Ielūgums uz masku balli (nav paredzēts mulstošajām)

Linduchy
Linduchy 18. decembris 2013 07:42
2408

Telefons noziņo, ka pienākusi īsziņa ... Informācija par ielūguma saņemšanas iespēju uz noslēpumaino Masku balli ... jau rītvakar. Laika ir ļoti maz, bet tomēr patīkams satraukums, jo tā nebūs parasta masku balle...

Rīts iesākas ar jogas vingrinājumu izpildīšanu un visām nepieciešamajām higiēnas procedūrām, lai viss būtu gluds un samtains. Šodien vēlos būt silta un maiga kā vaniļas zieds.

Tiek sakārtots un pārbaudīts vakara tērps un tā detaļas uzvilkšanas secībā – viss ir perfekti.

Nesteidzīgas brokastis, tomēr neliels satraukums kaut kur iekšienē tirda. Bet es tik ilgi gaidīju šo īpašo ielūgumu, nav pamata satraukumam ... es ceru.

Skaistumkopšanas salonā manu uzticamo meiteņu komanda rosās ap mani kā bitītes – frizūra, manikīrs un pedikīrs, grims. Manas domas klejo kaut kur tālu... jau tur – starp maskām, noslēpumiem un uzbudinājumu gaisā.

Līdz pasākumam ir palikušas vien dažas stundas.

Melnu mežģīņu apakšveļa un zīdainas garās zeķes ar platu mežģīņu malu. Grezna vakarkleita un kurpes. Rotu minimums – nokareni pērļu auskari un liels gredzens. Mazajā somiņā nav daudz vietas, bet man arī nav vajadzības stiept līdz pilnu dāmas somiņas ekipējumu – pietiks ar pūderi, lūpukrāsu, bankas karti un telefonu. Paņemu sagatavoto masku un aplieku ap pleciem apmeti – esmu gatava doties. Satraukums pieņemas spēkā.

Mašīna ir klāt, tad nu brauciens var sākties. Ir uzsnidzis sniegs, nedaudz piesalis, tāpēc braucam uzmanīgi. Koki un mājas izskatās tik pasakaini.

Ir jau satumsis, tuvojamies pasākuma vietai. Apsnigusī muiža un parks, gaismas virteņu dekorācijas – skats kā no Ziemassvētku apsveikumu kartiņas. Uzlieku uz sejas masku un dodos pasaku valstībā.

Ieejas durvis atver tumšmatains vīrietis smokingā, ar masku uz sejas. Vīrietis uzsmaida un aicina mani iekšā. Viņš paņem manu apmetni un iekarina to milzīgā skapī, kas slēpjas aiz spoguļdurvīm ar skaistiem ziedu gravējumiem. Lai arī telpā ir ļoti silts, tomēr pār ādu pārskrien skudriņas.

Visapkārt ir daudz spoguļu, kristāla dekorāciju, svētku rotājumu un svečturu ar iedegtām svecēm. Sveču gaisma veido interesantas rotaļas, atspīdot spoguļos un kristālos. Skan pieklusināta, mierīga mūzika klavieru izpildījumā. Apkārt valda salda smarža.

Vīrietis piedāvā savu roku - es pieņemu to. Dodamies kopā uz lielo halli. Cilvēku vēl nav daudz, ejot garām pieliecam viens otram ar galvu, lai arī nav ne jausmas, kas slēpjas zem maskas.

Ieejot telpā, nespēju beigt jūsmot par skaisto skatu. Arī šeit ir daudz spoguļu, kristāla dekorāciju un sveču. Pie ieejas ir izvietots bārs ar kokteiļiem un uzkodām. Halles stūrī stāv milzīga egle - skaisti un gaumīgi izdekorēta baltos un zeltītos toņos. Blakus eglei ir novietotas baltas klavieres, pie tām sēž vīrietis – lūk, no kurienes nāk skaistais mūzikas pavadījums. Vairāki pāri dejo, apburošās mūzikas pārņemti.

Hallei gar malām ir izvietoti balti dīvāni ar zeltītiem spilveniem un stikla galdiņi ar sulīgiem augļiem kristāla vāzēs. Daži no dīvāniem ir jau aizņemti ar cilvēkiem maskās ... ar sievietēm un vīriešiem ... dažādās kombinācijās. Telpā valda intīma gaisma un salds aromāts.

Mans pavadonis piedāvā man kādu dzērienu – pasākuma oficiālo noslēpumaino kokteili. Tas ir salds un reibinošs, bet gards. Vīrietis noglāsta manu vaigu un kaklu, uzmanīgi noskūpsta. Es ļaujos un atsaucos skūpstam. Pat maska nespēj slēpt manus piesārtušos vaigus. Mēs uzsmaidam viens otram un dodamies dejot. Vīrietis ir ideāls deju partneris, jo spēj pakļaut mani un kontrolēt deju...

Telpu piepilda aizvien vairāk cilvēku - gan deju placī, gan uz mīkstajām mēbelēm. Pēc ilgas dejošanas dodamies pie bāra un nesteidzīgi baudam kokteiļus. Vīrietis glāsta manu roku, cieši skatoties manās acīs. Kokteiļu radītais reibums ir nomierinājis manu satraukumu.

Pēc īsa brīža mūs pārtrauc vēl viens vīrietis, kurš pievienojas kokteiļu malkošanai – gara auguma, tumšie mati glīti ieveidoti ar matu želeju ... un viņa smaržas ... īstās!

Skatos uz viņu kā apburta kādu brīdi. Abi  vīrieši saskatās un uzsmaida viens otram. Mans deju partneris pieliec apstiprinoši galvu. Jaunpienācējs sniedz man savu roku un aicina uz deju placi. Viņa smaržas ir tik valdzinošas, ka nespēju atteikt.

Dejot ar viņu ir tik patīkami. Viņa  apskāvienos labprāt pavadītu visu atlikušo vakaru. Dejas laikā viņš ar īkšķi noglauda manas lūpas un tad noskūpsta... Šķiet esmu saņēmusi elektrības lādiņu, skudriņas skrien pār ādu, galva reibst ... īsti nezinu, vai tas ir alkohola dēļ, saldā aromāta vai šī vīrieša dēļ ...

Es nespēju turēties stabili kājās, šim vakaram jau pietiek deju ... Es vēlos vairāk ...

Mans iepriekšējais deju partneris ir aizņēmis vienu dīvānu un uzkož vīnogas, malkojot kārtējo kokteili. Pievienojamies viņam intīmajā stūrītī. Apsēžos vīriešiem pa vidu un iemalkoju man sagatavoto kokteili ... 

20131217235921-21154.jpg

 

 

Blogu konkurss sadarbībā ar GAURA.LV, piedalies un vinnē īstas pērles!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
Linduchy 20. decembris 2013 14:15

:$ Tiklīdz uznāks brīvs brīdis un bezmiega nakts, tā gan jau pirksti terorizēs klaviatūru ar kārtējo rakstu gabalu ;)

Ivetta 18. decembris 2013 21:08

Viltīgs smaids lūpās pazib... Gaidām turpinājumu

Nikte 18. decembris 2013 20:58

Perfekti!(Y)

vecsprofils 18. decembris 2013 20:22

Turpinājums būs? :P