Izskaitļo savus liktenīgos cilvēkus!

kintijasieviesuklubslv
kintijasieviesuklubslv 11. marts 2012 00:00
486

Konsultē Sieviešu Kluba eksperts Jānis Bēniķis, astrologs.

Izrādās, ir pavisam vienkārša matemātiska formula, ar kuras palīdzību vari noteikt, ar kuriem cilvēkiem tev būs īpaši laba saskaņa, un no kuriem ieteicams pat izvairīties.

Lai to aprēķinātu, tev būs nepieciešama balta papīra lapa un pie rokas kāds pāršķiramais kalendārs.

+ jeb īpaši pozitīvie tavas dzīves cilvēki

1) Tava dzimšanas diena un mēnesis + 60 dienas = datums (ar nobīdi +/- viena diena), kurā ir dzimuši cilvēki, kas tavu dzīvi pozitīvi ietekmēs. Ar šiem cilvēkiem vērts bīdīt ģēlas kā biznesā, tā personīgajās attiecībās.

2) Tava dzimšanas diena un mēnesis + 120 dienas = datums, kurā dzimušie tev nesīs labu sadarbību.

Veic šādas pat atņemšanas darbības. Arī tās tev palīdzēs noskaidrot tavas dzīves palīgus/veiksmīgos sadarbības partnerus. Ja esi ieguvusi kopā četrus labos datumus, visu saskaitīšanā un atņemšanā esi izdarījusi pareizi.

- jeb tavas dzīves nelabvēļi

1)      Pie sava dzimšanas datuma pieskaiti 180 dienas = datums, ar kurā dzimušajiem labāk nesadarboties.

2)      Pie sava dzimšanas datuma pieskaiti 90 dienas = datums, ar kurā dzimušajiem točna nekad nesadarbojies.

Bet ko darīt, ja negatīvi pozicionētajās dienās piedzimis tavs bērniņš? Patiesībā neko! Jāsadzīvo jau būs tāpat!

Interesantākais, ka attiecību sākuma periodā tieši ar cilvēkiem, kuri ir dzimuši „-„ dienās šķiet visforšākās sajūtas. Ir iemīlēšanās endorfīni, lielisks sekss un kaisle (ja tās ir pāra attiecības). Šīs sajūtas beidzas apmēram pēc pusotra gada. Tieši šajā brīdī attiecībās ieviešas pamatīgi strīdi un plēšanās.

Vai attiecības var veidot ar savā zīmē dzimušiem? Varēt jau, protams, ka var! Tikai jautājums, vai jums abiem būs interesanti? Vai tik beigās viens otru tik labi nepazīsiet, ka mīļāko attiecības pārvērtīsies tikai ļoti saticīgā draudzībā? Vienas pareizās atbildes te nav. Tev pašai jāizlemj, ar kādu partneri gribi būt kopā un kādas attiecības sagaidi.

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Izdevās aprēķināt dienas, kurās dzimuši tavi veiksmes nesēji un slikta vēlētāji? Ko saki – tiešām nelaimīgajās dzimušie, ir tavas dzīves nelabvēļi?

Kintija Bulava, www.sieviesuklubs.lv

 

IZMANTO IESPĒJU UN APMEKLĒ INDIVIDUĀLĀS ASTROLOGA KONSULTĀCIJAS SIEVIEŠU KLUBĀ. LAI PIETEIKTOS, SPIED ŠEIT!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
gunti 2. augusts 2011 15:50

Ticu vai neticu, tas jāizlemj pašam. Katrā ziņā palasīt un paskaitļot vienmēr ir interesanti. Bet valoda! Vai redaktors atvaļinājumā? :^)

chloee 18. jūnijs 2011 09:55

Mani ļoti pozitīvie ir dzimuši vienā dienā ar nelabvēļiem! Ko lai saka - tāpēc neticu! Kā nekā, mēs paši izvēlamies savus dzīves labvēļus un nelabvēļus...

irinav 12. marts 2011 12:06

Un cik zinu, ne tikai Saule (jo šeit jau aprēķins notiek, ņēmot vērā cilvēku aspektus starp Saulēm) nosaka labvēlīgus nosacījumus sadarbībai :^) Jāskatās visu kopā.

irinav 12. marts 2011 12:02

Piekrītu Dainai...
Es un mana vislabākā draudzene pēc šīs formulas esam nelabveļi...Un nu jau 10 gadus sadarbojamies :D - gan biznesā, gan sabiedriskajā dzīvē.

dainakrivina 16. novembris 2010 13:47

Nevareetu teikt, ka rezultaati atbilst iisteniibai...

svabits 27. septembris 2010 11:11

es ar sametu excelī

svabits 27. septembris 2010 11:10

nevienu nezinu tajos datumos :-)

Noelle 27. septembris 2010 10:51

Gan pozitīvo, gan negatīvo cilvēku apreķināšanai to pašu ceļu vajag iet arī skaitot attiecīgo dienu skaitu uz atpakaļu (respektīvi - atņemot) :)

27. septembris 2010 10:33

Excelī ir ērti rēķināt. :)

27. septembris 2010 10:25

Nelabvēļu datumus nav jāatņem?

piekraste 27. septembris 2010 10:06

Svabits, Tev no sava dzimšanas datuma, piemēram, 5.septembris + 60 dienas jāskaita pa dienai uz priekšu kalendārā, sanāk, piemēram, 4. novembris.

deisiii 27. septembris 2010 09:46

aprēķināju - no 6 iegūtiem datumiem, 5cos nezinu nevienu pazīstamu cilvēku, kuri būtu dzimuši šajos datumos.
savukārt pēdējais datums - ar kurā dzimušajiem točna nekad nesadarboties ir zināmi trīs cilvēki. Viens nu patiesi ir tāds no kura turos pa gabalu, bet atlikušie divi cilvēciņi ir ārkārtīgi jauki. Mana bijusī studiju biedrene ar savu vīru ir kļuvis par manas ģimenes draugiem. Neticu šim te.

svabits 27. septembris 2010 09:41

Bāc neaparatu
05+09+60 =74 piemeram kā to saprast kas šajā diena dzimuši? 74 ???