Ieskaties manā oktobrī...

VesmaSk
VesmaSk 8. novembris 2015 16:48
1049

Desmitā mēneša pērlīte gada krellīšu virtenē ir atskaitīta – oktobris paskrējis nemanot un nu jau arī decembris ar Ziemassvētkiem nav aiz kalniem.

Ko gan normāla vidusmēra latviešu sieviete dara rudenī? Protams, ko tad citu - krīt depresijā. Nē, es nu gluži varbūt depresijā nekritu, bet drīzāk eleganti ieslīgu vai arī  smalki atlaidos. Dīvainā kārtā vienu brīdi pieķēru sevi pie domas, ka burtiski izgaršoju rudens skumjas – ar skumju mūziku un tik pat skumjām filmām. Vārdu sakot izbaudīju rudens noskaņojumu par aizgājušo vasaru, krītošajām lapām un priekšā gaidāmo tumšo un auksto laiku. Un nav taisnība tiem, kas saka, ka nevajag krist rudens depresijā. Nē, mīļās – krītiet un izbaudiet! Bet ar mēru, nevajag aizrauties.

20151108164826-41647.jpg

Vēl oktobris man pagāja tādā kā atbalsta zīmē – ļoti centos uzmundrināt draudzeni, kurai dzīve negaidot mazliet apmeta kūleni. Un es pat nezinu, kas mani uztrauca vairāk – tas, ka draudzene nokļuva psihoneiroloģiskajā klīnikā vai tas, ka viņai tur iepatikās. Vārdu sakot, man arī sagribējās uz turieni. Jau iedomājos, kā tas izskatīsies, kad atpūtīsimies tur divatā…

20151108163332-13639.jpg

 

Mana oktobra atskaite bija paredzēta ar dažām pašas uzņemtām fotogrāfijām, bet tās šoreiz izpaliks. Vismaz tik ilgi, kamēr  atradīšu sava fotoaparāta vadu, ar ko pārlikt bildes no fotokameras datorā, jo pavisam prozaiski uzkārās fotoaparāta atmiņu karte. Droši vien, ka tā būs atkal jāpērk jauna, kaut pirms gada vienu jau nomainījām. Vai tas būtu mājiens, ka vajag pirkt jaunu fotoaparātu?

Bet tagad oktobra lasiņi (tie ir kā hiperkeri tukšiņi, tikai  - lasiņi). Pārmaiņas pēc nestāstīšu par izlasītajām grāmatām, bet gan par izlasīto oktobra ziņās, Un, tātad –

„Pusaudži šogad 745 reizes pa Uzticības tālruni konsultēti jautājumos par seksuālajām fantāzijām” -… tad redz, kādēļ krities zvanu skaits uz maksas intīmo sarunu līnijām!

„Minimālā ienākuma līmeņa jautājums valdībā nonāks nākamā gada aprīlī„ – žēl gan, ka deputātu maciņos minimālais ienākums neienāk katru mēnesi, varu derēt, ka tādā gadījumā jautājums tiktu izskatīts krietni ātrāk un pārskatīts krietni biežāk.

„Puse iedzīvotāju draugam vai ģimenes loceklim ieteiktu mācīties par ārstu” – jā, tad pie ārsta varētu tikt arī par brīvu, un bez rindas.

„Gruzija dekriminalizē marihuānas lietošanu izklaidējošiem nolūkiem”  - domāju, ka Gruzijā kādus pāris mēnešus būs ļoti jautri..

„Asinsdonoru centrs izsniedz divreiz vairāk asiņu nekā saņem”  - interesanti, kā viņi to panāk – atšķaida ar ūdeni?

„Kompensācija par cietumā nepamatoti pavadītu mēnesi - divas minimālās mēnešalgas”– šis reāli ieinteresēja. Kā nonākt cietumā nepamatoti? Es labprāt gadiņu pasēdētu. Tas būtu divreiz izdevīgāk nekā strādāt par manu tagadējo algu.

Kā redzat, arī ziņas lasīt ir ļoti aizraujoši.

Tāds nu ir bijis mans oktobris.

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 9. novembris 2015 09:50

Paldies par atskaiti! O, jā, ziņas mēdz būt pat ļoti interesanti palasīt...pērles, pērles, pērles :D (Y)

pece 9. novembris 2015 09:19

(Y) Ļoti laba atskaite!

VesmaSk 8. novembris 2015 21:03 hiperkeri

Sarunāts.ROFL Jo vairāk psiho, jo jautrāks tusiņš.:D

hiperkeri 8. novembris 2015 20:30

Tie lasiņi bija super:D:)
Un mani uzrunāja tā psihotantu bilde- sarunājam,ka ,ja viss sakritīs,pataupīsiet pudeli tai kokā arī man:D:)

VesmaSk 8. novembris 2015 17:09 LosOjosVerdes

Ar draudzeni viss ir kārtībā. Un jābūt kārtībā. Citādi nemaz nevar būt. Bet jā, rudens ir tāds pārdomu un skumju laiks.

LosOjosVerdes 8. novembris 2015 16:56

Bilde ar tantiņām kokā ir ironiski kolosāla. Visam oktobrim cauri vijas sāpe, ko nevar nepamanīt, bet tas tik sulīgi aprakstīts. Lai viss labi ar draudzeni!