Izlaidums....

Kerstyna
Kerstyna 21. maijs 2015 10:17
1275

Par kuru no daudzajiem izlaidumiem, lai pastāstu?

Bērnudārzā negāju - paša svarīgākā izlaiduma manā dzīvē naf....  Nu neko, ir arī citi.  Manā dzīvē līdz šim, ir bijuši 5 izlaidumi :D

 Laikam aprakstīšu izlaidumu māsu skolā... pirms ... nu jau daudziem gadiem. Jāatzīmē, ka tas bija pirmais gads, kad māsu forma  vairs nebija obligātais izlaiduma tērps beidzot medskolu. 

Ko pasāku? Jāsaka, ka man daudz laika nebija, jo es strādāju, mācījos, liku eksāmenus, organizēju izlaiduma kultūrisko pusi...

Aizgāju pie frizieres, atsvaidzināt matu krāsuun griezumu, tad man bija smuka , gluda galviņa :)

Izlaiduma tērpu iegādāju medicīnisko apģērbu veikalā - korektu baltu kleitu, mazliet zem celīša un mazliet kimono stila piedurknēm, 3/4. Svētku pieskaņu manā tērpā ienesa baltas izšūtas laiviņas. 

 Uz izlaidumu aizgāju gandrīz uzreiz pēc dežūras, laikam mazliet uzkrāsojos, bet tā kā vispār maz krāsojos, tad jādomā, ka es biju tikai mazliet uzkrāsojusies. 

Tas bija dīvains izlaidums - daļa bija korektos kostīmiņos, daļa baltajos māsu kostīmos - jakas un svārki, es biju tādā formas kleitā, bet bija arī princeškleitas.....

Izlaidums ir svinīgs pasākums, punkts no kura sākas jauna laika atskaite, bet es domāju, ka nevajag pārvērtēt šā pasākuma nozīmību. 

 P.s. Bilde no mana arhīva...

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Kerstyna 23. maijs 2015 00:30 Shalako

1999.

vecsprofils 22. maijs 2015 12:51

Kurš gads tas ir? Patīk man skatīties vecās bildes :)

Linduchy 21. maijs 2015 11:13

(Y) (F)