Ieslidojam decembrī

Linduchy
Linduchy 1. decembris 2015 17:10
2282

Sveiciens apkārt!

Aizvadīts vēl viens krāsains, piepildīts, iedvesmojošs, pārsteidzošs utt. mēnesis - jā, novembrī pārsteigumu netrūka - gan pozitīvu, gan ne tik pozitīvu. Bet neko darīt - tāda ir dzīve. Un tas, kas mūs nenogalina, padara mūs stiprākas, vai ne? Vismaz par sevi noteikti to varu teikt - pēc kritiena dubļos ar seju uz leju, atliek vien piecelties, nopurināties un soļot tālāk pa dzīvi ar augsti paceltu galvu :)

Pāršķirstīju plānotāju, lai atsvaidzinātu atmiņā, kādi tad darbi un nedarbi sastrādāti novembrī. Un tad sapratu, kāpēc man pēkšņi bija uznācis neizskaidrojams nogurums (komplektā ar besi) mēneša beigās :D

Mēneša grāmata

20151201165513-56937.jpg

Novembrī lielā braukāšana ar vilcienu izpalika, tāpēc izlasīta tikai viena grāmata, toties laba - Deizijas Gudvinas Pūra mednieks.

1875. gads, Austrijas imperatore Elizabete (Sisī), nogurusi no Habsburgu galma pārspīlētās etiķetes un kroņa pienākumiem, it kā slepeni ierodas Anglijā, lai izbaudītu medību sezonu. Brīnumaini skaista, gudra un ietekmīga sieviete, kurai pie kājām ir gatavi krist visi vīrieši. Lai arī Sisī ir imperatore, tomēr arī viņa ir tikai sieviete, kurai ir jūtas - spēcīgas jūtas, kas liek zaudēt veselo saprātu.

Medībās imperatorei tiek norīkots apburošs pavadonis kaptenis Bejs Midltons, jo tikai viņš spēj mēroties ar Sisī jāšanas prasmē. Abi pārgalvīgi ļaujas mīlas sakaram, riskējot ar visu.

Man ļoti patika. Romantisks stāsts, kurā savīta mīlestība, kaislība un pienākums.

Mēneša filmas

20151201165631-16156.jpg

Novembrī noskatījos 2 ļoti skaistas filmas ar apburošo Cate Blanchett galvenajā lomā - Elizabeth (1998) un Elizabeth: The Golden Age (2007). Šīs ir biogrāfiskas filmas par Anglijas karalieni Elizabeti I - Karalieni-Jaunavu. Filmas, kuras skatījos ar baudu - dekorācijas, tērpi, deju horeogrāfija, aktierspēle - bauda mākslinieciskai dvēselei!

Mēneša aizkustinošākais pasākums

Mēs dzīvojam tik saspringtā un nestabilā laikā. Jābūt pateicīgiem, ka mums ir sava valsts, ka mums ir brīvība, ka mūsu zemē nav kara un bada. Novembris Latvijai ir īpašs mēnesis, kas tiek pavadīts nacionālās noskaņās. Tāpēc mans mēneša aizkustinošākais pasākums  noteikti bija Latvijas spēka dziesmu koncerts par godu Latvijas 97. dzimšanas dienai. Koncerts, kura laikā priecājos un lepojos, ka esmu latviete. Koncerts, kura laikā bira asaras, jo dažas no dziesmām spēja aizkustināt īpašas dvēseles stīgas.

Mēneša sirsnīgākā dāvana

20151201165923-49162.jpg

Labākā dāvana man ir tuvinieku veselība, prieks acīs un smaids uz lūpām. Bet novembrī saņēmu īpašu dāvanu no Swarovski - lai būtu, ar ko parakstīt autogrāfus nākotnes grāmatās. Ko lai saka, spoža pildspalva ir, tagad vien atliek uzrakstīt un izdot pirmo grāmatu. :D

Mēneša jaunumi kosmētikas plauktā

20151201170232-82248.jpg

Novembra izskaņā manu kosmētikas plauktu papildināja Somijā ražotie LV produkti - sejas, krēms, roku krēms, mazgāšanas putas sejai un antiperspirants.

Jāsaka godīgi, ka produktus lietojam kopā ar vīru.

Vīram ir ļoti sausa sejas āda. Kāds nu tur brīnums ar viņa dzīves ritmu. Bet sejas krēms ir ļoti noderīgs un iedarbīgs. Lietojot gandrīz nedēļu 2x dienā, problemātiskās sejas zonas stāvoklis ir jūtami uzlabojies. Viņam patīk, ka krēmam nav smaržas, tam ir viegla konsistence, ātri iesūcas ādā.

Sejas krēmu izmēģināju pati pēc vējainas pastaigas pie jūras. Krēms ļoti ātri nomierināja sapūsto  un apsārtušo sejas ādu. Ziemas laikā ļoti noderīgs produkts.

Roku krēmu lietojam abi, bet vairāk gan es, jo krēms ir iemitinājies manā rokassomiņā un ceļo ar mani apkārt :D Protams, man jau labāk patīk garšīgi smaržojošā kosmētika, bet pēc būtības produkts ir labs - tas lieliski mitrina roku ādu, nav trekns, ātri iesūcas ādā, nenoķellē visu apkārt.

Mazgāšanas putas arī lietojam abi. Ak, kungs, cik grūti gan nācās pārliecināt vīrieti, ka sejas mazgāšanai putas ir vajadzīgas :D Produkts nesausina ādu, lieliski attīra. Protams, tam nav smaržas - vīram patīk, un tas mani apmierina. LV mazgāšanas putas noteikti varu ieteikt tām, kurām ir problemātiska sejas āda un  ir pretenzijas pret smaržvielām kosmētikā.

Antiperspirants - izcils produkts! Spēju to izbaudīt pēc pāris veikalā pavadītām stundām ziemas apģērbā - paduses bija sausas. Tas tiešām ir lielisks produkts! Svarīgi, ka tas nesmērē melnu apģērbu. LV antiperspirants ir bez smaržvielām. Protams, man jau labāk patiktu, ja smaržotu pēc, hmm, nezinu, pēc Alpu vijolītēm :D Bet patiesībā antiperspirants ir tiešām labs, lieliski veic savu funkciju, un tas ir galvenais.

Rezumā - LV produkti ir ļoti labi sausai, alerģiskai un kairinātai ādai. Īpaši patiks tām, kuras dod priekšroku kosmētikai bez smaržvielām un krāsvielām. Iesaku!

Bez ēdiena mēneša atskaite nekam neder :D

Protams, protams, kā gan bez ēdiena :D

20151201170541-15055.jpg

Vistas stilbiņi ar Provansas garšvielām un apelsīnu mērci. Kad mērce atdzisusi, to izmantoju zaļajiem salātiem - divi zaķi ar vienu šāvienu :D

20151201170616-56793.jpg

Un, lūk, arī kāds saldāks gardumiņš - šokolādes kūka ar rumā karamelizētiem bumbieriem un valriekstiem.

20151201170652-36812.jpg

Tāds nu īsumā bijis mans novembris. Pamazām jāgatavojas Ziemassvētkiem un jāsagādā dāvanas laicīgi. 

Lai gaišs un mierpilns jums visām Ziemassvētku gaidīšanas laiks!

Linda

20151201170753-15021.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Ciao 2. decembris 2015 14:36

Forši :) Ļoti bagātīgs novembris (party)

LosOjosVerdes 2. decembris 2015 07:56

Nu ko, ar grāmatu kavēties nedrīkst!:) Ļoti jauka un sirsnīga dāvana no tā, kas novèrtē Tevis darīto(L)

Linduchy 1. decembris 2015 17:58 Kerstyna

Tas gan :) (Y)

Kerstyna 1. decembris 2015 17:53 Catwoman

Kaut kā beigas ir kaut kā sākums, kā tie viedie jau ir noskaidrojuši un dzīve virzās pa spirāli uz augšu, pēc laika būsi gandrīz turpat , kur esi tagad, bet tomēr jau cita :)

Linduchy 1. decembris 2015 17:49 rasas

(angel);)

rasas 1. decembris 2015 17:47 Catwoman

Oho, ļoti mistiski paskaidrojumi ;) :D

Linduchy 1. decembris 2015 17:43 Marta Marta

Paldies :) Jā, nu gluži par Latvijas pelēko peli sevi nevarētu saukt :D (angel):$
Kūkas recepti nopublicēšu atsevišķi ;)

Linduchy 1. decembris 2015 17:42 Kerstyna

Kopumā labs gan. Sākumā saņēmu šoku, bet tad sapratu, ka viss, kas notiek - notiek uz labu. Bez histērijām un stresiem nāca apziņa, ka tuvojas viena dzīves posma noslēgums un sāksies jauns :) Iespējams, ka būs nedaudz grūtāk, vairāk neērtību, tēriņu utt, bet kā ir, tā ir :)

Marta Marta 1. decembris 2015 17:38

Ak kungs, tā kūka un bumbieris, izkatās Dievīgi!!! Gribu recepti (L)
P.s un sarkanais mētelis super! (Y) Ļoti spilgta pwrsonība esi, gan iekšēji gān ārēji.

Kerstyna 1. decembris 2015 17:32

Interesants pārskrējiens :) Tavs novembris arī ir diezgan raibs, saka vēl, ka novembris pelēks un tāds un šitāds... Kopumā labs, vai ne?