JANVĀRA notikumu izlase

Autors: thezeezee, 2016. gada 30. janvāris, 19:34:53
JANVĀRA notikumu izlase

Janvāris paskrējis vēja spārniem. Ir sajūta, ka vēl tikko sagaidījām Jauno gadu un nu jau mēnesis aizvadīts, nemanot, kur tas palicis. Lai arī parasti tikai lasu meiteņu mēneša aktivitātes un notikumus, taču šoreiz izlēmu iesaistīties. Neieslīgšu detaļās, bet izveidoju savu mēneša notikumu izlasi pa kategorijām. Nu tad sākam...

Mēneša prieks. Es piederu pie tā cilvēku tipa, kas uzskata – ziemai jābūt aukstai ar sniegu un vasarai karstai ar sauli, tāpēc mans mēneša prieks – pasakaini skaista ziema ar milzīgu, sen neredzēti biezu sniega kārtu. Uzslavēju arī  aukstumu, kas izdara labu darbiņu - izkož visus baciļus, un tai pat laikā priecē mūsu acis ar skaidrām debesīm visos varakvīksnes aukstajos toņos, kā arī burvīgām leduspuķes logos uz ārpasauli.

20160130193349-93248.jpg

Mēneša tikšanās. Senu draudzeņu satikšanās man vienmēr ir svētki, jo ikdienā katra esam savos darbos dažādos reģionos, un laika visiem kļūst arvien mazāk. Tieši tāpēc es priecājos par katru pavadīto minūti ar savām mīļajām dāmām. Smiekli, jautri pavadīts laiks, gatavošana un, protams, klačošanās ir neatņemama vakara sastāvdaļa. Lai dzīvo draudzenes!

Mēneša filma. Franču humors man šķiet smieklīgs un nepārspīlēts, tāpēc devos uz melno komēdiju "Pavisam Jaunā derība". Filma, manuprāt, bija fantastiski smieklīga, aizraujoša, interesanta un neparedzama. Neparedzamība ir pats foršākais filmā, jo man gribas pārsteigumu, būtībā tas ir tāpat kā dzīvē – Tu jau nekad nezini, kas būs tālāk, tāpēc arī ir interesanti.

Mēneša ballīte. Darba ballīte, kur devos kā plus viens, bija šī mēneša grandiozākā ballīte. Smalki ēdieni, dāmas vakarkleitās un kungi uzvalkos, skaista mūzika, līdz detaļām pārdomāts vakara scenārijs, pilns pārsteigumu un negaidītu pavērsienu, apbrīnojamas dekorācijas un sirsnība. Forši pavadīts vakars! :)

Mēneša sasniegums. Esmu sportiska meitene, un man tīk sportiskas aktivitātes svaigā gaisā, kad laika apstākļu ļauj, bet ziemā dodu priekšroku sportošanai telpās, lai uzturētu sevi fizizskā formā. Jāatzīst, ka 2015.gada nogalē biju paņēmusi nelielu pauzīti no sporta – slinkums vai kā, bet šomēnes sportiskās gaitas atsāku. Pasšajūta un miegs uzlabojušies paši par sevi, tāpat kā pāris kg mazāk manām ķermeņa aprisēm. Tomēr līdz manam ideālajam svaram vēl jānomet 4kg, ko arī esmu uzstādījusi par mērķi. Noteikti lielākais niķis ir ēšana vakaros (kad pārnāku no darba, kamēr uztaisu vakariņas, kamēr paēdu, tur likums “pēc 18:00 neēst” vairs sen nedarbojas :) ), ko šogad esmu sākusi uzraudzīt un kontrolēt.

Mēneša aktivitāte. Pēc divu gadu pārtraukuma atkal uzkāpu uz kalnu slēpēm un devos iekarot Latvijas paugurus. Izrādās, daudzi tikpat ļoti kā es, bija noilgojušies pēc sniega, tāpēc veidojās garas rindas pie pacēlājiem, daudzas nobrauktuves vēl nebija atvērtas un izrādījās, ka esmu nedaudz piemirsusi kalnu slēpošanas iemaņas. Vismaz ķeksīti par mēģināšanu varu ielikt.

Mēneša hobijs. Pērn iegādājos šujmašīnu ar domu, ka tā ir laba investīcija, ņemot vērā manu seno darbošanos ar šūšanas darbiņiem, kā arī noderīga lieta mājās. Izmēģināt šujmašīnu gan vēl nebija sanācis, bet kādā janvāra svētdienā, izpakoju savu jauno šūšanas palīgu no kastes, izlasīju pāris instrukcijas, lai saprastu, kur un kā ievērt diegu, un ķēros pie darba. Darbiņš gan bija bezgala vienkāršs – jānošuj pāris taisnās vīles, bet sajūsma bija neizmērojama! Izrādās man ir tik forša jauna spēļmantiņa. Vakar mājupceļā arī iespruku audumu valstībā, lai iegādātos pāris mežģīnes un sameklētu audumu maniem ideālajiem svārkiem. Pirmais izdevās, bet otro vēl neizdarīju.

Mēneša atziņa. Ja nevaru izdomāt, kurā virzienā doties, tad jāļaujas straumei un redzēs kurp tā aizvedīs.

Konkurss - Kas jauns janvārī?