Hiperkerri otrā anketa

hiperkeri
hiperkeri 3. augusts 2011 14:02
682

1. Kā tevi pazīstam Sieviešu Klubā? Kāds ir tavs niks? 

 Domājams,ka jau visas mani ir iepazinušas tuvākās vai virtuāli tālākās attiecībās ar pseidonīmu Hiperkeri(gribētos piedēvēt sev otru pseido Dr.Spridzeklis:D:D:D jo šis blogs laikam nevar iztikt bez viena `daktera,kurš ārstē visus pārējos`:D:D:D)

 

2. Kā uzzināji par Sieviešu Klubu?

 Caur Māmiņu Kluba raidījumu svētdienas rītos. Šo raidījumu jau sen kā esmu pārstājusi skatīties,taču šajā klubiņā pie Jums vēl tusējos:):)

 

3. Cik sen jau pie mums viesojies?

 Es dikti,dikti gaidīju jau,kad šo klubiņu izvietos internetā un tad jau,kad izveidojās-aktīvi metos iekšā (nu cik nu aktīvi sākumā..:) )

 

4. Kādi ir tavi sievišķības ieroči?

 Cilvēcība,humors,harizma un daudzšķautņainība.Ā,un labs miegs:D Tad es esmu neuzveicama:D

 

5. Kas ir tās trīs lietas, kas tevi visvairāk raksturo? Kādēļ?

 Mūzika,dzirkstelītes acīs un neierastas idejas

 

6. Stunda tikai sev... Ko tajā dari? Un vai izdodas laiku sev atvēlēt katru dienu?

 Kopš Sieviešu Klubā parādījās tas izaicinājums-atvēlēt sev stundu-esmu no tā ļoti daudz iemācījusies!! Tiešām! Kā savu laiku padarīt atminēšanās vērtu.

Saspringtās darba dienās tas reti kad izdevās,toties visu atsvēra brīvdienas,un tagad,kad ir vasara,es cenšos dzīvot savu iecerēto dzīvi un tas arī man vairāk vai mazāk(vairāk tas vairāk:) )arī izdodas - darīt lietas,kuras mani uzlādē,pavadīt laiku ar cilvēkiem,kas mani iedvesmo..un tajos brīžos,kad esmu pilnīgi viena,tad uzvāru tēju,apēdu kādu auglīti un taisu spa mājās,lai mans ķermenis arī atpūšas:)

 

7. Kādi ir tavi hobiji? Kā pie tiem tiki?

 Pirmkārt,mans hobijs numur1 jau kopš bērnības ir flautas spēle,kuru es arī varu saukt par savu īsteno profesiju. Tas bija loģiski-bērnībā man patika mūzika,tāpēc arī viss pārējais no tā izrietēja.

2)es gatavoju plastikas auskarus. tagad tas ir jau kādu laiciņu aizmirsts hobijs,tomēr ik pa laikam uztaisu kādai draudzenei pasūtījumu vai pati sev uzšuju kādu pusdārgakmeņu-auduma brošu vai multirotu.Šajā jomā mani kurbulē draudzenes,kas ar saviem pasūtījumiem uztur šo hobiju pie tagadnes,jo citādi jau laikam es to tagad nedarītu.Laikam viņām mans stils patīk-tas ir vienīgais izskaidrojums,kā es to varu pamatot..

3)vēl es gatavoju ekoloģiskos skrubīšus. Mana kursabiedrene ir lielā fanā par tiem(pati nemāk tādus gatavot),tāpēc tādus man pasūta. Manā recepšu arsenālā tagad ir ļoti abrazīvs citronu skrubis,ļoti abrazīvs zemeņu un zemeņu-piparmētru skrubis,maigs citronu-vaniļas skrubis(mans vasaras favorīts),maigs Mohito skrubis uz zaļās tējas bāzes(ķēpa ar skrubēšanos,vairāk piemērots rudenim),kā arī ziemai man ir kafijas-šokolādes skrubis ar medu.Līdz tam nonācu ar SK recepšu palīdzību un tad jau sāku Gūglot plašāk un pētīt augu un vielu iedarbību uz organismu.

4)tagad esmu pievērsusies akvareļiem-neesmu nekāds liels gleznotājs,taču ik pa laikam kaut ko uzgleznoju.

 

8. Ideāls sestdienas rīts... Kāds ir tavējais?

 Kā kuro reizi.Dažreiz man gribas būt ļoti aktīvai , tad kādu citu nedēļu-saimnieciskai, vēl kādu reizi-slinkai kā kaķis. Nu neko nevar paredzēt:) esmu laika prognožu cilvēks:):D

 

9. Kā tu sevi redzi Sieviešu Klubā? Ko gribētu darīt? Kādu savu rakstura īpašību caur to attīstīt?

 Es esmu pilnīgs viesulis,kuru nevar paredzēt-kad būs brīvais laiks,uzrakstīšu kaut ko grandiozu. Protams,ar priekšnoteikumu,ka nāk lielā iedvesma un tulīt,tulīt BŪS!:D

Es jūtos kā kopējais ideju ģenerators un lāga dvēsele,un tās arī ir tās lietas,kuras te attīstu bez jebkāda nosprausta mērķa-Sieviešu Klubs ir tā vieta,kur es atgūstu ikdienas labo noskaņojumu un otro elpu:)

 

10. Kas tevi var saraudināt? 

 Laikam tas lielākais pāridarītājs man ir PMS...

 

11. Ko dari brīžos, kad sirdī uz ilgāku laiku iegūlušas bēdas, skumjas, apātija, bezcerība un pārējās prieka traucējošās emocijas?

 Pirmkārt,ienākšana Sieviešu Klubā. papļāpāju un paliek uzreiz labi.

Otrkārt-izraušanās no rutīnas un kā negaidīta vai priekš manis īpaša izdarīšana:)

Tas man šovasar pat noderēja:) Un Pāāāldies Jums!!!!:*:*:*:*

 

12. Tava ikdiena pirms un pēc Sieviešu Kluba... Kā tā mainījusies? Kā Sieviešu Klubs mainījis tavu dzīvi?

 Ggribu pateikt,ka Sieviešu Klubs patiesi ir dzīvesveida izmainītājs!!!! Kopš Jums,daiļās,jaukās,gudrās,suppperīgās Dāmas-es esmu daudz harmoniskāka, uzlādētāka, dzīvesgudrāka.. daudzās situācijās,kuras bijušas man grūtas,esmu radusi sirdsmieru pie Jums,kad varu savu bēdu izklāstīt(pat nenākot prātā domai,ka kāda mani varētu nosodīt vai vēl vairāk garīgo pavilktu uz zemi..),tad rodu dzirdīgas ausis,kas ar savu skatpunktu man parāda savu situāciju no citas gaismas un tad es saprotu-dzīve ir skaista! Un sakiet,vai to nevar nosaukt par brīnumu,ka tu,viens cilvēks,katru dienu nonāc pie šīs pašas atziņas??

 

13.  Uz kādu dzīves svarīgo jautājumu šobrīd meklē atbildes?

 Ko es varu izdarīt vēl,lai vidi,kurā dzīvoju un cilvēkus,kuri ir man apkārt-padarītu labākus?

 

14. Kas ir tavs harmonijas noslēpums?

 Iedvesma.Drosme.Perpetum Mobile.

 

15. Kādus izaicinājumus met šim rudenim? Ko jaunu vēlies sevī atklāt? Iemācīties? Uzzināt? Varbūt kaut kur aizbraukt?

 Gribu sākt strādāt patstāvīgu,ilgtermiņa darbu,lai iepazītu LIELO dzīvi un varētu balstīt savu ģimeni.Gribu ar mīļoto cilvēku aizbraukt uz Stokholmu uz Ziemassvētkiem.(nezinu,vai izdosies tādu naudu sakrāt līdz šīgada svētkiem,bet šī ir tā vieta,kur vēlos būt tajā fantastiskajā svētku gaidīšanas laikā:) )

Un gribu uzzināt,kā nenogurt no ikdienas un spēt katru dienu pamosties ar apņēmību un nemiera pilnu garu labajā nozīmē:)

 

16. Bez kā pilnīgi noteikti nav iedomājama tava dzīve?

 Šajā momentā es gribu teikt-mīlestības. Jo citādi viss pārējais šķiet haotisks un bezjēdzīgs..

 

17. Kāds bija tavs pirmais iespaids par Sieviešu Klubu?

 Po-Zi-Tīvs!!!!!un pēc intervijas ar Kintiju un Sieviešu Kluba Pavasara balles varu teikt,ka sievietes šajā klubā ir vienkārši fantastiskas! Es lepojos,ka varu būt sīksīka daļiņa no visām Jums!!!

 

18. Tava dzīve pēc pieciem gadiem... Kādu to redzi? Kādi ir tavi sapņi un vēlmes, ko vēlies piepildīt?

 Es gribu Lielās Kāzas! Jā! Tagad es to gribu teikt!:) Bērnus gan vēl nē-Gribu pastrādāt,nopelnīt daudz,daudz naudas,iekārtot māju tā,lai visiem ir ērti un skaisti,un tad sagatavot to,lai ielaistu vēl kādu dzīvībiņu.Varbūt pēc tiem 5 gadiem:)

 

19. Kādus rakstus, intervijas, fotopadomus, konkursus, seminārus un citus jaunumus tu gribētu redzēt šoruden Sieviešu Klubā? Laiks taviem ieteikumiem un idejām...

 Par gumijzābaku modi un reportāžas par smieklīgāko rudens sagaidīšanas ballīti vai Kartupeļu talku:)

 

20. Tavs novēlējums mums visām pārējām Sieviešu Kluba meitenēm...

Turam šo jauko,idillisko un utopisko klubiņu tīru un spodru!:)

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
hiperkeri 3. augusts 2011 17:11

paldies,mīļā!:):)

kintijasieviesuklubslv 3. augusts 2011 17:01

"Sieviešu Klubs patiesi ir dzīvesveida izmainītājs!!!! Kopš Jums,daiļās,jaukās,gudrās,suppperīgās Dāmas-es esmu daudz harmoniskāka, uzlādētāka, dzīvesgudrāka.. " tavi vārdi ir kā balzāms mūsu Sieviešu Kluba redakcijas dvēselei :) paldies! vēlu, lai izdodas Ziemassvētki Stokholmā! es uz turieni grasos braukt janvārī, gribu pašopingot uz atlaidēm :)