Izaicinu! Piedalīsies?

Boulevarde
Boulevarde 8. februāris 2016 12:49
1428

Vai Jūs esat atkarīgas? Nē, ne jau alkohols, cigaretes, un citas kaitīgās vielas šoreiz nav par to!

Zinu, zinu bija jau tādas diskusijas... Par brīvā laika pavadīšanu INTERNETĀ!

Vai vari vienu dienu šonedēļ nodzīvot nelietojot internetu un arī Tv?

Runājot par sevi, telefonā lietoju tikai Instagram, internetu ļoti reti izmantoju. Pārsvarā strādājot un "sēžot netā" izmantoju planšetdatoru un portatīvo datoru. Tv ikdienā reti skatos, dažreiz tik uz 10-15 min ieslēdzu. Neesmu pārāk atkarīga, bet tomēr bieži sanāk notērēt laiku lasot vai skatoties nevajadzīgas ziņas un citus murgus..

Kura būs tik drosmīga un pieņems manu izaicinājumu: pavadīt  vienu dienu bez interneta, sociāliem tīkliem, un telefonā izmantot tikai zvanīšanas funkciju!?:)

Ieguvums: daudz vairāk brīva laika, tam ko sen gribēji paveikt!:)

Atļauts: tikai no rīta pārbaudīt e-pastu (ja nu kāds svarīgs rēķins jāapmaksā:) un ieiet te Sieviešu klubs ikdienas diskusijā un uzrakstīt, ka piedalies šajā eksperimentā:) maksimums 5 min. kas atļautas pavadīt internetā!

Aiziet!

Man tāda diena būs rīt! :) Aizparīt uzrakstīšu kā man gāja. 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
LosOjosVerdes 9. februāris 2016 12:54

Traka, vai?:) Šobrīd gan neesmu gatava šādā avantūrā iesaistīties. Vasarā gan varam sacensties, kurš mazāk izmantos visas šīs katītes.

Zane Zanīte 9. februāris 2016 11:54

Brīvdienās "no problems" arī divas dienas varu neieiet internetā. Bet darba dienās nav iespējams. Ne tik vien, ka dažkārt jānosit laiks, bet arī tādēļ, ka darbs cieši saistīts ar internetu datubāzu pārbaude, e-pasti, personu pārbaudes, statistikas dati - tas viss internetā.

pece 8. februāris 2016 15:10

Darba dienās neiespējami, bet vakaros un brīvdienās mierigi šo varu istenot. faktiski katru vasaru atvaļinājuma laikā šo īstenoju, kad aizbraucu padzīvoties pie mammas. Pēc nedēļas ielūkojoties netā šķiet neko neesmu palaidusi garām.

Un jā, atvaļinājuma laikā nečekoju arī darba e-pastus, visi zin, ja nu nekādi - zvaniet! UN zvana ļoooti reti!

Emmy 8. februāris 2016 14:56

PC izmantoju tikai SK lietošanai, jo caur tel ir neērti... citreiz pat dienām PC neatveru, TV, tas nav atkarīgs no manis, bet arī dzīvesbiedra, ja viņš skatās, sev acis nesiešu ciet. Lielāko laiku man "apēd" Instagram, bet arī to izmantoju apvienojot ar kaut ko citu, braucot kaut kur, ejot, vai gaidot. Par cik man šobrīd ir mājas režīms, tad arī PC vairāk tiek izmantots, ja tas nebūtu, tad laikam visu dienu sēdētu un skatītos sienā :D

Marta Marta 8. februāris 2016 13:39

Ļoti interesants rakstāmgalds :D Es datoru pa dienu vispār nelietoju, jo tad bērns uzreiz prasa multenes. Internetu lietoju telefonā, Instagram, sieviešu klubs, un zinas. Manuprāt lietoju vairāk kā vajadzētu :D

Nymph 8. februāris 2016 13:30

Es arī piederu pie tām, kurām i-nets un datora lietošana ir neatņemama darba dienas sastāvdaļa tieši dēļ darba, tomēr tā, ka es būtu atkarīga no interneta vai telefona/datora lietošanas - ta galīgi nav. Atvaļinājumos vai brīvdienās mēdzu aizmirst, kur man stāv telefons, mēdzu arī neatbildēt uz zvaniem vai sms, ja nav vēlēšanās komunicēt. Arī Tv man "grab" fonam, bet mēdzu to neieslēgt vispār un sēdēt klusumā :)

Linduchy 8. februāris 2016 13:12

Man šāds eksperiments der tikai brīvdienās, jo ikdienas darbos nevaru atteiktied no tehnoloģijām :) Ok, pastāsti vēlāk, kā tev izdevās. Es ieplānošu sev eksperimentu brīvdienās :)

VesmaSk 8. februāris 2016 13:04

Gribēdama to nevaru, jo darbs paredz datora un interneta lietošanu.:) Bet internetu telefonā praktiski nelietoju (ātri izlādējas baterija un dārgi maksā mobilais nets). Par brīvdienām gan padomāšu, bet to varētu tad, kad siltāks ārā paliks un dārza darbi sāksies. Tad tā vien būs kā aci ziņām uzmest.:D

Ciao 8. februāris 2016 12:55

o nē, ziemas periodā (lai gan arī nosacītā ziemā) es negribu nemaz atteikties:) Bet vasarā ļoti bieši pat dienām neieskatos ne datorā, ne TV, ir daudz kas cits jādara :) Katrā ziņā veiksmi Tev un citām :)