Izbaudiet dzīvi un dzīvojiet Tagadnē!

sandijasieviesuklubs
sandijasieviesuklubs 8. aprīlis 2012 10:41
512

Dienas var paskriet nemanot, gadi aizripot kā katru gadu Lieldienu olas, līdz vienā brīdī apjaut, ka ceļš vairs nav kalnā augšā, bet gan lejup. Šī konkrētā dzīve mums ir dota vienreiz. Ja arī aiz tās ir vai seko vēl kas cits, tomēr tagad ir tagad, šodien ir šodien, tā ir tā dzīve, kas iet, mūsējā, vienīgā.

Daudzus gadus mēs varam izniekot tā arī neapzinoties, ka dzīvojam. Jā, iet uz darbu, audzināt bērnus, meklēt sevi - tas viss jau ir, taču tā pa īstam dzīvi var apzināties tikai piedzīvojot dzemdību brīnumu vai stāvot tuvam cilvēkam pie nāves gultas. Tie ir dzīves ceļa vārti uz vienu vai otru pusi, bet kas ir pa vidam? Tajā pelēkā ikdienībā? 

Vai jums nav kādreiz gribējies gausties-  nu kas tā ir par dzīvi! Man nav tas un šitas, trūkst tik daudz līdz pilnai laimei, es neko nevaru, man nekas nesanāk, tas viss ir garām, mana dzīve ir garām, tā iet vai nu pārāk lēnu vai skrien pa ātru, es tajā pazūdu, es nekas neesmu? Raizes par rītdienu, skumjas par vakardienu, viss ir kā tāds mutulis, kurā neko nevar saprast.

Gudrie saka - apstājies un elpo! Ievelc gaisu un pievērs savu uzmanību Šeit un Tagad - kas te notiek? Lūk, tā ir tava brīnumainā dzīve - tieši tagad, te tā ir, tavās rokās, tavā acu priekšā, tavā elpā, šalkojošajās, dzīvajās asinīs. Nav svarīgi, kas bija vakar un nav ko baidīties no rītdienas, jo realitātē nekā tāda nav. Vakardiena ir aizkritusi nebūtībā. Labākajā gadījumā tu vari sev piedot vakardienas kļūdas, jo tas vairs nav svarīgi. Pagājis un viss! Par rītdienu nav vērts raizēties, jo tās vēl nav - priekš kam lieki satraukties?

Bet tagadne ir tavās rokās - tu vari darīt ar esamības momentu jebko. Tu vari pasmaidīt un bez vainas justies laimīga tikai par to, ka esi! Vai tas nav brīnums? Ka mēs vispār esam...

Priecīgas Lieldienas un priecīgu katras pašas Atdzimšanu laimīgai, svētītai un skaistai Dzīvei! 

Sandija, Sieviešuklubs.lv

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
laurelii 9. aprīlis 2012 15:20

Bet ir daudz kas jāizstrādā,lai var būt ŠEIT UN TAGAD,jo ja pagātne nav atrisināta,tad arī nākotne spoži nevar veidoties,tāpēc ir jāatrisina pagātne,lai nākotne veidotos labāka un lai ir iespēja dzīvot Šeit un Tagad. :)

8. aprīlis 2012 11:30

te nu uzpeld tā slavēnā pašapzina – kad apzinies sevi un savu dzīvi. vienigais, kas ir – šīs mirklis. rītdiena? tā pat nezina, ka mēs eksistejam. vakardiena? tās nekad vairs nebūs. tāpēc ja darīt – tad tagad, ja mainīt – tad tagad. lai rīt mēs neželotu, ka neizdarījam to vakar.

Kā pievienot rakstus Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

PAMĀCĪBA: Kā pievienot rakstu/fotoblogu/video Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Kādēļ sākt blogot Sieviešu Klubā?

Redaktores sleja

Pārmaiņas...

Pārmaiņas...

Kādi konkursi notiek Sieviešu klubā

Skaistumkopšanas balvas, kino un teātru biļetes, grāmatas

Horoskopi

Horoskops 2020. gada jūnijam

Horoskops 2020. gada jūnijam