Ja tev ir konts GE Money Bank un saņem VSAA pabalstus

pece
pece 23. augusts 2013 10:02
982

Iedzīvotājiem, kuri pabalstus un pensijas saņem "GE Money Bank", steidzami jāinformē VSAA par kontu citā bankā . Iedzīvotājiem, kuru pabalsti un pensijas līdz šim tikušas pārskaitītas uz kontu "GE Money Bank", steidzami jāinformē Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūra (VSAA) par jaunu kontu citā bankā, aģentūru LETA informēja VSAA preses sekretāre Iveta Daine.

Jau ziņots, ka "GE Money Bank" turpinās sniegt pakalpojumus līdz 20.septembrim (ieskaitot), bet pēc tam pārtrauks iedzīvotāju un uzņēmumu norēķinu kontu apkalpošanu. Kā skaidro Daine, līdz 19.septembrim "GE Money Bank" turpina pieņemt arī VSAA maksājumus un ieskaitīt tos esošajos klientu "GE Money Bank" kontos, tomēr cilvēki, kuri saņem naudu no VSAA "GE Money Bank" atvērtajā kontā, tiek lūgti iespējami ātrāk atvērt jaunu kontu citā bankā. Pēc konta atvēršanas ir jāuzraksta iesniegums ar lūgumu turpmāk visas VSAA izmaksas pārskaitīt uz jauno kontu. Iesniegumu var iesniegt jebkurā VSAA nodaļā. Iespējams, ka izvēlētā banka piedāvās pati nogādāt šo iesniegumu VSAA, tomēr jārēķinās, ka tad, ja iesniegums tiks sūtīts pa pastu vai ar jaunās bankas starpniecību, tas aizņems ilgāku laiku, kamēr VSAA saņems un nomainīs informāciju, norāda Daine. Jaunu kontu var atvērt jebkurā bankā. Pensijas vai sociālā nodrošinājuma pabalstu saņēmēji var izvēlēties arī maksājumu piegādi dzīvesvietā, par ko gan būs jāmaksā šī pakalpojuma sniedzējam Latvijas Pastam - 1,22 lati. Šo summu VSAA ieturēs no izmaksājamās pensijas vai pabalsta. Vienlaikus, izvēloties šādu izmaksas veidu, jārēķinās, ka var manīties pensijas/pabalsta izmaksas datums. Jau ziņots, ka no Latvijas tirgus pakāpeniski izies visi "GE Money" uzņēmumi. Latvijā pagaidām darbojas seši "GE Money" uzņēmumi - "GE Money Bank", "GE Money atklātais pensiju fonds", "GE Money Asset Management", AS "GE Money", SIA "GE Money Latvia Holdings" un SIA "Finstar Baltic". "GE Money Bank" Latvijā darbu sāka 2008.gada aprīļa beigās, apvienojot AS "GE Money", kas Latvijā darbojās kopš 2004.gada, un AS "Baltic Trust Bank". Banka pieder vienai no lielākajām daudznozaru korporācijām pasaulē - "General Electric".

Info Leta

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies