Idejas, kā ietērpt virtuvi Ziemassvētku rotā

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 23. decembris 2014 00:00
4482
Glīti sienas dekori būs keramikas šķīvji, savukārt, svečtura vietā vari izmantot caurduri! Virtuvē uz plaukta vai galda glīti izskatīsies arī caurspīdīga stikla bļoda, krūze vai parasta burciņa, kurā ievietoti kādi augi, ogas, nelieli vai krāsaini eglīšu rotājumi!
Tad, ja tev mājās saglabājušās vecmāmiņas dāvātas sudraba paplātes, piestiprinot pie sienas, arī tās var kļūt par telpas dekoratīvo elementu! Vakarā, sveču gaismā tās noteikti izskatīsies īpaši cēlas un elegantas. Vēl sudraba paplātes var nolikt uz galda, bet uz tām novietot mazus, dekoratīvus eglīšu rotājumus, dažādas dabas veltes, piemēram, čiekurus, vai sveces.
Arī tukšas dāvanu kastītes var pārtapt elegantā ziemassvētku rotājumā! Tev būs vajadzīgas vairākas, cita par citu mazākas kastītes, kuras novietotas viena virs otras, veidos eglītes formu! Šāds Ziemassvētku dekors labi iederēsies vai nu uz virtuves palodzes vai galda!
Lūk, vēl dažas idejas, kā nelieli virtuves trauciņi var pārtapt svečturos, bet piparkūku formiņas - dekorā, ko piespraust virtuves aizkariem. Protams, svētkos neiztikt arī bez gardumiem, tādēļ glīts un kārdinošs Ziemassvētku interjera elements būs arī stikla traukos ievietotas konfektes krāsainos papīrīšos vai smaržīgas piparkūkas!

Un kādi rotājumi ir tavā virtuvē? 

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies