Iepazīsties: Astroloģijas skolas pasniedzēja Līga Šīrona!

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 31. janvāris 2012 17:00
2729

Sertificēto astroloģi Līgu Šīronu tev būs iespēja satikt klātienē jau 2.februārī, Sieviešu Kluba Astroloģijas skolā. Bet tikmēr piedāvājam ar viņu iepazīties virtuāli! 

 

 

Kā jūs ieinteresēja astrologa profesija? Ar ko tā ir īpaša?

 

Konsultējoša astroloģe esmu nu jau septiņus gadus un šai nozarei pievērsos divu izšķirošu faktoru dēļ.  

 

Agrāk esmu studējusi matemātiku un psiholoģiju, bet astroloģija ir šo abu nozaru lielisks savienojums, jo tajā nepieciešama gan loģika, gan psiholoģiskās zināšanas!

 

Otrs aspekts, kas ietekmēja manu izvēli kļūt par astroloģi, ir cilvēciskais faktors. Reiz apmeklēju astrologa konsultāciju un mani ļoti tas, kā iespējams noteikt to, kāda esmu, ko es varu un kādi ir svarīgākie notikumi, kas ar mani tuvākajā laikā varētu atgadīties.

 

Kā izveidojās jūsu sadarbība ar Sieviešu Klubu?

 

Laikā, kad veidoju savu Astroloģijas skolu, par savu kolēģi un partneri uzaicināju astrologu Jāni Bēniķi, kurš, savukārt, bija saistīts ar Sieviešu Klubu. Viņš bija tas, kurš mani uzaicināja vadīt šeit lekcijas!

 

Ko Astroloģijas skolas nodarbībās jūs plānojat citiem iemācīt?

 

Četrās lekcijās, protams, nevienu nav iespējams iemācīt kļūt par astrologu un pilnībā izprast, kā šī nozare darbojas.

 

Tomēr galvenie argumenti, kādēļ šādu lekciju ciklu izveidojām, pirmkārt, ir vēlme sabiedrībai sniegt plašāku informāciju par to, ar ko astrologs nodarbojas, ko viņam var jautāt un kādi ir viņa darbības instrumenti. Esmu novērojusi, ka sabiedrībā pastāv dažādi stereotipi un aizspriedumi pret šo nodarbošanos.

 

Otrkārt, vēlamies, lai pēc šī četru nodarbību cikla tās apmeklētāji saprastu, kas īsti ir astroloģija un kā tā izpaužas. Tātad ikviens, kurš būs noklausījies šo lekciju kursu, labāk sapratīs, kā tā strādā, un varēs izvērtēt, vai šo nozari vēlas apgūt padziļinātāk.

 

Vai savas zināšanas astroloģijā mēdzat pielietot arī personiskajā dzīvē?

 

Privātajā dzīvē es ļoti sekoju līdzi Mēness ciklam, kas ir daļa no mana darba. Intuitīvi zinu un sadzīviskās lietās izmantoju to, kāda konkrētajā brīdī ir Mēness cikla fāze un kādā zīmē atrodas Mēness.

 

Protams, strādājot astroloģijas nozarē, nevaru izvairīties arī no tā, ka zinu, kuri ir svarīgākie brīži vai aspekti manā personiskajā kartē, tomēr katru nākamo dienu vadoties pēc šīs informācijas gan neplānoju!

 

Lai pieteiktos mācībām Sieviešu Kluba Astroloģijas skoliņā, spied šeit>> Tikai četras nedēļas, četras lekcijas un 39 lati un būsi uzzinājusi visu nepieciešamāko, lai pati sev un tuviniekiem skaidrotu zvaigžņu karti. 

 

Līva Zaksa, www.sieviesuklubs.lv

 

Sieviešu Kluba diskusijai:

Kādas ir tavas zināšanas astroloģijā? Vai tu vēlētos apgūt šo nozari?  

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies