uz iekšējo harmoniju, par spīti tam, ka liktenis nebūt nesaudzē? Diāna zina atbildi uz šo jautājumu, jo viņai ir pieci bērni un trauksmaina šķiršanās pieredze. Arī profesijas maiņa no aktrises par psiholoģi notika likumsakarīgi, lai rastu atbildes uz dzīves svarīgajiem jautājumiem un galu galā rastu līdzsvaru sevī.  Tev noteikti jau tagad ir jautājumi, kurus labprāt uzdotu Diānai, vai ne?

 

Fizioterapeite Kristīne Stalīdzāne. Viņa mums atklās, kā iekšējā miera un līdzsvara meklēšanai var palīdzēt tieši fiziskās aktivitātes. Starp citu, tieši kustību terapija ir atslēga, kas palīdz sadziedēt sāpošo sirdi pēc šķiršanās. Kā? Par to vairāk uzzināsim jau 22. septembrī.

 

 

Māmiņu un Sieviešu Kluba vadītāja Sandija Salaka. Kā starp ikdienas simtiem darbu, kas jāpaveic vadot uzņēmumu, atbildību, kas ik uz soļa nāk līdzi, un ģimenes dzīvi, sadzirdēt pašai sevi? Kā nenoslīkt mūždien augošajā stresā un pēc darba dienas beigām izslēgt domas par darbu? Uz šiem jautājumiem atbildes zina mūsu vienmēr smaidošā vadītāja Sandija. Viņa jau ilgstoši piekopj dažādas garīgās prakses un par nesen atklāto kundalini jogu ir vienkārši sajūsmā! Tā pilnībā mainījusi viņas iekšējo pasauli. Kā? Noskaidro atbildi Likteņstāstu vakaros.

 

Ceturtā viešņa - INDRA MAJORE-DŪŠELE, psihoterapeite un deju terapeite. 

 

 

Par meditāciju, meditāciju retrītiem, jogu un apzinātības principu (kas tas ir un kā to ieviest dzīvē) stāstīs Indra Majore - Dūšele, speciāliste no izziņas, atjaunatnes un kultūras centra "Miervidi". 

 


 

Maksa par piedalīšanos, ļoti, ļoti simboliska – Ls 2! Vēlies piedalīties pirmajā Sieviešu Kluba likteņstāstu vakarā? Spied šeit un piesakies! 

 

Sieviešu Klubs atrodas Vīlanes 1/9 (Ieeja no Elizabetes ielas), 2. stāvā. Pieteikties uz stāstu vakaru vari arī telefoniski 67350750!

 


Svarīgi! Nākamā Sieviešu Kluba likteņstāstu vakara tēma: „Labākais un bailīgākais manas dzīves lēmums: šķiršanās!“ Ja tev ir šāda pieredze, un tagad lasot pieteikumu, saproti, tiešām, tas ir labākais, kas ar mani varēja notikt, kaut arī toreiz, sakot vīram, ka šķiros, biju pārbijusies līdz nemaņai, neturi sveci zem pūra. Dalies savā pieredzē! Kas zina, varbūt tieši tavs stāsts iedvesmos kādu citu sievieti, kura baidās šķirties, jo domā, ka viena un ar bērniem nespēs izdzīvot. Vēlies kļūt par mūsu īpašo viešņu? Raksti savu pieteikumu uz epastu kintija.bulava@sieviesuklubs.lv

 

Ieplāno jau tagad – 20. oktobrī Sieviešu Klubā tiksimies ar reālām sievietēm, kas savulaik pārdzīvojušas šķiršanos un nu ir gatavas par to runāt skaļi!

 

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kā tu vērtē jauno Sieviešu Kluba projektu? Esi gatava pievienoties?

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rozhuks 22. septembris 2011 16:31

Jauku Jums šo vakaru:)
Gaidīšu pēc tam emociju pilnos blogus kā Jums gāja:) (inlove)

kintijasieviesuklubslv 22. septembris 2011 11:55

es jau gatavojos vakaram. man šķiet būs feini. pačukstēšu - ir plānots kopā arī pavingrot un pameditēt! :) tā ka gatavojaties pārsteigumiem! :)

sandrulish 22. septembris 2011 09:58

Būšu, būšu! :)

sandrulish 19. septembris 2011 13:38

Kā, man gribētos tikt, bet kāpēc nav piektdienā?Kā agrāk bija jaukie SK vakari...

Tad es vismaz sagaidu vīru no darba, atstāju mazo un varu doties...Jo viņš uz nedēļu strādā, piektdienās tik mājās... ;)

Ilze_Liekmane 18. septembris 2011 13:12

Izskatās, ka būs interesanti :D

1. septembris 2011 13:41

Ceturtdienā diez vai man sanāks izrauties. Diemžēl.

kintijasieviesuklubslv 1. septembris 2011 13:20

gaidīsim tevi pievienojamies :)

1. septembris 2011 13:17

Patiešām forša ideja.