Ilzy :)

ilzy
ilzy 8. maijs 2015 15:19
1167

Jāteic, ka esmu SK klusā vērotāja, kas to atklāja pirms 2 gadiem, pateicoties pašreizējai SK kuģa stūrmanei.

Tā nu jāsaka, ka vairāk vai mazāk šo lapu esmu lasījusi vienmēr, bet laikam neesmu pēc dabas lielā komentētāja, līdz ar to atklāties īpaši neesmu steigusies, tomēr vienmēr jau var pamēģināt. :)

Esmu 30 gadus jauna, aktīva un dzīvespriecīga sieviete un mācos būt mūza savam mīļotajam vīrietim.

Sevi raksturotu kā Sievieti analītiķi, un analītiķe pēdējos gados ir arī mans amata nosaukums. Daudz domāju, reizēm pārāk daudz, un kā smejies, daži cilvēki ir teikuši, ka manas visas problēmas ceļoties no tā, ka par daudz domāju. Pēdējā laikā, laikam šim apgalvojumam esmu sākusi zināmā mērā piekrist un mācos dzīvi uztvert vienkāršāk.

Darba dzīvē nodarbojos ar vismaz 4 kuģu virzīšanu kaut cik necik pareizā virzienā (nu IT joma un valsts pārvalde kopā var būt pat ļoti sarežģīta lieta).

Hobiji: Vispār dikti daudz kas – dievinu latino sociālās dejas (salsa, bačata, kizomba, samba), ko mācos un dejoju jau 4 gadus.

Ļoti patīk ceļot – kā atklājās esmu Spānijas meitene, bet rudenī priekšā ir Portugāle, līdz ar to, kas zin. ;)

Interesē un padodas rokdarbi, šad tad mēdzu kaut ko jautru uzrakstīt vai uzcept kādu gardumu. Pēdējos gados aizrāvos ar cītīgu grāmatu lasīšanu.

Moto: Viss ir iespējams! Pēdējos četrus gadus šis uzraksts rotā māju, kam katru dienu eju garām un mani tas pozitīvi iedvesmo. 

Tad nu visām arī vēlu noticēt, ka dzīvē Viss ir iespējams!

Kas tieši? Tas nu jāizdomā katrai pašai. :)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Nikte 8. maijs 2015 21:44

(hi)

ilzy 8. maijs 2015 11:14

:*

Linduchy 8. maijs 2015 10:54

(party)(Y)(F)