Janvāra blogu konkurss

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 22. janvāris 2016 10:00
2385

Blogo sieviešu Klubā par sev tuvām tēmām un laimē kādu no izdevniecības Zvaigzne ABC grāmatām.

 Roza Liksoma "Sestā kupeja"

20160108173506-17466.jpg

Stāsts par ilgu ceļojumu ar vilcienu no Maskavas uz Mongolijas galvaspilsētu Ulanbatoru. Ceļojums tiek veikts 1986. gada ziemā un pavasarī. Vienā kupejā brauc jauna somu meitene, kas Padomju Savienībā dzīvo un studē, un krievu vīrietis. Meitene klusē, vīrietis runā. Runa ir skaļa un skarba: tā izaug no smagas pieredzes un kropla priekšstata par pasauli. Vīrietis ir uz ielas audzis, ieslodzījuma vietas iepazinis slepkava. Meitene ir viņa gūstekne, no kupejas nav iespējams tikt prom, viss ir jādzird un jāredz.

Pieturvietās tiek pieredzēta zeme pārmaiņu laikā, Padomju Savienība, kur “viss ir kustībā: sniegs, ūdens, gaiss, mākoņi, vējš, pilsētas, ciemi, ļaudis un domas”. Garām pazib cita citai līdzīgas pilsētas un stāvus pūstošas fabrikas, ielās viļņojošas upes un saindēti meži. Pie zaļajām debesīm kā ledus gabaliņi grab zvaigznes, un naktī ieņaudas nošņurcis kaķis.

Indreks Hargla "Aptiekārs Melhiors un Akas ielas rēgs"

20160108173747-78039.jpg

Tallina, AD 1419. Trīs cilvēki Akas ielā redzējuši rēgu un pēc tam atrasti miruši. Kas saista šos trīs – torņa komandantu, prostitūtu un flāmu gleznotāju – ar Akas ielas namu, kurā spokojas un kurā pirms daudziem desmitiem gadu notikušas briesmīgas slepkavības? Aptiekārs Melhiors sāk pētīt šī nama vēsturi un cenšas noskaidrot, vai pagātnes rēgi var atriebties dzīvajiem. Tajā pašā laikā norisinās arī citi satraucoši notikumi, un šķiet, ka tie visi ir saistīti neredzamiem pavedieniem. Taču patiesība var būt neticamāka un baisāka nekā leģendas. Un pienāk brīdis, kad Melhioram jāsastopas aci pret aci ar pašu Akas ielas spoku.

Kā pievienot blogu?

  • Caur podziņu pie sava profila PIEVIENO RAKSTU iesūti savu blogu 
  • Izvēlies vēlamo sadaļu un tagu Konkursi
  • Kad viss izdarīts, nospied pogu SAGLABĀT, un Tavs blogs ieceļos portālā! 

Konkursa blogu iesūti līdz 2016. gada 27. janvārim (ieskaitot)!

Piedalies konkursā! Mēs gaidīsim tieši Tavu blogu!

20151008140647-14371.jpg

Zvaigzne ABC moto ir: “Labas grāmatas – gudrāki lasītāji!”.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
ssfinkss 20. janvāris 2016 13:11

Es plānoju tā kā atgriezties. Rudens bija tāds, ka strādāju sešas darba dienas nedēļā + zīda apgleznošanas kursi. Jāpabeidz šis tas janvārī, jāveido normālu režīmu ikdienā, jāatstāj braucieni, grāmatas, fotografēšana + vēl kāda konference būtu jāapmeklē un jāpazīmē un jāattīsta zīmēšanas iemaņas. Pa visu savu darba laiku paspēju kapitāli izslimot janvārī (vai nu tā bija gripa vai vīruss), bet pat nepaspēju noskaidrot ar ko. Ak, jā, gribu uz teātri, kino, blogs un web lapa mani gaida un mīļotais kaķis Luijs XIII. Tas ir tikai mans, bet vēl labprāt sazvanos un satiekos ar draudzenēm/paziņām. Lai dzīve iet uz priekšu raiba, krāsaina, lai tā mutuļo, jo tā jau arī laimīti piesaista klāt.
Gribu pateikt, grāmatas, kuras tiek piedāvātas mani piesaista. Kādreiz gribētu arī tās izlasīt. Lai nu prieks katrai, kurai izdodas kādu no tām iegūt!

Marta Marta 10. janvāris 2016 18:01

Šomēnes noteikti saņemšos :D