Greja piecdesmit nokrāsas - ko tu par to domā?

pece
pece 21. augusts 2013 10:14
6245

Grāmata, kas draudzeņu un paziņu lokā pēdējā pusgada laikā ir diezgan daudz diskutēta un viena no šīgada bestselleriem ir Greja Piecdesmit nokrāsas. Pareizāk sakot triloģija - E L Džemsa "Greja piecdesmit nokrāsas", "Tumsa piecdesmit nokrāsāas", "Brīvība piecdesmit nokrāsās".

Izrādījās, ka šo grāmatu izlasījuši dažādas paaudzes cilvēki un kas ir interesanti, gandrīz visi spļaudās par to, ka tā tak ir viena izvirtība un tāds sekss kā tur aprakstīts nav normāli un kā to vispār kāds var atļauties izdomāt un kur nu vēl aprakstīt!

Es saprotu, vienam patīk misionāru poza, bet otram svingeru klubi, bet nudien nesaprotu, kāpēc jātērē laiks, lasot grāmatu, kur jau aprakstā ir norādīts virziens, kas nav pieņemams? Un kāpēc jāpērk un jālasa vēl  otrā un trešā daļa, ja pirmā ir bijusi nebaudāmi šaušalīga? Vai varbūt svarīgi ir palielīties, ka esi to izlasījis un esi moderns? Vai varbūt iesāktais jāpaveic līdz galam?

Un vēl īsti nesaprotu, kāpēc mūsdienās tik viezi nevar iekļauties vienā grāmatā, bet raksta sērijās? Lai gan vienu iemeslu es zinu - vairāk grāmatas -> katra maksā naudu -> vairāk var nopelnīt. Tāda nu ir tā mūsdienu pasaule!

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
bovariijaunkundze 22. augusts 2013 15:23

Grāmatu nevaru ne slavēt, ne pelt. Pirmo daļu lasīju laikā, kad mistiskā kārtā manā dzīvē bija izveidojusies šaušaslīgi līdzīga situācija un valdīja tādas pašas noskaņas un kaislības. Lasīju un brīnījos. Sāku otru grāmatu, centos vairākkārt, bet netiku uz priekšu un pie kādām 30 lapaspusēm iestrēgu - visu laiku atradās kas interesantāks, ko darīt. Nenožēloju, ka ar šo sacerējumu iepazinos. :)

Linduchy 22. augusts 2013 08:28 krx

Satraucoši elpoja un cilāja krūtis, jo bija uznākusi astmas lēkme :D

KRX 21. augusts 2013 20:31 Linduchy

Nu, Tu gan! Vēl jau parasti uzraksta, kā Viņa satraucoši elpojot cilā krūtis un kā Viņš no tā slīgst arvien kvēlākā iekārē utt. utml. :D

Ivetta 21. augusts 2013 18:06 Linduchy

Tieši tā :D

Linduchy 21. augusts 2013 17:39 Ivetta

Ļoti intīmas seksa ainiņas lielākajā daļā grāmatu - ieraudzīja, sagribējās, aizvilka aizkarus, aizslēdza guļamistabas durvis, izslēdza gaismu, iekrita gultā un...aizmiga misionāru pozā :D Garlaicības kalngals :D

Ivetta 21. augusts 2013 17:28 Linduchy

O! Labi pateici! (Y) Kad es palasu romāniņus, kurās tiek vēstīts vāka aizmugurē, ka var sagaidīt arī seksa ainiņas, tad bieži nākas vilties - viss noplok līdz ar gultā iekrišanu un nākamā nodaļa sākas ar rīta cēlienu. Kur tur seksa aina? :^) Nav pat īsti intimitātes :^) :D

Ivetta 21. augusts 2013 17:24 vabole

Es tā jūtu, ka būs vēlreiz jāpaņem tās Ziedlapiņas :D Iespējams to paņēmu ne tai laikā, kad ko tādu gribētos lasīt :D

Linduchy 21. augusts 2013 17:07

Nu tad tā...esmu tikusi klāt pie komentēšanas :D
Pagaidām esmu izlasījusi 2 no 3 grāmatām, šodien ķeršos klāt trešajai. Seksa jautājumos nudien man aizspriedumu nav...un tas, kas ir aprakstīts grāmatā, mani nepārsteidz un neizbrīna - viss, nu labi, gandrīz viss tāpat jau ir izmēģināts, jo neciešu seksā rutīnu un man ir ļooooti paveicies ar partneri, kurš akceptē dažādību seksā un pats ir iniciators dažādiem jauninājumiem ;)
Kāpēc lasīju? Nu jā, reklāma un citu cilvēku atsauksmes - gribējās pārbaudīt, par ko tad visi tā šūmējās...varbūt nebiju īsti gaidījusi, ka autore tik atklāti visu rakstīs, bet vispār ir ok, beidzot kāds sauc lietas īstajos vārdos un nerunā caur puķēm :D

KRX 21. augusts 2013 16:39 pece

Tas gan. Piekrītu par Greju. Par Ziedlapiņām vēl neko nezinu pateikt :D

pece 21. augusts 2013 16:03 krx

ROFL Ziedlapiņas es pat palūdzu, lai man uzdāvina.

Piecdesmit nokrāsas - bija laba laika īsināšanai, bet savā grāmatplauktā vietu tai neredzu

KRX 21. augusts 2013 16:00 vabole

Nu, ieintriģējāt ar tām ziedlapiņām :) pievienoju savam sarakstam.

vabole 21. augusts 2013 15:45 Ivetta

man tieši patika tās ziedlapiņas lēni un izbaudot lasīt... vispār grāmatas lasu ar baudu, izgaršojot katru vārdu, jo bieži vien pamats tam, ka grāmata nepatīk, ir vienkārši steiga lasot - pamanās garām visas nianses un nav vairs tas fīlings

vabole 21. augusts 2013 15:42 pece

man pēc tām ziedlapiņām roka vēl ilgi sāpēja:D

KRX 21. augusts 2013 14:57

Izlasīju visas 3. Kāpēc? Tāpēc, ka milzīga reklāma, milzīgs PR, milzīga ažiotāža. Vārdsakot, pakļāvos bara instinktam :)
Vērtējums: ļoti viegli lasāma (paldies tulkotājai), erotisks a'la Pilčeres/Stīlas/Kolinsas utml. rakstnieču romāns. Ja noņemtu visu to seksu, paliktu viena ~200lpp bieza grāmatiņa :D
Man noteikti nav nekādu aizspriedumu pret saturu utt. Es vienkārši neuztveru to kā pasaules naglu. Tieši kā te minēja - parasts pelnrušķes stāsts :)

Kaut kur arī izlasīju labu komentāru - šī grāmata var arī iedzīt kompleksos mērenu vidēju latviešu pāra guļamistabas dzīvi :D Jo realitātē tas viss aprakstītais nav iespējams mūža garumā! Par to es varētu likt ķīlā ... visu! :D Tas viss ir sākuma - riesta periodam.
Taču pilnīgi noteikti to var ieteikt izlasīt tām sievietēm, kurām vīrs varbūt mazliet apnicis, varbūt reti gribas mīlēties utt. Tas noteikti varētu palīdzēt uzjundīt iekāri un vēlmi ;)

pece 21. augusts 2013 14:01 makvins

Domā miljonāri nenocopēt? :D

pece 21. augusts 2013 14:01 vabole

Man patika ziedlapiņas tumši sārtās un baltās un forši - kompakti vienā grāmatā! ;)

mazaa raganina 21. augusts 2013 13:54

Izlasīju pirmās divas daļas, otro ar mokām,jo bija garlaicīgi...Par grāmatu kopumā-Neiespējamā misija it visās jomās!:D

Ivetta 21. augusts 2013 13:16 vabole

Grejas varēju ar aizrautību izlasīt, bet to ziedlapiņu gan kaut kā nespēju palasīt. Tīri teksta ziņā. Pāris lapas palasīju un apnika. Lai cik vilinošs vāka dizains un grāmatas nosaukums šķiet.

vabole 21. augusts 2013 13:09

Man grāmatas patika. Ļoti patika. Patika kārtējais "pelnrušķītes stāsts", kas uzrakstīts savādāk, oriģinālāk, seksīgāk, atklātāk.... Seksa jomā man aizspriedumu nav, pieņemu, ka var TO darīt savādāk.....
Par trijām grāmatām runājot... - pamēģiniet paņemt rokās un palasīt Mišela Feibera "Ziedlapiņas tumši sārtās un baltās"... ziniet, labāk to grāmatu būtu vismaz divās daļās sadalījuši, jo ir tiešām fiziski smagi noturēt 1120 lappušu biezo un vairāk par kilogramu smago grāmatu... Un arī Greja nokrāsas nav no plānajām grāmatām

Ivetta 21. augusts 2013 12:58 pece

Man šķiet, ka šai rakstura iezīmei vēl nav atrasts nosaukums - kad it kā pārmet, šausminās, bet tai pašā laikā bāž to savu degunu iekšā, jo tak patīk :D
Varētu teikt, ka šī grāmata ir uzdrīkstēšanās atklāti runāt par erotiskajām fantāzijām un tāpēc cilvēki ir tā iekarsuši par tādu atklātību - patīk, bet tai pašā laikā kaunina, šausminās par tik atklātu tēmu...

pece 21. augusts 2013 12:41

Vēl mani pārsteidza, ka šo grāmatu bija lasījuši pensijas vecuma cilvēki un tāpat - ārprāc! bet lasa tālāk :D

miranda 21. augusts 2013 12:30

Sākumā arī ļoti vēlējos izlasīt, bet, kad palasīju atsauksmes, tad sapratu, ka tas šobrīd nav priekš manis. Varbūt kādā citā dzīves periodā. ;)

Jā, arī es izmantoju bibliotēkas pakalpojumus. Lēti un ērti. :)

Ivetta 21. augusts 2013 11:50 spiiguliite

Teiksim tā, ka otrā daļa pamazām atver to, kāpēc viņš tāds ir, bet laikam ne pavisam. Varbūt trešajā nodaļā viss atklājas.

Tevis pieminētos grāmatu piefiksēju. Varbūt būs jāpaņem.

Ivetta 21. augusts 2013 11:45 pece

Nu jā, Rīgas bibliotēkas man drošvien būtu sapnis :D Jo ir tā, ka daudz kas no jauniem nav mazpilsētā, bet tai pašā laikā jaunas grāmatas plauktos pamanu.

pece 21. augusts 2013 11:38 Ivetta

Bibliotēkā vismaz Rīgā var dabūt lielāko daļu no jaunajām grāmatām. Labi ir rinda, bet civilizēti - piesakies rindā un tev atsūta ziņu, kad pienākusi tava kārta!

1 2