Gribi būt laimīga - esi tāda!

7. jūlijs 2010 18:53
489

Cik cilvēku tik laimes formulu un katrā vecumā mēs esam laimīgi par kaut ko citu. Manuprāt, lielākā laime ir prast dzīvot saskaņā ar sevi.

 

Ilgi nezināju kā to saskaņu ar sevi panākt ilgtermiņā, jo pārāk daudz pārdzīvoju par citu ķibelēm - radu un draugu, gan arī globālākām - kariem pasaulē, bērnu ciešanām, nokritušām lidmašīnām utt., tādēļ pašai justies laimīgai sanāca krietni mazāk.

 

Tagad esmu iemācījusies nodalīt savu dzīvi no vispasaules problēmām un uztvert šīs lietas savādāk, kā mācību katram pašam, kā pasaules lietu kārtību, kura man jāpieņem un vienkārši jāmaina sava attieksme pret to, ko es nevaru mainīt.

 

To izprast nebija viegli, bet V.Siņeļnikova grāmatas man palīdzēja un es esmu bezgala laimīga un pateicīga par šo atbrīvošanos. Tad arī visas pārējās lietas manā dzīvē sāka pašas sakārtoties un ar katru dienu es jūtos arvien brīvāka un laimīgāka. Vēl mazliet un varbūt es staigāšu mazliet virs zemes:)

 

Kāda ir Tava laimes formula? Uzraksti un piedalies programmā "Laime"! =>

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
bucis 7. jūlijs 2010 22:16

ritīgi labas pārdomas.ar mani reizem ir tā pat es ļoti ņemu pie sirds kad ziņās rāda kadu katastrofu, vai bērnus nelaimē un nabadzībā.tad izlamajos, izdusmojos par netaisnību pasaulē. un tad saprotu ka es mazais cilveciņš jau ta pat neko tur nevaru darīt.tā tas vienkarši ir, tā tas līdzsvars pasaulē saglabājas - bagāts - nabags, karš - miers, laimīgs - nelaimīgs, balts - melns...................