Ieskats Oktobrī

Marta Marta
Marta Marta 30. oktobris 2015 14:19
1931
Piebeidzu visus āra darbus, puķes kas bija jāienes iekšā, tika ienestas. Bet tulpju sīpoli, hiacintes, un krokusi iestādīti un gaida savu ziedēšanas kārtu pavasarī.
Joprojām lasu ābolus, pavisam maz gan ir palikuši. Ziemai gan neko daudz neesmu sagatavojusi, nedaudz sagriezu un sažāvēju un kādu biezeni uzvārīju. Pārējos noliku vēsā telpā uz saglabāšanu.
Protams, kā jau rudenī pienākas, bez lapu grābšanas neiztikt..
Tika iegādāti arī daži matu kopšanas līdzekļi, tā kā manis pasūtītais šampūns nebija vēl atnācis, paķēru Loreal, un nav nemaz tik slikts. Mati mīksti un ļoti smaržīgi. Maskas gan ir rūpīgi izvēlētas, un tiek pirktas atkārtoti. Ķemme un matu gumijas, jaunums priekš manis, un varu teikt, ka ķemme tiešām neplēš garus matus, turpmāk noteikt lietošu tikai šo ķemmi. Iesaku.
Sejas kopšana. Beidzot sanāca iemēģināt Himalaya produktus, kas bija mana pirmā dāvaniņa no SK. Par tiem uzrakstīšu drusku vēlāk. Planeta Organic AHA pīlings tiek pirkts atkārtoti, man ļoti patīk. Acu krēms no Natura Siberika pirmo reizi, bet esmu lietojusi viņu dienas un nakts krēmu. Un Makadamijas riekstu eļļa, kāmēr visi testē MOSSA, es iemācījos lietot arī savu eļļiņu. Bet kad šī beigsies, noteikti pirkšu MOSSA eļļiņu, balstoties un meiteņu pozitīvajām atsauksmēm.

Oktobris ir paskrējis gadrīz nemanot, neko daudz gan neesmu paspējusi izdarīt.. Saprotu, ka laiks skien ļoti ātri, Ziemassvētki tuvojas, un par to man ir liels prieks, jo šie svētki man ir ļoti mīļi. 

Konkurss: Kas jauns oktobrī?


Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Marta Marta 1. novembris 2015 09:45

Paldies :)

vecsprofils 31. oktobris 2015 22:54

Skaisti, svaigi un iedvesmojoši! (F)

rasas 30. oktobris 2015 16:39

Super.. man pašai žēļ, ka oktobris tik ātri ir pagājis, patīk šis mēnesis, īpaši šogad - sauss, silts, krāsains.. :)

Marta Marta 30. oktobris 2015 16:20

Man tiešām likās, ka Oktobrī nekas nav noticis, bet, kad sāku skatīties bildes priekš atskaites tad tonēr šis tas salasījās :D Tā atskaite tāda laba lieta, liek paskatīties uz padarīto no malas :)

Linduchy 30. oktobris 2015 15:38

Es ar nupat iedomājos...kāda te sūdzējās, ka oktobrī nekas nav darīts - re, ja tā labi padomā, ir gan ko rakstīt blogā :) (Y)

LosOjosVerdes 30. oktobris 2015 15:31

Ļoti skaisti virši izskatās! P.S. Tu taču teici, ka oktobrī neko nedarīji:p

Marta Marta 30. oktobris 2015 15:09 VIT@

Jā, tomēr izdomāju :D Tikai viņiem jāstāv pie garāžas, jo tur nav saule :D Bet man jauna problēma, domāju līdz kādiem mīnusiem tie var palikt ārā? Jo šos gribētos saglabāt nākamajam gadam..

Ciao 30. oktobris 2015 14:57

oo Tu nopirki jaunus viršus? :)

Marta Marta 30. oktobris 2015 14:21

Lūgums pagriezt pirmo bildi ar viršiem (F)