Ikdienības laime

rozhuks
rozhuks 8. jūlijs 2010 03:00
614

Šā diena bija kā murgs,visu dienu kas mocīja manu galvu...Kas? Tas,ka pat nezinu īsti par ko lai uzrakstu šeit!

Tad nu tā,sākšu!

 

Galva dumja,visādas tēmas it kā gribas apspriest,bet tajā pašā laikā nevaru,tāpēc ka domas vienmēr no paša galvenā novēršas! Citu brīdi uznāk galvā un gribās padalīties ar jums ar savām receptēm,citreiz ar saviem jautājumiem par attiecībām,dažreiz pat uzrakstīt par skaistajām vietām kur esmu bijusi un kur vēlos aizbraukt!Dažreiz pat papļāpāt par to,kā Jums iet un kas jauns..

 

Visu mēs šeit daram,iekš Sieviešu Kluba,ir gan skaistas,jaunas un gardas receptes,citreiz pat var iejusties kāda dzīvē izlasot, kas viņu nomāc vai kas iepriecina,nobērt kādu asaru vai jautri pasmaidīt! Tas taču ir super=)

 

Visu dienu sēdēju un domāju,domāju...Maazā bija pie omes-diena bija brīva,gribējās ko iesūtīt,lai Jums,mīļās lasītājas un kluba biedres,būtu interesanti,bet.....nekā!!!!

 

Okey,tad padalieties,ko Jūs dariet  ikdienā šajā patiešām skaitajā vasaras laikā? Kā jums paiet dienas ritms...Kā ir ar mani?!Lūdzu!

 

No rīta mani parasti uzmodina mana dzīves jēga, skaista meitiņa, taču ir reizes kad ceļos agrāk,lai ieietu relaksējošā ikrīta dušā,kas dod mundrumu visai dienai..Tad jau seko mājas darbi un darbošanās ar meitiņu!Kādi?

 

Jātaisa brokastis,ik rīta mazgāšanās prieki,sakopšanās.Spēlēšanās ar meituku,atkal jau pusdienas klāt un jāgatavo ēst...Jāiet gulēt pēcpusdienu-mierīgi!Pasaciņa,vai kāda jauka pastaiga svaigajā gaisā un bērniņš saldi iemieg uz 1 stundu!Nav daudz,bet es paspēju izdarīt kādu procedūru ar sevi,vai novārīt zupu,vai kā pēdējā laikā catot šeit un dalīties ar pieredzi,sajūtā,laimi,asarām ar Jums!Tad jau mazā ir augšā,dažreiz,it īpaši siltajās dienās braucam uz ūdens tilpnēm uz pāris stundiņā...Pavadām tur burvīgi laiku!

 

Nu jā jau pulkstenis ir ap 18 - vēlās pusdienas,visi pēc ūdens priekiem ir izsalkuši,bet ir reizes,kad esmu jau groziņu sagatavojusi ko paņemam līdzi,lai nebūtu tā ,ka pēc burvīgas atpūtas es stāvu pie plīts...Nu un tā pamazām,pamazām ir jau vakars,savācam mantiņas,lai pelīte pa nakti neaiznestu,vakara mazgāšanās,ēšana,pasaciņa un mazā saldi čuč.

 

Jāāāā - sākas mans laiks..Mans laiks? Jā,ar manu mīļoto vīrieti-divatā! Nē,nav tā ,ka bērns būtu mums šķērlis,vienkārši,piekrītat,ka ir brīži,ka vēlamies divvientulību,pat palikt vienam...Un jā,tā arī ir šodien,mazā guļ,vīrs darbā un es sēžot,rakstot Jums,malkoju šampanieti-super!

 

Tiko atnācu no 30  minūšu pauzītes atpakļ..Kur es biju? Hmmm relaksējošā,īsā zilo mālu vannā,āda gluda,gluda un sajūtas atvieglojošas!

 

Tā nu diena ir beigusies un jāiet ir gulēt,jo rīt man būs gar diena,jābarukā būs šur un tur,pa darīšanām un netikai!

 

Tātad padalieties,kā ir ar jums!? Kā jūs novērtējat savu dienu?


Vai Jums ir brīži,dienas,stundaska jūtaties vislaimīgākais cilvēks pasaulē? Tā ir ar mani šodien! Kāpēc? Pat īsti nezinu!

 

Lai Jums jauka un pasakaini izdevusies šī diena-ceturdiena!

 

Foto: Flickr.com

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
rozhuks 10. jūlijs 2010 19:10

Laaciite:
Man jau tagad sāk pietrūkt to mirklū no mazulītes puses,tik fotogrāfijās skatos,kad sāka velties,kad pirmais zobiņš u.t.t.
Vienīgais man ir bijusi līdz šim divas naktis negulētas,mana princesīte ir super mīļa=)))

laaciite 9. jūlijs 2010 02:40

Mīļās meitenes, mani bērni, nu jau lieli-kā man pietrūkst to mazo ķipariņu,to negulēto nakšu, to pirmo zobiņu, vārdiņu, solīti utt. Es Jūs( labestīgi) apskaužu.
Izbaudiet šos mirkļus no vissas sirds, tas laiks tik ātri paiet, ka briesmas.

rozhuks 8. jūlijs 2010 23:09

Jap tam es piekritu tev,Sandij=)
Labi ka ir tādi cilvēki uz pasaules,kā vecvecāki ,māsas brāļi mums,pie kuriem var atstāt maziņo,lai mēs tik tiešām varētu tā paīstam atpūsties=)

sandija 8. jūlijs 2010 21:20

Ir noteikti jāatrod laiks divatā, to kautrā laulības grāmatā raksta. Cik gan kādeeiz ikdienā ir grūti to realizēt, it īpaši ja pa dienu abi strādā,un vakarā vēl bērni jāsamīļo

rozhuks 8. jūlijs 2010 19:03

Jap ta tas ir Sniedzins,tacu ir reizes,kad nolieku bērnu gulēt,pati iekrītu spilvenā un līdz rītam=)))

sniedzins24 8. jūlijs 2010 09:08

jaa man ar patik vakari, kad maza aiiet gulet, un tad var veltit laiku sev, unmilotajam :)

rozhuks 8. jūlijs 2010 00:11

Ja piekrītu Tev tā tas ir!!!Šodien man bija tāda īsa vannošanās,tacu divreiz nedēļā es veltu priekš sevīm pat 3 stundas,protams pirms tam izdzenor,aizsūtot savus dārgumus pei omes,tas lai neviens nemaisītos un neburkšķētu=DDD

bucis 8. jūlijs 2010 00:09

mans laimes mirklis ir kopā ar vīriņu un bebuci, bet piekrītu ka ir vajadzīgs laiks sev un tas ir jaizbauda. tāpēc savu laimes laiku pavadu sava mīļākaja majas istabā - vannasistabā ar mūziku. tad tiek lietots vanna vai duša, skūšanas,staipīšanās dazi vingojumi, jogas vingrojums "sveiciens saulei" sejas apstrade, matu apstrade, ķermeņa eļļošana:D pēdu masāža pa vidam vel jāpadzied līdz kāda dziesmiņa:D nu vannasistabu tad ieņemu uz kādām 2 stundiņā.iznākot no turienes, tada sajūta ko piedzimis no jauna.