Grāmatu grāmata manā gaumē ;)

Linduchy
Linduchy 16. decembris 2013 19:15
3443

Kad ieraudzīju Sieviešu klubā Ekspress konkursa paziņojumu par mīļāko grāmatu, man nebija divu domu, jo mīļākās grāmatas man ir skaidras - 2 īstenas krievu klasikas šedevri - M. Bulgakova ''Meistars un Margarita''  un F. Dostojevska ''Idiots''.

Bet šodien, uzkopjot māju un tīrot putekļus no grāmatu plaukta, sapratu, ka manis pieminētās grāmatas, lai arī tiešām fantastiskas un interesantas, tomēr skaitliskā ziņā tiek cilātas mazāk par mana grāmatu plaukta pamanāmāko grāmatu – Ennas Hūperes KAMASŪTRU.

Šī grāmata tika dāvināta manam vīram dzimšanas dienā. Jāsaka, ka vīrs nejutās pārāk pārsteigts, saņemot šādu dāvanu, jo no manis tas jau bija sagaidāms, kaut arī uz to brīdi bijām pazīstami vien 3 mēnešus. Tā nu KAMASŪTRA dzīvo kopā ar mums gandrīz desmit gadus.

KAMASŪTRA ir ilustrēta grāmata ar detalizētiem aprakstiem – priekšspēlei, skūpstiem, masāžām, pozām – Kamasūtras pozas, Anangarangas pozas, Smaržojošā dārza pozas, Dao pozas utt.

Šī ir jautra grāmata. Protams, tā ir izmantojama eksperimentēšanai guļamistabā un ctās vietās, lai dažādotu seksu – divatā vai citā sastāvā. Bet mana jautrākā nakts ar Kamasūtru bija tieši grupveida pasākums – ar 3 pārīšu piedalīšanos, fotoaparātu, videokameru, megadaudz alkoholu un pudeles griešanu. Un lūgums nepārprast – toreiz nekā TĀDA nebija – visi bija un palika apģērbti. Bet spēle ar pudeles griešanu un nejaušas Kamasūtras grāmatā izvēlētas pozas izmēģināšana ar kādu no rotaļu biedriem – pamatīga smieklu deva garantēta. Tas viss ir pieņemams, ja draugu lokā valda nepiespiesta gaisotne, laba humora izjūta un nekādas greizsirdības – jo tā bija TIKAI spēle, bez kopīga turpinājuma ... ja kāds turpināja vēlāk, tas jau ir cits stāsts. ;)

Lai arī manā grāmatu plauktā ir daudz grāmatu, tomēr, ja cilvēks apstājas pie plaukta, lai aplūkotu grāmatas, tieši KAMASŪTRA visbiežāk un ar lielu izbrīnu tiek ņemta rokās pētīšanai – tādējādi šī grāmata ir Miss Popularitāte.

Autors neiebilst, ja viņa publicētais materiāls portālā Sieviešu Klubs, bez iepriekšējas saskaņošanas ,tiek ievietots citos informācijas avotos ar hipersaiti uz viņa oriģinālo materiālu.
Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies
vecsprofils 17. decembris 2013 15:21

Laba doma spēlei :D Es kaut kā arī iedomājos, ka Tu varētu uzrakstīt tieši par grāmatām no šīs sērijas :D :D (Y)

avokado 16. decembris 2013 23:55

Man patīk Enne Hūpere. Man ir viņas grāmata Seksopēdija. Riktīgi interesanta.
http://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/3191-seksopedija.html

Linduchy 16. decembris 2013 22:46 Nikte

Iesaki man veidot Kamasūtru kolekciju? Hmmm, būtu amizanti...es apdomāšu :D

Nikte 16. decembris 2013 22:15

Labāk palasi Vātsjājana Mallānaga "Kāmasūtra" ;)

Ivetta 16. decembris 2013 19:44

Pikanti oriģināla spēle :D

Interesantas grāmatas vienmēr aizķer grāmatu plauktos ;)