Ja nejūties laimīgs, iztēlojies!

kaisa
kaisa 21. jūlijs 2010 20:59
566

Laime līdzīgi kā mīlestība, manuprāt, nav nodefinējama un pat nevajag vai tāpēc kļūsim laimīgāki? Nedomāju viss.

 

Man laime ir, piemēram, gatavošanās kādam pasākumam, dienu skaitīšana līdz dzimšanas dienai, vai Ziemassvētku vakariņu gatavošana, tas process sniedz man tik daudz prieka un laimes, ka ne nosvērt. Kad pienāk šīs brīdis, tad jau tā savā ziņā ir pagātne, tas ir mirklis, bet es neskumstu, jo esmu jau to izbaudījusi.

 

Laime var būt arī, kas pavisam vienkāršs, piemēram, kādas skaistas vietas atklāšana, atsvaidzinošs jūras aromāts, virpuļviesulis, trūdošas zemes aromāts vai vnk jauks vārds, kas nācis negaidīts.

 

Laime man ir arī cilvēki apkārt. Izklausās jau nedaudz banāli un daudzreiz jau dzirdēts, bet tā ir. Kas mēs būtu, ja apkārt nebūtu ģimenes un draugi, vai mēs būtu tikpat labi un interesanti cilvēki. Katrs cilvēks, ko satieku, kaut ko man dod- spēju uzdrīkstēties, spēju smieties, spēju pārdzīvot grūtības, spēju nepadoties, bet cīnīties.

 

Pat tad, ja cilvēks nav klāt, bet atrodas tālu, tālu, mana laime ir apziņa, ka man ir šis cilvēks. Man ir draudzene, ko satieku reizi gadā vai divos, bet kad satiekamies smiekli skan visapkārt un mēs izbaudām, ka esam satikušās.

 

Laime ir arī savā sirdī glabāt atmiņas- par cilvēkiem, notikumiem. Tā ir bijusi daļa no mūsu dzīves, kas atstājusi neizdzēšamas pēdas mūsu sirdīs.

 

Laime ir spēja iztēloties. Jā, es uzskatu to par Dieva dāvanu. Reizēs un dienās, kad man ir skumji es aizveru acis un iztēlojos, ka klejoju pa Itālijas vīna dārziem, vai gozējos Toskānas saulītē vai citu reizi klejoju pa Manhetenu. Tās sajūtas un emocijas, ko dod šī iztēlošanās padara mani laimīgu. Protams, ka tas nemazina problēmas man apkārt, bet tās kļūst mazāk uzbāzīgas un nomācošas.

 

Laime ir darīt darbu, kas tev patīk un padodas. Tā ir tāda ikdienas laimīte, bet patīkama. Cik daudz vairāk laimīgu cilvēku būtu pasaulē, ja viņi darītu darbu, ko mīl?! Miljoniem un miljardiem.

 

Tā ir tikai daļa no manas laimes formulas un manām sajūtām. Mana laime ir gan lielas lietas, gan ikdienas sīkumi.

 

Atver acis un saskati savu laimi, ja neredzi to, tad aizver acis un iztēlojies!

{smallpic:1}

Foto: http://www.flickr.com/photos/jirichomat

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies