Janvāris – pirms sākam, vajag iepauzēt!

ilzy
ilzy 7. februāris 2016 13:47
975
Skatījos filmas. Vienā mēnesī noskatījos 9 filmas, ka priekš manis ir ļoti daudz. Bija visādas. Vislabāk patika The Intern. Džeimsu Bondu skatoties, trešdaļu līdz beigām nogulēju. Kaut kas ar to Bondu vairs nav kārtībā.
Lasīju grāmatas. Kopā izlasīju 5 grāmatas. Ja patīk distopijas un fantastika, tad iesaku izlasīt Hjū Hovija – “Vilnu”. Bibliotēkā jau pierakstījos rindā uz otro un trešo grāmatu. Jauka un nesteidzīga lasāmviela aukstajiem ziemas vakariem bija Meivas Binčijas – “Nedēļa viesu namā”. Bet pilnīgs maģiskais reālisms bija “Saldi rūgtā šokolāde”, pēc kuras ir uzņemta arī filma. Sallas Simukas Sniegbaltītes triloģijas pirmā grāmata bija viegls trillerītis. Bet Zivju gārņa sauciens bija ļoti īpatnēja grāmata.
Izmēģināju Postcrossing. Forumā izlasot ierakstu par starptautisko apmainīšanos ar pastkartēm, man arī sagribējās. Esmu izsūtījusi 3 gab., viena ir nonākusi mērķī jau. Gaidu, kad arī man ko atsūtīs.
Izcepu ko gardu. Tā kā mans vīrietis tikpat kā neēd saldas lietas, tad sāku domāt ko tad es varētu izcept tādu ko ēstu arī viņš. Te nu tapa bumbieru un zilā siera tarte, kur karamelizēto bumbieru garša kontrastēja ar zilā siera pikantumu. Apēda, un prasīja vēl. :)
Biju uz teātri. Izrāde uz ko iesaku aiziet ir Dailes teātra izrāde “Ziloņa dziesma”. Labs G.Grāveļa tēlojums, un pašā izrādē ir iekšā fiška, ko es sapratu beigās. Izrāde uz ko biju, bet nu galīgi neuzrunāja bija Nacionālā teātra “Cilvēks, kurš smejas”. Ja nevaru pateikt ko labu, labāk paklusēšu.
Izbaudīju Imagine Dragons. Uzdāvināju sev koncerta apmeklējumu vārda dienā. Nu patika, ļoti, ļoti.

Kaut kā man pēdējā laikā liekas nepareizi, ka ziemas mēnešos ir tik intensīvi jāstrādā, aktīvi jādarbojas, tāpēc šogad janvāris man zināmā mērā bija izvērties kā neliels iepauzēšanas mēnesis.

Nē, nu protams, uz darbu jāiet bija un pat samerā produktīvi pastrādāju, kamēr pirmo pilno darba nedēļu darbā biju viena pati, tomēr brīvajā laikā centos nodarboties ar to ko gribās, bez liekām pūlēm un nez kādiem tur sasniegumiem.

Tas lai paliek februārim!

Konkurss - Kas jauns janvārī?

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
LosOjosVerdes 7. februāris 2016 20:57

Kultůras pilns mēnesis:)

Ciao 7. februāris 2016 19:43

Jā filma redzēta un viegla. Ļoti sievišķīga (Y)

Linduchy 7. februāris 2016 19:33

Filma man arī patika :) (Y)
Tarte izklausās un izskatās ņammīga :) (Y)
Paldies par blogu :) (F)

Aggie 7. februāris 2016 17:58

interesnats Janvāris, un tā filma tiešām bija forša ;)

ilzy 7. februāris 2016 16:43

Rimčikā nopirku divas paciņas smilšu mīklu, (piedodiet, nu nebija man vēlmes un spēka taisīt to mīklu) bumbierus un 125 g zilā siera iepakojumu. Mīklu atlaidināju, samīciju un izklāju tartes formu, nedaudz ieliku cepeškrāsnī cepties. Tikmēr notīriju bumbierus, sagriezu šķēlēs, apcepu svietā un brūnajā cukurā no abām pusēm, lai karamelizējas, sarīvēju sieru. Izņēmu pusizcepto mīklu, saliku bumbierus, pārkaisīju ar sieru un ieliku vēl kādu laiciņu pacepties. Un gatava! ;) Principā nekas sarežģīts!

Kerstyna 7. februāris 2016 15:03

Bet feini, vai tad vienmēr kaut kur jāskrien pa galvu pa kaklu :)
Mani arī ieinteresēja tarte ar sieru un bumbieriem. Varbūt recepti iemetīsi šeitan? Lūdzu :)

Shalako 7. februāris 2016 14:05

MMm, tā zilā siera un bumbieru tarte likās ļoti kārdinoša, manējais arī saldu neēd.

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā

Horoskopi: ko zvaigznes sola jūlijā