Greja piecdesmit nokrāsas - ko tu par to domā?

Autors: pece, 2013. gada 21. augusts, 10:14:36
Greja piecdesmit nokrāsas - ko tu par to domā?

Grāmata, kas draudzeņu un paziņu lokā pēdējā pusgada laikā ir diezgan daudz diskutēta un viena no šīgada bestselleriem ir Greja Piecdesmit nokrāsas. Pareizāk sakot triloģija - E L Džemsa "Greja piecdesmit nokrāsas", "Tumsa piecdesmit nokrāsāas", "Brīvība piecdesmit nokrāsās".

Izrādījās, ka šo grāmatu izlasījuši dažādas paaudzes cilvēki un kas ir interesanti, gandrīz visi spļaudās par to, ka tā tak ir viena izvirtība un tāds sekss kā tur aprakstīts nav normāli un kā to vispār kāds var atļauties izdomāt un kur nu vēl aprakstīt!

Es saprotu, vienam patīk misionāru poza, bet otram svingeru klubi, bet nudien nesaprotu, kāpēc jātērē laiks, lasot grāmatu, kur jau aprakstā ir norādīts virziens, kas nav pieņemams? Un kāpēc jāpērk un jālasa vēl  otrā un trešā daļa, ja pirmā ir bijusi nebaudāmi šaušalīga? Vai varbūt svarīgi ir palielīties, ka esi to izlasījis un esi moderns? Vai varbūt iesāktais jāpaveic līdz galam?

Un vēl īsti nesaprotu, kāpēc mūsdienās tik viezi nevar iekļauties vienā grāmatā, bet raksta sērijās? Lai gan vienu iemeslu es zinu - vairāk grāmatas -> katra maksā naudu -> vairāk var nopelnīt. Tāda nu ir tā mūsdienu pasaule!