Iedvesma... Iedvesmas ir visādas, ja kas :)

Kerstyna
Kerstyna 27. jūlijs 2017 12:28
1192

Manas un Iedvesmu attiecības ir tikpat savdabīgas kā manas un Slinkuma attiecības. Jāpiezīmē, ka viņi viens otru ciest nevar un cenšas pazudināt visiem līdzekļiem.

Kad Iedvesma saka - Tu to vari, tev sanāks, jo tas ir TIK forši... Slinkums sāk īdēt un ņemties - Vai tev to vajag... Kāpēc tev to vajag utt....

Un man, atrodoties mūžīgā antagonismu krustpunktā ir jātrod tas ideālais līdzsvars, lai visi ir mierā. Neteikšu, ka tas būtu baigi viegli.

Pēc dabas esmu , nebaidos tā sacīt, diezgan radošs cilvēks, tikai es nespēju radīt nonstopā, man ir ilgstoši bezrades periodi, kad es vienkārši dzīvoju dzīvi parasto, ar visu to, kas no tā izriet. 

Un Iedvesma mana nekrīt man uz galvas kā sniegs, tā pielavās nemanāmi, jo kā saprotams, Slinkums tomēr nesnauž. 

 Un tā viņa lavās un lavās, kamēr manī nobriest doma, ka es gribētu darīt to vai to. 

Ē. Kestners savulaik bija aprakstījis, kā viņš raksta stāstus, ne jau kā skolā -Ievads, iztirzājums utt.  Viņam bieži sanācis, ka stāsta sākums  atnāk, tad, kad stāsts it kā ir uzrakstīts.

Man ir līdzīgi, Rokdarbu Iedvesma ir diezgan uzstājīga - ja man reiz ir radusies vēlme radīt kaut ko materiālu, tad mans Slinkums sapūties guļ pie dzijas kamoliem un pukojas, pukojas un pukojas, bet es "caikinu", "caikinu" un "caikinu"... kamēr uznāk apstāji, vai krasi izmainās koncepts. Un tad Slinkums triumfē. 

Rakstīšanas Iedvesma ir pavisam uzmanīga un nevēlas konfliktēt ar manu Slinkumu, manas domas bieži aizņem kāds stāsts, ko es domās pārrakstu, pievienoju dialogus, izteicienus, vides aprakstus, vai arī tos atmetu, līdz brīdim, kad mana Iedvesma saka  - Ir laiks rakstīt! un tad es rakstu, Slinkums nespēj izsekot, kurā brīdī Iedvesma teiks -Ir laiks! Tāpēc cenšās ieviest savas korekcijas  jau radīšanas procesā...

Un Virtuves Iedvesma, tā ir viskaprīzākā no visām un ar Slinkumu stīvējās visvairāk. Viņa mūžīgi trinās apkārt - Nu pamēģini! Tas noteikti IR garšīgi! Šīs lietas noteikti sader kopā! Paskaties, kā Remzijs burās gar plīti, tu arī tā vari! Re SK ir recepte, ko vērts atkārtot... Slinkums tad pinās pa kājām, un pat  pakļauj savu dzīvību riskam, lienot zem naža. Viņš cenšās mani pārliecināt par tehniku nomaiņu un ingridientu vienkāršošanu, gatavošanas laika samazināšanu utt. Un tas man palīdz radīt vienkāršus un garšīgus ēdienus, ko mana saime labprāt ēd. 

 Es nevaru teikt, ka kāds gadalaiks mani īpaši uz kaut ko iedvesmotu, bet vislabāk man rakstās tumšos ziemas vakaros un adās man vislabāk pie TV jebkurā gadalaikā, vasara mani vairāk tomēr iedvesmo uz sezonas produktu izmantošanu ēdienkartē.

Un ir Iedvesma, ar kuru mans Slinkums nekonfliktē, tā ir Iedvesma radoši darīt neko :)

Vasaras iedvesmas konkurss

20170319094751-96374.jpg

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
pece 27. jūlijs 2017 13:34

Radoši darīt neko - forī teikts!

VesmaSk 27. jūlijs 2017 13:20

Radoši darīt neko - ideJāli! :D (Y)

Linduchy 27. jūlijs 2017 13:08

Feini uzrakstīts :) (Y)