GONGU NAKTS LABO SAJŪTU LABORATORIJĀ

Sieviešuklubs.lv
Sieviešuklubs.lv 9. jūnijs 2015 11:00
1646

27.jūnijā no 22.00 līdz 28.jūnija 7.30 Labo Sajūtu Laboratorijā notiks pirmā Gongu nakts jeb pudža, kurā Gongu meistaru vadībā katrs varēs uzlabot savu harmonijas līmeni, atbīvoties no stresa un saspringuma, gūt mieru un jaunus spēkus.

Gongu nakts jeb pudža ir ļoti dziļš dziedniecisks transformācijas process. Tā ir iespēja ilgstoši atrasties harmoniskā skaņu telpā, kurā notiek labvēlīgas izmaiņas fizioloģijā, enerģētikā un domāšanā.

Gongu pudža sākas kā gongu terapijas seanss – mūs maigi noskaņo dziedošie tibetas trauki, zvaniņi, lietus skaņa, kalimba, flauta un citi arhaiskie mūzikas instrumenti. Pievienojas Gongu skaņas, kas skan visu nakti kā viegla šūpuļdziesma bez skaļiem viļņiem.

Gongu klusā, mierīgā un dziļā skaņa sasniedz pašus tālākos dvēseles stūrīšus, nomierina un atbrīvo, māca un rāda ceļu. Šajā mierā mums vieglāk sajust savu iekšējo gudrību un garīgo avotu. Tuvāk rītam pamosties palīdzēs dziedošie trauki, skaidrās koši skaņas un šruti dziesma.

Gongu pudžas dalībnieki guļ dažādajās skaņās visas nakts garumā, kamēr Gongu meistares: Marija Mežecka, Inga Rancāne, Jelena Avdjukeviča, Tatjana Titareva parūpēsies par neaizmirstamu piedzīvojumu ikkatram.

Gongu nakts notiks: 27.jūnija plkst. 22.00 – 28.jūnija plkst. 7.30 Labo Sajūtu Laboratorijā.

Gongu nakts meistares: Marija Mežecka, Inga Rancāne, Jelena Avdjukeviča, Tatjana Titareva.

Iesakām vilkt ērtu apģērbu gulēšanai, ņemt līdzi spilvenu, sedziņu, mīkstāku matraci, ja ir nepieciešams.

Labo Sajūtu Laboratorija nodrošina: paklājiņu, pledu, tēju, ūdeni.

Maksa: 30 EUR.

PIESAKIES:

Labo Sajūtu Laboratorija

+371 67 887 581, +371 29 330 280,

Brīvības gatve 214b-504 (5.st.), Rīga

birojs@karstajoga.lv

Lai komentētu, nepieciešams autorizēties Reģistrējies