Jau šovakar Sieviešu Klubā diētas un uztura seminārs: kā efektīvi notievēt bez diētām?Vēl ir 3 brīvas vietas!

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 29. septembris 2011 00:00
537

Jau šodien, plkst. 18. 00 Sieviešu Klubā notiks uztura meistarklase, kurā veselības koučs Laila Zariņa mums visām stāstīs, kā izveidot tieši savam organismam piemērotāko ēdienkarti un, pat iztiekot bez diētām, tikt pie sava ideālā svara.

Kādēļ ir vērts pieteikties šim semināram?

 

Jo uztura meistarklases laikā uzzināsi 10 pamatlikumus, kurus ir veselīgi ievērot ikvienam – kā sievietei, tā vīrietim. „Nemācīšu, ko drīkst un ko nedrīkst ēst, bet gan stāstīšu, kā ēst, nenodarot pāri sev un savai veselībai. Šiem 10 ēšanas principiem būtu jābūt kā ikdienai,“ skaidro Laila Zariņa.

 

Tāpat semināra laikā varēsi izzināt dažādas produktu grupas. Nevis to kaloriju daudzumu un piederību tavai asinsgrupai, bet gan pašu būtiskāko, kas par katru produkta grupu ir jāzina.

 

Semināra trešā daļa tiks veltīta organisma attīrīšanās kūrēm. Laila Zariņa mums visām atklās, kā savu organismu attīrīt ne tikai pavasarī, gavēņa laikā, bet jebkurā gada mēnesī un nedēļā. Ir daudz lietu, ko katra varam darīt reizi nedēļā un reizi dienā. Tas būtu grēks palaist garām šobrīd tik bagātīgo rudens ražu, ja varam to izmantot veselības un izskata uzlabošanai, vai ne? Laila Zariņa dalīsies vērtīgos knifiņos, kā savas veselības uzlabošanai izmantot tieši rudens dārza veltes.

 

Kādas? Tās uzzināsi Sieviešu Kluba seminārā jau 29. septembrī.

 

Iepazīsti arī Sieviešu Kluba uztura kouču Lailu Zariņu!

 

 

Viņa ir eksperte ar vairāku gadu pieredzi veselīga uztura koučingā. Sieviešu Klubs ar Lailu Zariņu iepazinās pavasarī, kad viņa dalījās savā pieredzē, kā pareizi attīrīt organismu. Jā, tavam organismam detoksa kūres vajadzīgas ne tikai pavasarī, bet visu gadu. Laila pati regulāri ievēro atslodzes dienas, pēc plkst. 17 atturas no bagātīgām maltītēm, vienmēr paēd brokastis un beidzot godīgi pati sev var atzīt – jā, es sevi no sirds mīlu!  

 

 

Piesakies šeit! Nodarbības cena tikai Ls 5! vai arī zvani - 67350750!

 

Kur notiks šis seminārs? Protams, pie mums Sieviešu Kluba telpās, Vīlandes ielā 1/9 (Ieeja no Elizabetes ielas), 2. stāvā.

 

 

 

 SEMINĀRAM VARI PIETEIKTIES ARĪ TELEFONISKI, ZVANOT - 67350750!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
smukaa 1. septembris 2011 18:19

Man gan tās tievēšanas par daudz..gribās nedaudz "atlaist bremzes"..

banderoso 1. septembris 2011 13:04

Es jau pierakstījos, ceru, ka būs jauks un izglītojoš seminārs :)

pikadilija 1. septembris 2011 11:10

jāizštuko arī man, itkā varētu aiziet un gūt kaut ko jaunu, lai gan tiko vilos uztura speciālistā, bet tas ir cits stāsts....
vietu skaits ierobežots?

kintijasieviesuklubslv 1. septembris 2011 11:06

šitais noteikti patiks visām tievētgribētājām, tādām kā es :) un līdzīgām :)